Кривая спроса• 21 апреля в 15:32
Чиї діти повернулись після 18 в Україну? Як ви це сприйняли?
Як переконати лишитись за кордоном? Треба мені лишати все і бути за кордоном з ним, приїхала на свята, в шоці зараз. Психічно не витримує, рік сам, тільки в магазин і все , біда для мене, до психотерапевта не хоче звертатись, мені світ не милий :(
Кривая спроса
• 21 апреля в 17:14
Ответ дляМарафетчица
На кого вчиться в універі? Зможе потім підтвердити диплом?
Маркетинг, тепер каже за історію хотів би, а в результаті нічого
Кривая спроса
• 21 апреля в 17:16
Ответ дляНога на ногу
Так не катайтесь туда - сюда. Чем вы поможете сыну , если вы просто приезжаете в чужую страну на 4-5 дней ? Либо забирайте его домой в Украину , либо живите там с ним , пока он не придёт в себя. Если он ничего не хочет и не будет делать, тогда какой ему смысл сидеть в той стране ? Попробуйте переехать в другую страну. Может он где - то в другой стране приживётся. Он сам не справляется , а вы спокойно едете домой ?
Я через півтори місяці тут, постійно на звʼязку з ним , навіть вночі, того року півтори місяці була
Кривая спроса
• 21 апреля в 17:16
Ответ дляНе заздріть тьоті
А що він хоче?
Додому, я б дома і на пари і на підробіток, вірити ?
Кривая спроса
• 21 апреля в 17:17
Ответ дляЧарівне зіллячко
Їдьте, йому дуже важка, мені важко дорослій людині, а дитині в рази важче, бо підлітки зовсім не дружелюбні до приїхавших. Бажаю вам знайти правильний вихід.
Дякую
Цвірінь• 21 апреля в 17:17
Ответ дляКривая спроса
Нет
Кривая спроса
• 21 апреля в 17:18
Ответ дляШиворот Навыворот
У нас універи забиті 40 ка річними студентами
Сьогодні ж зняли відстрочку тим , хто поступив після 25, це взагалі жах
Кривая спроса
• 21 апреля в 17:19
Ответ дляhrystia
Чому син не поступав у місцеви вуз?
Бо добре не знав мови і пообіцяв вчитися в українському і підробляти
ЛюблюДевчонок• 21 апреля в 17:20
Ответ дляТантрический кекс
Знайдіть йому відео на ютюбі як його майже ровесники (трохи старші) служать. Як інвалідами залишилися у свої 20. Поясніть, що мобілізаційний вік буде 18 і він потрапить під призив.
Поясніть, що в Україні він перейде на самозабезпечення і ви не будете з батьком його утримувати.
Він тікає не від країни, а від відповідальності і від самостійного життя. Він хоче, щоб все вирішували ви з чоловіком. Поясніть, що навіть в Україні так більше не буде. Хтозна, може передумає ?
Не факт.
Мій сам жив до війни пів року. Повністю сам, без перелачок садочків, харчів і іншого. Але то інше. Він міг приїхати додому, просто обійняти. Знайома мова, звичаї, люди, устрій знайомий.
Там все інше. Ті питання,які у нас вирішувались за пів години - там вирішуються довго. Елементарно - клопи завелись. Викликати службу - чекав тиждень, потім купа нюансів з орендодавцем. І це він вже мову знав.
Там купа всього іншого. А досвіду саме там немає. І у мами немає, щоб спитати.
Кривая спроса
• 21 апреля в 17:21
Ответ дляЛюблюДевчонок
Навіщо купувати одразу?
В Польщі дешево на місцевих велосипедах їздити.
Хай спробує і потім вирішите.
Головне щоб перевіряв чи поставив на блокування. Щоб на штраф не влетіти
Хай спробує і потім вирішите.
Не має с нашому місті оренди,того року розпродали
Цвірінь• 21 апреля в 17:21
Ответ дляКривая спроса
Это не про высшие учебные заведения. А бурсы и техникумы.
Кривая спроса
• 21 апреля в 17:22
Ответ дляЦвірінь
Скажите, а в Польше Вы ему снимаете жилье? Деньги на питание и другие потребности даёте?
Так, місто 220 тисяч за 100 км від Варшави, одяг не купує, тільки їжа
Кривая спроса
• 21 апреля в 17:23
Ответ дляЛюблюДевчонок
Не факт.
