Амбасадор щастя• 20 апреля в 20:55

Познайомилась з вдівцем

Наче нормальний чоловік, приємний, зустрічаємося поки. Але є один момент, живе з сином 13 років. В мене власних дітей немає, з дітьми особливо спілкуватися не вмію. Чоловік пропонує зʼїхатися, але, якщо чесно мене стримує наявність у нього сина. Одна справа зустрічатися я, інша справа жити з чужою дитиною.
Я накручую себе ?
Булькаю• 20 апреля в 21:29
Ответ дляАмбасадор щастя
Я б хотіла, але він весь час підкреслює, що діти це важко.
Це правда
Усатая полосатая• 20 апреля в 21:29
как давно ребенок потерял маму?
ГЛЮкоза• 20 апреля в 21:30
Ответ дляАмбасадор щастя
А з дитиною навіть не знайомитися?
Ну если вы уже прям всех подряд детей не переносите,то тогда и не надо)Но лично я бы попробовала ,тк не попробуешь-будешь жалеть.
Крижана бурулька• 20 апреля в 21:31
У меня знакомая вышла замуж за разведённого с дочкой подростком, в 16 лет дочка сбежала к парню жить, а у знакомой двое детей родились. Учитесь и за подснежниками не пришлось отсылать.
КаваЗМолоком• 20 апреля в 21:32
такому мужчине хорошо бы женщину которая тоже воспитывает ребенка сама. А так-выглядит как он хочет на вас перекинуть свои обязанности. Как можно не познакомив с ребенком говорить о переезде?? Тоесть ему начхать как там сложатся отношения у вас, или живет в мире розовых пони-все будет хорошо.
Пушкининиана• 20 апреля в 21:33
Ответ дляКаваЗМолоком
Да,он эгоист.Ему в идеале нужна женщина тоже с ребенком
Розумна Губка• 20 апреля в 21:37
З´їхатися він пропонує, а він ще вас і з дитиною навіть не знайомив??? Неповага до дитини! Ну треееееш.

І ви мабудь разом зустрічаєтеся не більше трьох місяців?
к.Буланова• 20 апреля в 21:46
Нужна обычная давалка кухарка
к.Буланова• 20 апреля в 21:48
Он он вам дарил, как ухаживает? Чем занимается? Анализы все сдали?
Продавчиня кіз• 20 апреля в 22:00
Ответ дляАмбасадор щастя
Автор, ему 50?
автор Амбасадор щастя • 20 апреля в 22:00
Ответ дляПродавчиня кіз
Автор, ему 50?
Йому 43
Продавчиня кіз• 20 апреля в 22:01
Ответ дляАмбасадор щастя
Йому 43
А вам?
Продавчиня кіз• 20 апреля в 22:02
Ответ дляАмбасадор щастя
Йому 43
Ему нужна кухарка и секс
Бідося• 20 апреля в 22:04
Ну так познакомьтесь с сыном сначала, пообщайтесь, проведите вместе время, поймете, получается найти общий язык или нет и отсюда пляшите. Папашка совсем ку ку, он как представляет, вот это тетя Маша, она будет с нами жить?
автор Амбасадор щастя • 20 апреля в 22:06
Ответ дляПродавчиня кіз
А вам?
Джонсонюк• 20 апреля в 22:06
Ответ дляАмбасадор щастя
Він для вас застарий, з дитиною-підлітком, нащо вам це все? Якщо й заробляє мало, то кидайте не задумуючись, цінуйте себе, це ніхто окрім вас не зробить
Я_не_аноним_100%• 20 апреля в 22:27
Ответ дляАмбасадор щастя
А для вас чужа дитина, це не важко?
Бринзолетта• 20 апреля в 23:55
Ответ дляМаю натхнення
95 процентов женщин не хотят жить с детьми избранника,это только мужчины обязаны любить чужих детей
Тому що весь побут на жінці.
На жодного чоловіка ще не повісили дітей дружини, яка просто працює, а приходить додому на все готове до чоловіка, який виховує її дітей, поки та працює
Бринзолетта• 20 апреля в 23:58
Чоловік, якому реально важлива жінка і син, спочатку познайомить їх, подивиться на їх відносини. Зробить пропозицію одруження.
Розуміючи, що у обраниці немає дітей, поговорить про спільних.
Буде мати кошти на утримання всіх 4 людей, поки жінка буде в декреті зі спільною дитиною.
Ваш випадок - не про це
Экспертиза• 21 апреля в 00:08
Ответ дляАмбасадор щастя
Скажімо так, про зʼїжджалися, це його ідея. Можливо, реально хоче полегшити собі життя, типу є жінка в домі
так пускай определится для начала в качестве кого вы съезжаться с ним будете! просто какая-то тетка, или законная жена
Воленс-неволенс• 21 апреля в 00:30
Ответ дляАмбасадор щастя
Тогда нафик он Вам, если Вы хотите и планируете детей в семье?
ЖенаАйтишнеГа• 21 апреля в 10:28
Як жінка, яка зійшлася з вдівцем із сином 13 років, скажу одне - тікайте і не оглядуйтеся, я тисячу разів пошкодувала.
автор Амбасадор щастя • 21 апреля в 12:11
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Саме з дитиною проблеми були чи з чоловіком?
сою не люблю• 21 апреля в 12:33
Чужих же дітей не буває,😂😂😂😂😂
сою не люблю• 21 апреля в 12:41
Ответ дляПродавчиня кіз
Ему нужна кухарка и секс
А зараз йому і дитині хто готує,одяг пере ,прибирає в житлі
ЖенаАйтишнеГа• 21 апреля в 13:25
Ответ дляАмбасадор щастя
З його сином, коли у 17 він поїхав за кордон вчитися, я видихнула. Рада, що змогла пережити це, бо чоловік у мене реально класний і дуже мене кохає, саме через це я і не покинула все і не втекла. Але якби повернутися в минуле, я б з ним розійшлася, бо мені його син стільки крові попив, що просто страшно згадувати.
123-08df• 14 мая в 10:43
не вляпуйтесь у це
SnowMaiden• 06 июня в 20:18
В 34 аам нужен мужчина помоложе и без прицепов, вам своих детей рожать, а не до коимакса выкармливать чужого!
Конечно, если мужчина точно вдовец, без родителей - наследников и состоятельный, тогда денег хватит и на его одного подростка и на вас и ваших общих детей.
Но при прочих равных выбор не в его пользу имхо
Підмітайло• 24 июня в 08:14
Ответ дляАмбасадор щастя
А з дитиною навіть не знайомитися?
ну почему же? Знакомьтесь, общайтесь, узнавайте друг друга, вы - их обоих, они-вас.
Как мне показалось, мужчина слишком торопит события, такое ощущение, что хочет перекинуть на вас быт весь... А вы такая вся новенькая в их семье, а тут и мужику угодить и с разлета с подростком подружиться надо, и супу сварить и белья целая куча...
А если не получается или не успели - значит плохо старались, будете виноватой.
Я бы так мужику и сказала, что нам рано съезжаться, давай общаться, ты же должен как-то сыну про меня сказать, а я должна с ним познакомиться и подружиться.