А_я_ЛОЖУ!• 22 апреля в 07:29
Возможно ли за 15тыс. дол. купить не убитую машину?
Это первая машина хотелось бы какой то компактный внедорожник. Но думаю с таким бюджетом не реально(((
Пацаааааааан• 22 апреля в 10:51
Ответ дляЛюбви вам!
Субару аутбек 2017, купила з пробігом 110тис км, повна комплектація з камерами, асистентами водія, контролем полос і тд.. 14тис дол, супер стан. Американець, трохи був битий там, 2 роки в Україні. Не нарадуюсь. Шукайте і знайдете під свій бюджет гарну.
аутбек теж класний, як раз між ним і кростреком обирала, просто перший мені трішки задовгий з непривички
Любви вам!• 22 апреля в 10:53
Ответ дляПацаааааааан
а я навпаки обираючи між кростреком і аутом вибрала аут саме через розміри, можна меблі деякі не розкладаючи перевозити, що вже і робили
спочатку взагалі про легасі думала, а потім пару штук глянули і думаю ну який мені нафіг седан - треба нормальну ’дуру’ брати, щоб не ломати голову при перевезеннях чи переїздах
Пацаааааааан• 22 апреля в 10:55
Ответ дляЛюбви вам!
нєа, сєдани теж не підходять. А я не придумала що в багажнику возити))) ото тільки продукти і ставлю) ну і парасольку)
неДоЖиру• 22 апреля в 10:55
Ответ дляВсюди влазю
а он себе позволяет
Ну так і жінка собі дозволяє. Одяг не один комплект, баночок у вас скільки і на яку суму? Салони, догляд? Чи у жінки теж кросівки -всесезонка і банка з єви ’п´ять в одному’? Це при тому, що заробляє чоловік часто більше. І жах який, дозволяє собі ціле авто. На якому потім працює водієм для родини. І так, на дешевих авто не ставлять шкіряний салон, з якого значно зручніше відчищати шоколад, печиво і банани. Що ви така злісна? В більшості родин з середнім достатком доводитися розставляти пріоритети, щоб хоч якусь машину купити.
Сиджу тихенько• 22 апреля в 10:55
Опять олигархини зашли на форум...😁
За 15$ можно взять 3-5 летний авто в отличном состоянии.
Из 3х леток это может быть Рено Меган, Шкода Фабия, Рапид.
Из 5-леток, Гольф или Октавия.
Это из того чо я предпочитаю.
Если рассматривать малолитражки, Корейцев, американцев то список будет очень большой.
Из 5-леток, Гольф или Октавия.
Это из того чо я предпочитаю.
Кастрюлька• 22 апреля в 11:11
Ответ дляСиджу тихенько
Опять олигархини зашли на форум...😁
Из 5-леток, Гольф или Октавия.
Это из того чо я предпочитаю.
Из 5-леток, Гольф или Октавия.
Это из того чо я предпочитаю.
Ви що, порадниці на таких не їздять. Їм лише лакшері авто підходять.
Нульовий сантиметр• 22 апреля в 11:12
Ответ дляЛеся Українка
если бы вы про вольво или субару старые писали - поверила бы
но не про мицик после 2013 года
В мого батька міцик у чоловіка бубарик. Батько вже ледь не плаче. Хоча сам розбирається в машинах дуже гарно. Його всі кличуть до себе на роботу хоч вже і вік. Каже, щоб я ще хоч раз глянув в бік міцика, та ніколи. Знову хоче пересісти на свого фолькса, а міцика готує на продаж. Вистачило 2 років, щоб в тата смикалось око. А в нашого бубарика майже ніяких проблем.
Сиджу тихенько• 22 апреля в 11:15
Ответ дляКастрюлька
Ну да.
Субару любят...😁
Хоть бы раз поехали на СТО и сделали сервис за свои деньги - сразу приоритеты поменялись бы.
Для чего в городе полноприводный внедорожник, разве что это отписались жёны фермеров?😁
Субару любят...😁
Кастрюлька• 22 апреля в 11:19
Ответ дляСиджу тихенько
Ну да.
Субару любят...😁
Мабуть, возять поросят, телят, зерно, добрива, срлому чоловікам в поле обіди, а там грунтова, після дощу калюжі, грязюка, субару в самий раз.
ПультОт_БМВ• 22 апреля в 11:26
Ответ дляВсюди влазю
интересно
мужу - новую бмв с салона
вам - самое простое бу за 10 тыс
почему так?
мужу - новую бмв с салона
вам - самое простое бу за 10 тыс
почему так?
тому що поки вчишся- коцаєш машину)) я от брала лексус вживаний і три роки відїздила, тепер до речі продаю і буду за 30 собі брати))
ПультОт_БМВ• 22 апреля в 11:27
Ответ дляЗолота орда
Для першої машини нормально.
Все одно ймовірні якісь приколи перший час. Я планую купувати собі першу машинку до 10 000 у.о. Дорожче не хочу.
Вчилася водити на бмв чоловіка із салона. Щоразу думала, що нова фара буде коштувати більше 2500 євро....це був лишній стрес
ви все вірно робите. я брала навіть трохи покоцану, бо розуміла, що поки навчусь ще покоцаю її
Пацаааааааан• 22 апреля в 11:27
Ответ дляСиджу тихенько
Ну да.
Субару любят...😁
заздрість - вона така...