Я тут що 2 місяці, от вода під ванною потекла , приїхала і вирішили це питання , я ж часто тут на мою думку
Кривая спроса
• 21 апреля в 17:23
Ответ дляЦвірінь
Це початок
Цвірінь• 21 апреля в 17:24
Ответ дляКривая спроса
Пусть идёт на спорт, подработку, социализируеться . Ему конечно одному сложно.
ЛюблюДевчонок• 21 апреля в 17:25
Ответ дляКривая спроса
Не вірити
Цвірінь• 21 апреля в 17:25
Ответ дляКривая спроса
Простите но в 19 лет можно и самому мастера вызвать. Он у Вас наверное не самостоятельный был и до выезда.
Куда ж без меня• 21 апреля в 17:26
Ой, автор, сложно все
Мы тоже планировали отправить сына одного, но в итоге поехали с ним и слава Богу. Сам бы он вряд ли вытянул, поначалу было очень сложно. Потом уже нашел друзей, работу, начал язык учить, универ выбрал, готовится к поступлению
ЛюблюДевчонок• 21 апреля в 17:27
Ответ дляКривая спроса
Отут бажано було б щоб сам це в рішував. Спитав як - і далі сам. Бо так ви робите ведмежу послугу. Це з досвіду
ЛюблюДевчонок• 21 апреля в 17:28
Ответ дляКривая спроса
Тоді купити б/у, якщо є де ставити
Твердая валюта• 21 апреля в 17:31
У кумовьев сын вернулся, не смог быть сам в чужой стране, начались психические расстройства.
Куда ж без меня• 21 апреля в 17:52
Ответ дляТантрический кекс
вы думаете, он не понимает этих очевидных вещей или страшных видео не видел? В юности все верят в свое бессмертие в то, что плохое может случится с кем угодно, но только не с ним.
Пронять может, если с близким человеком / другом это произойдет, и то не факт
Тантрический кекс• 21 апреля в 17:57
Ответ дляКуда ж без меня
Думаю не розуміє. Він не усвідомлює яка альтернатива чекає на нього в Україні, інакше б землю гриз, щоб влаштуватися.
Куда ж без меня• 21 апреля в 17:59
Ответ дляТантрический кекс
Все они прекрасно понимают, не дебилы же. Просто уверены, что именно с ними этого не случится
Моему 16 - рассуждает так же. Мы в Одессе жили - сына ракеты / шахеды вообще не волновали. ’Летит и летит, не в меня же’
Кривая спроса
• 21 апреля в 18:07
Ответ дляКуда ж без меня
Ой, автор, сложно все
Поїхати не всі можуть - я теж певний час була з ним і часто тут по декілька днів, але він нічого не хоче, навіть сам на майданчик спортивний піти з мʼячем покидати, просто не хоче
Кривая спроса
• 21 апреля в 18:07
Ответ дляЛюблюДевчонок
Тоді купити б/у, якщо є де ставити
Так і хочу, буде напевно в квартирі тримати- більше ніде
Кривая спроса
• 21 апреля в 18:08
Ответ дляТвердая валюта
От і в мого початок, дома були проблеми але на такі , тут все загострилось, до спеціалістів не хоче навіть он лайн звертатись , біда просто
Кривая спроса
• 21 апреля в 18:09
Ответ дляЧервона калина
Бедные наши дети(
Жах просто, не під ракетами - але ж все рівно просто біда
MacOS-ница• 21 апреля в 18:16
Как я вас понимаю (((
Не готов мой жить один, да, моя вина, я вечно хвосты заносила.
Пока 16, надо через год вывозить, но я не представляю как он один будет. У меня нет возможности жить с ним в другой стране.
Мама пожилая, одну ее не могу оставить.
Не знаю что и делать.
И нет друга с которым мог бы выехать.
Мама пожилая, одну ее не могу оставить.
Не знаю что и делать.
И нет друга с которым мог бы выехать.
Твердая валюта• 21 апреля в 18:17
Ответ дляКривая спроса
Там мальчик жил в студ общ с другом. Мама побыла с ним и вернулась домой к мужу, млад ребенку, родителям, всей семье.
Он не смог. Вернулся, поступил здесь в институт и счастлив