Оце фіфа• 21 апреля в 13:28
Мой любимый аромат), покажите ваш
Шопингмонстр• 21 апреля в 13:31
Сусановна• 21 апреля в 13:33
Ответ дляПатріотка з дивану
фото
Це тільки знатоки зрозуміють, що у вас там))) нічого не видно.
Патріотка з дивану• 21 апреля в 13:34
Ответ дляСусановна
Лень другие делать. Я думала автор фотку своего выставила, когда тему открывала.
А так и такое сойдёт.
Доктор Хаос• 21 апреля в 13:35
Ответ дляШопингмонстр
мне сложно выбрать один, поэтому я покажу любимый в данный момент:)
Обожнюю Мемо. На зараз мій улюблений цей
Сусановна• 21 апреля в 13:36
Ответ дляПатріотка з дивану
А так и такое сойдёт.
Я теж думала автор виставить ті, які має дома. А фоток в інеті і я накидати можу.
Коленная ложечка• 21 апреля в 13:38
де ви купуєте свої екзотичні парфуми?
я лише діори, шанелі і томфорди бачу
ЦібаФу• 21 апреля в 13:45
Ответ дляТишком_нишком
фото
Painter... Не кожний оцінив, хто пробував.
Він для мене просто містичний, глибокий.
Дууууже рідко ним користуюсь, взяла на пробу декілька мл.
Але кожного разу відкриваю для себе чомусь різний аромат з однієї ємкості.
А що він для Вас? Які асоціації з цим запахом?
Царевна_несушка• 21 апреля в 13:48
Ответ длядякую аж підскакую
Сейчас Armani my way
а мені не зайшов :(
Оце фіфа
• 21 апреля в 13:49
Ответ дляСусановна
Если так принципиально, то маю їх)
дякую аж підскакую• 21 апреля в 13:50
Ответ дляЦаревна_несушка
а мені не зайшов :(
У меня так было с si
Унюхала на знакомой, муж подарил аж 2 флакона) а на мне ори прям воняют)
Перешла на розового мишку тоус
А потом унюхала май вей. Они мне еще чем-то Борн Ин Рома напоминают
Перешла на розового мишку тоус
Ms. Android• 21 апреля в 13:51
Третий пробник заканчиваю, скоро разорюсь на них 😭 не стойкие, но именно этот аромат шкурки персика, из всех персиковых ароматов мне нравится
Коленная ложечка• 21 апреля в 13:54
Ответ дляMs. Android
в мене є їх чорне плаття. запах класний. стійкість нікакая
Може знатоки підкажуть. чи можу я змішати чорне плаття і молекулу для підсилення аромату
Тишком_нишком• 21 апреля в 13:54
Ответ дляЦібаФу
Він і справді різний) тому що я дивуюсь, коли чую, що він для когось пахне фарбами) я чую таку дуууже делікатну пудру, зовсім злегка солодку, але присипану перцем) дуже елегантний, як на мій смак, такий з претензією на розкіш)