Скіфська пектораль• 19 апреля 2025
Що для вас важливіше: взуття чи одяг? Тема для бідних
Дешеве незручне взуття зате гарних дорогий одяг
Чи хороше зручне взуття зате одяг простенький?
Думаю куди витратити залишок зарплати, бо не маю можливості купити і те і те
Взуття дуже незручне зараз , натираються мозолі і ходити неможливо
пАлАвинкА• 19 апреля 2025
Та при чому тут дешеве, воно ж не зручне, в мене є дороге і незручне і дешеве і як тапки. Коли натирає то піпець.
Весотехник• 19 апреля 2025
Обувь и аксессуары «делают» 80% общего вида. Плюс, дешевая обувь часто некачественная, что очень плохо для ног. Дешевая одежда такого урона для здоровья не нанесет.