Пацаааааааан• 22 апреля в 11:28
Ответ дляКастрюлька
кажуть, що якщо заздрити - то свого так і не буде, в тч і для поросят
ПультОт_БМВ• 22 апреля в 11:30
Ответ дляПовелитель бітка
Конечно можно, можно и за 10 найти
У меня мерседес 2007 года, купила за 8к три года назад, ни разу не пожалела, поломок за это время не было, просто стандартно меняли масло, фильтра, ходовку просматривали
от і я , правда за 14 купила лексус
відкатала три роки і теж тільки масло міняла
ПультОт_БМВ• 22 апреля в 11:44
Ответ дляПацаааааааан
в березні придбала субаку крострек 16 року з пробігом 50 тис як раз в вашому бюджеті, офігезний варіант!!! До того була тойота, тому є з чим порівняти, при огляді майтер був в захваті. Причому біло кілька оголошень +/-, вибирала вже чисто за кольором)))
пс але то мова за американця, тому пробіг реальний
яка витрати в місті?
Нетутешня• 22 апреля в 11:46
Ответ дляСолоденька цукОрка
Это вы сейчас серьезно? Вы машину оцениваете по виду? Для аутлендера это нормальный пробег, и эта машина еще будет на один год ездить. Эта одна из самых не убиваемых моделей внедорожников . Митцики это хорошая ходовая. Эту марку машины берут на карьеры , фермеры. Она живучая , вместительная, хороший клиренс .
Я на такой отъездила 7 лет и сейчас ищу такую же модель 3летку. И да, я жена человека , который гарантийный менеджер по авто, поэтому знаю, что пишу.
Погоджуюся, міцики то любов і якість
Сколько_мне_лет?• 22 апреля в 11:54
Ответ дляСолоденька цукОрка
А при чем здесь это? Логика где? За гуглите , что входит в обязанности гарантийного менеджера.
И любая машина убиваема, мы сравниваем соотношение цены и качества.
То была шутка.
А если серьезно,то мы рассматривали как раз такую машину,как и многие другие.Проблем,там не меньше,если уж честно.
Где то даже скринила.По авто форумах лазили и т.д.Есть и ссылки
Просто у кого то чуть больше,у кого то меньше.Цена так же играет роль,и общая концепция авто.Если нужен к примеру универсал,то ты не смотришь на хэтчбеки
Кастрюлька• 22 апреля в 11:57
Ответ дляПультОт_БМВ
Розумне рішення. А то в ілкальному світі порадниць, зразу після отримання посвідчення - ніхто не коцає авто, всі народилися з кермом в зубах, всім зразу авто з салону і недешквше 50 тис у.о., а хто ж тоді по трасі на реношках, шкодах, фордах та навіть ланосах їздить.
Кастрюлька• 22 апреля в 11:59
Ответ дляПацаааааааан
Це не про мене. Своє є, і навіть поросята є, і для поросят окремо є авто.
хутряна володарка• 22 апреля в 12:22
Я брала маленьку машину, міську
Пробіг 7200, один власник, купили цю машину у 2021 році влітку і почалась війна. Люди виїхали
Брала у 2023, машина 2020 року. Автомат, не китайська
За 8400$ все разом з оформленням
Зараз у мене 26000 пробіг
Зараз
За 8400$ все разом з оформленням
Зараз у мене 26000 пробіг
Зараз
Отчебучкина• 22 апреля в 12:23
В прошлом году купила Nissan Kiks c США.С ремонтом и всеми платежами обошелся в 12800 дол.2020 год,пробег 59 т.км.Такой же ROGUE обошелся бы на 1,5-2 тыс.дороже.Можно и на АвтоРиа посмотреть-там машин уже отремонтированных с США тоже полно.
Метелики на душі• 22 апреля в 12:37
Ответ дляПультОт_БМВ
А какой и за сколько продаете?
Метелики на душі• 22 апреля в 12:41
Ответ дляПультОт_БМВ
от і я , правда за 14 купила лексус
Расскажите какой? Тоже хочу
Ліньки гуглить• 22 апреля в 12:45
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Модель?
Автор
Десь через тижнів три-місяць я свою продаватиму
Рено сандеро степвей, 2021 рік, 40 тис пробігу
Я одна власниця, авто з салону
Для першої машини, щоб навчитися водити саме то
Я одна власниця, авто з салону
Свезло так свезло• 22 апреля в 13:23
Ответ дляПацаааааааан
мою вже зняли, не покажу оголошення, салон теж шкіра бежева, не нарадуюсь
Якщо зупинитись на цій моделі - то шукайте повний привід.
а какой расход топлива?
Свезло так свезло• 22 апреля в 13:29
Ответ дляЛіньки гуглить
Автор
Я одна власниця, авто з салону
Ви в Києві? Напишіть в особисті
Ліньки гуглить• 22 апреля в 14:18
Ответ дляСвезло так свезло
Ви в Києві? Напишіть в особисті
В Києві
Ви ж анонім
То ніяк не написати, поки не відкриєтеся
Ви ж анонім
барабанщица• 22 апреля в 14:38
Ответ дляНесемо світло разом
Сейчас машины ничего не стоят.
Лексус, на котором шофер возил маму знакомого на рынок за «домашним» молочком и обратно ушел за 11 тыс $. Пробег никакой, но годами ему больше 10.
Щось не вірю. Подивився ціни на autoria. Найсвіжіший Lexus CT 2013 року з пробігом 150 тис. км., пригнаний з США, був у ДТП - $10750.
Холодная каша• 22 апреля в 14:52
Сузуки Витара возьмите. Надёжная, резвая и экономная. 6.3 расход. Краш-тесты на пятерочку.