ЭтаваНиМожетБыть• 19 апреля 2025
Паски и себестоимость
У меня вышла себестоимость одной паски 50 грн 400г и это на хороших продуктах,не на маргарине.На рынке продают кучу пасок,спросила ради интереса,200-240 домашние.Те,которые ни о чём,150 грн.
Калинові вуста• 19 апреля 2025
Діти не їдять,а я половину за тиждень можу зʼїсти.Нема потреби в випіканні.Купую 1 і з головою.
Калинові вуста• 19 апреля 2025
Ответ дляДама с заначкой
У меня на 2 маленькие сырные паски (считай 1 полноценная) ушло 500 грн
Так,там вершки,горіхи різні,цукати,масло і сир .Все дорого,дуже давно і я робила.
Зайканалужайке• 19 апреля 2025
Ответ дляСонячний день
В вашу собівартість ввійшла вартість праці?
Плюс оренда приміщення, електрика, податки....
ЭтаваНиМожетБыть
• 19 апреля 2025
Ответ дляФайна_зупка
Нищебродам смешно, а у кого с финансами ок, то и за 2000 покупает
Не вы ли Ок с таким черным ртом?
Мексиканочка• 19 апреля 2025
Ответ дляКопуша
И что вы этим хотели сказать? Экономишь - пеки. Я например гребу стоять целый день с этими пасками на кухне, то я иду и покупаю, но паски я купила в атб по 125 и 75грн и вкусные
Я лентяйка. Нашла быстрый рецепт с кучей белка, минимум сахара, полчаса на подготовку, час в духовке, 20 минут украсить. Цена не имеет значения, ибо я пеку своей семье!
Кумася• 19 апреля 2025
А мне тоже не напряг было их печь
Да и все в целом
Мясо запекла, колбасу тоже
Холодец в мульте сварила, опару на ночь поставила, утром в форму и в духовку.
В посудосойку сложила - все помылось
Мне суп напряжнее сварить))
Да и все в целом
Мясо запекла, колбасу тоже
В посудосойку сложила - все помылось
Мне суп напряжнее сварить))
Цветов Мне срочно• 19 апреля 2025
Ого, автор! Вот это вы Америку открыли! Печь дома выгоднее, чем покупать? Ничего себе!
Может быть, домашние салаты еще и выгоднее, тех, что в кулинарии? А домашние вареники дешевле, чем те, что в Гале продаются?????????
черная мамба• 19 апреля 2025
Ответ дляГербарія сушу
Борошно 1кг-27грн
Дріжджі сухі-16грн
Яйця 10шт - 55грн
Молоко -200мл - 10грн
Цукор -5грн
Масло -100грн
Апельсини-30грн
Сухофрукти -70грн
Декор - 30грн
Орієнтовно 350грн
Це крафіни.
3 середніх, 4 маленьких
Але я чудово розумію, чому в магазинах такі ціни й це нормально.
У себе я не рахувала роботу, електроенергію, немає націнки, форми куплені ще 5 років тому.
Я печу, бо мені в кайф.
Дріжджі сухі-16грн
Яйця 10шт - 55грн
Молоко -200мл - 10грн
Цукор -5грн
Масло -100грн
Апельсини-30грн
Сухофрукти -70грн
Декор - 30грн
Орієнтовно 350грн
Це крафіни.
3 середніх, 4 маленьких
Я печу, бо мені в кайф.
Ой, я якраз країни сьогодні пекла , на стакан молока ось вийшло
Треба підробіток• 19 апреля 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Оплата моего труда производится не в гривнах,но отдать за паску 250 грн - смешно
А в ’Намелака’ по 1500 - 2000 паски. Ну, правда, фісташкова паста там, всяке-різне.
250 - то цілком норм за нормальну смачну паску
Женщинас• 19 апреля 2025
Ответ длячерная мамба
Прекрасные! Пишите рецепт.
ЦібаФу• 19 апреля 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
блин, ну який цііли день, хіба ви печете багато...
Ну 6 годин) це жля мене цілий робочий день. Рецепти ж різні є))
ЦібаФу• 19 апреля 2025
Ответ дляМушля з Криму
Ви уявляєте щоб в Європі німкеня чи італійка стояла випікала?)) Я ні. Вони себе люблять. Кожен має займатися своїм.
Я це бачила і не раз. Прикиньте
Копирайторша• 19 апреля 2025
Автор, ви молодчинка, незалежно від того, яка собівартість паски. Бо це не тільки про випічку, це традиція і атмофсера, яка приносить задоволення. Коли в домі пахне смачно, все вийшло, результати труда тішать. Я цього року не пекла вперше і трішки гризуть докори сумління, ніби чогось не вистачає. Бо саме ось цей процес прибирання-готування- і т.д. він створє ось ту атмосферу свята.
Копирайторша• 19 апреля 2025
Ответ длягодовасик
Я півтори роки прожила в німецькому невеликому місті.
Саме там навчилася випікати хліб.
Все почалось з свята Хліба, яке проводиться в цьому місті кожен рік.
