Скіфська пектораль• 19 апреля 2025

Що для вас важливіше: взуття чи одяг? Тема для бідних

Дешеве незручне взуття зате гарних дорогий одяг
Чи хороше зручне взуття зате одяг простенький?
Думаю куди витратити залишок зарплати, бо не маю можливості купити і те і те
Взуття дуже незручне зараз , натираються мозолі і ходити неможливо
пАлАвинкА• 19 апреля 2025
Та при чому тут дешеве, воно ж не зручне, в мене є дороге і незручне і дешеве і як тапки. Коли натирає то піпець.
parele• 19 апреля 2025
Завжди взуття в пріоритеті. Незалежно від достатку. А він був дуже різний.
Олена-bd96• 19 апреля 2025
Автор, напишіть мені. Можливо зможу допомогти із взуттям.
ПуГоФФка• 19 апреля 2025
Взуття. Можна не дороге, але зручне.
Одяг можу і в сінсей купити)
Тримбулька• 19 апреля 2025
Взуття звісно
Техпаспорт на медузу• 19 апреля 2025
Обувь, потому что у меня плоскостопие
Весотехник• 19 апреля 2025
Обувь и аксессуары «делают» 80% общего вида. Плюс, дешевая обувь часто некачественная, что очень плохо для ног. Дешевая одежда такого урона для здоровья не нанесет.