В липні (як знімають перший врожай пшениці) жінки міста випікають невеликі буханочки хліба (розмір буханок є читким, форму для випікання можна взяти в мерії, але майже у всіх є свої форми, бо печуть кожен рік).
Рецепти - будь які. В вихідний день всі приносять свій хліб. Він викладається на столи в певному визерунку. Приїжджає багато гостей. В кінці свята хліб розпрощається всім бажаючим.
В 2022 році гроші від продажу були направлені в фонд допомоги України.
Я теж тоді взялась пекти хліб. І в мене вийшло! З тієї пори і пеку хліб.
Як мене навчили німкені.
Саме там навчилася випікати хліб.
Як мене навчили німкені.
Дякую за вашу розповідь, а то понаписують тут, що німкені не готують а тільки купують. І у них і у нас є різн ілюди, хтось купить, а комусь в задоволення спекти самому. Я непогано вправляюся з солодкою випічкою, а от хліб ніколи не пекла, дуже хочеться навчитися і спекти гречаний.
Копирайторша• 19 апреля 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Яйца бой - с какашками.
Маргарин вместо масла
Вода или сыворотка вместо молока
Тоже мне хорошие продукты...
Маргарин вместо масла
Вода или сыворотка вместо молока
Тоже мне хорошие продукты...
Я десь інтуітивно розумію, що ніхто в таку випчку непокладе домашні яйця, масло гарної якості і молоко, а все на мінімалках.
Дона Ко Ко• 19 апреля 2025
Я б хотіла в цьому році спекти сама, але так втомилася за останній час на роботі, що вирішила просто відпочити. Однією колега пригостила, а ще мама дасть. А буде мало, то куплю. У нас в селі пекарня, там пасочки дуже смачні і красиві по 90 грн за 500 г.
Файна_зупка• 19 апреля 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Не вы ли Ок с таким черным ртом?
Так это правда. Не вижу ничего в своем высказывании
Губка Боб• 19 апреля 2025
А если посчитать стоимость еды в нормальном ресторане..ммм месяц можно картошеу с пупками есть...
Время и ресурс= деньги.У кого-то есть куча времени, кто-то за это время так заработает, что 20 пасок купит.
Цікавий писочок• 19 апреля 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Я прекрасно знаю,какие они вкусные.Нет,спасибо.
Професійні звісно смачніші ніж домашні.
Грабля• 19 апреля 2025
Ответ дляКопуша
Ага, конечно, и Вы сидите и считаете эти копейки и просрали такой дорогой свой день, чтоб сэкономить на паске и даже не знаете как считается себестоимость продуктов😆
Странный вывод.
Я тоже пекла паски, прикинула их стоимость. Правда не делила общую цену на количество потому, что они разного размера.
Расходы на энергию не добавляла, мне не интересно было. Но читаю тему, и думаю в следующем году печь при дневном свете потому, что амортизация лампочки - это ж жесть какие деньги. А, ещё отопление включала, чтобы тесто поставить возле батареи))
Смешная тема
Ласую колобками• 19 апреля 2025
Ответ дляЦібаФу
Це з декором, цілим днем роботи, електроенергією?
Звідки цілий день? О 6:30 почала, о 14:20 вже закінчила, це з усім ( випікання, глазур, прикрасити, запакувати)
Робот Вертер• 19 апреля 2025
Ответ дляТам-тарарам
Не хочу печь в этом году, в прошлом не поели, засохла, отдали курям
Чому не пригостили когось? то, мабуть, такі паски були, що ніхто не їв
Робот Вертер• 19 апреля 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Тоді ще 2000 додати за борошно
10*30=300грн
Робот Вертер• 19 апреля 2025
Ответ дляГербарія сушу
Борошно 1кг-27грн
Дріжджі сухі-16грн
Яйця 10шт - 55грн
Молоко -200мл - 10грн
Цукор -5грн
Масло -100грн
Апельсини-30грн
Сухофрукти -70грн
Декор - 30грн
Орієнтовно 350грн
Це крафіни.
3 середніх, 4 маленьких
Я печу, бо мені в кайф.
Дріжджі сухі-16грн
Яйця 10шт - 55грн
Молоко -200мл - 10грн
Цукор -5грн
Масло -100грн
Апельсини-30грн
Сухофрукти -70грн
Декор - 30грн
Орієнтовно 350грн
Це крафіни.
3 середніх, 4 маленьких
Я печу, бо мені в кайф.
що ж тих сухофруктів за 70грн на кг борошна?
Робот Вертер• 19 апреля 2025
Ответ дляМушля з Криму
я люблю пекти. і це не заважає мені себе любити
ЗабежАЛОЧКА• 19 апреля 2025
в Зефирчике 350гр топовые пасочки 40-50грн, сырные 65-80, в Атб так же +-
Робот Вертер• 19 апреля 2025
Ответ дляЗяблик протестант
З мене газдиня ніяка, паски не печу. Не тому що маю купу грошей, а тому, що лінуюся. Пече мама, каже значно дешевше та все робить на домашніх яйцях, але пече багато бо роздає у 5 сімей. Казали, що то зайве, але підозрюю їй це приносить задоволення бо мені ні)))
я теж люблю пригощати своєю випічкою подруг