Радикальная• 22 апреля в 07:46
Мобілізували чоловіка. Як вижити одній з дитиною?
Дитині 5 років, дуже хвороблива. Бабусь, які могли б посидіти з дитиною чи забрати/відвести в садок немає. Як самостійно вижити з дитиною за умови відсутності підтримки? Дівчата, хто зумів так налагодити свій побут, працювати - поділіться досвідом
Анчо Ус• 22 апреля в 09:59
Ответ дляРадикальная
Я відповідаю лише на адекватні коментарі, а не гори бруду, які льються
Если Ваш муж был Вашей опорой- будет очень трудно.
Но, все решимо.
Наберитесь терпения...
Но, все решимо.
Наберитесь терпения...
Творог для розжига• 22 апреля в 09:59
Ответ дляБабця в мештах
А Ви?
Мій чоловік на війні. А Ваш?
А у мене немає😂😂😂
Швендяю містами• 22 апреля в 10:00
Ответ дляСМСница
Если вы думаете, что вы большой герой и вас это делает выше других, то нет. К чему это самопожертвование и я все могу сама? Когда уже люди начнут понимать, что все разные. Или вы думаете, что все должны как вы делать?
Все взрослые люди должны нести ответственность за себя и за своих детей
ПоЗиТиВнАя• 22 апреля в 10:00
Ответ дляБабця в мештах
56 тис це мала зарплата?!! Особливо для полковника, який напевно десь в тилу в офісі сидить.
Що стосується автора. Її чоловік навряд до мобілізації заробляв більше 20 тисяч. Тепер з 20 тисяч щось буде на себе витрачати, але ж і автор тепер витрачатиме тільки на себе з дитиною, тобто у неї нічого не зміниться, окрім того, що чоловік не під боком.
Ви чим читаєте?
Це з бойовими завданнями! Тобто виїздами. Коли на місці, але це все одно не офіс, то 35-36 тис. Бо тоді за бойові чергування і завдання не платять.
Ищу-брожу• 22 апреля в 10:00
Ответ дляАнчо Ус
Оно мало понимает, что если придут русские братья - всех оставшихся упакуют и под триколор воевать
Сказки эти не работают) в Крым пришли….в итоге мужчины спокойно ходят по улицам, живут и работают, никто их не буцифицирует
Will_Be...• 22 апреля в 10:00
Ответ дляСМСница
Ну, могут не делать, могут сложить руки, закутаться в простынь, и ползти в сторону кладбища. Но это не очень такой вариант. Потому, лучше, как я - ноги в руки, и за дело, что бы не ныть и не страдать. И, да - я считаю, что это достойно уважения.
Даю справку• 22 апреля в 10:00
По поводу зарплат военных. Я была за границей, работала, за свои евро покупала качественный броник и т.д. Так, к слову.
По поводу всего остального. Искать работу, пора уже. За границей мамы работают и с соплями водят, никто не страдает и по 5-10 лет с ребнком не сидит. Без обид, но денег Вам не хватит.
Швендяю містами• 22 апреля в 10:01
Ответ дляПримарочка
Автор, а у вас есть переживания за жизнь мужа или только за собственное благополучие?
Просто можно есть голую кашу, но чтоб близкий человек жив был.
А у вас на главном месте, как будете вы.
Ну автор, наверное, посмотрела видео психологов из тиктока и выбирает себя
Ластовиння• 22 апреля в 10:01
Ответ дляШвендяю містами
Ну это уже неплохо. Ну и автор темы тоже может пошевелить попой и пойти на работу.
Може, вона як би і думає про це, питає про досвід , як налагодити життя, коли нікого не має і хвороблива дитина. Хто був в такій ситуації, той зрозуміє. Якщо чесно, я реально в шоці від того бруду, що тут ллється. Навіть моральної підтримки ніякої. Такий час важкий для усіх, можна ж якось підтримувати один одного.
Анчо Ус• 22 апреля в 10:02
Ответ дляИщу-брожу
Сейчас на 3..2..1 в чат войдут админы и от вас тут больше сообщений в данном ключе и не появится.
У моих коллег с Донбасса( Донецк) в 14 году с квартир вытаскивали мужчин.
Поэтому свою бусинку крепче держите за яйца
Радикальная
• 22 апреля в 10:03
Ответ дляБлиск думки
Блін, дівчата, ви серйозно? У автора дійсно складна ситуація. В першу чергу, морально складна. А більшість тут (принаймні, перші кілька сторінок) знецінюють її почуття і тривоги. Молодці, що сказати!
Автор, тримайтеся. Не можу сказати, що буде легко. Але ситуація - не смертельна. Починайте вирішувати питання поступово. Як каже одна моя знайома: ’слона варто їсти по шматочках’. Для початку, визначте які питання є нагальними і починайте їх вирішувати. І не соромтеся просити про допомогу.
І ще. Якщо є можливість ще у вашого чоловіка, хай залишить вам якісь контакти, до кого ви зможете звернутися для рішення тих питань, які ви, як жінка, вирішити не зможете (та ж забита каналізація, скажімо, чи замок, що заїв). Якісь його довірені друзі. Бо, з досвіду, все можна поступово вирішити, але от ці, дрібні по суті, питання, до яких, навіть, не знаєш як підступитися, вибивають з колії добряче.
Ще, якщо у вас в родині є авто, варто собі поставити за мету навчитися водити. Так, спочатку це витягне добряче часу і сил, але потім їх буде гарно економити.
Дуже дякую за підтримку
Бабця в мештах• 22 апреля в 10:03
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ви чим читаєте?
Жіночко, я не хочу перечитувати ваші простині) Це норм зарплата в порівнянні із цивільними. Нема чого скаржитися.
Але в будь-якому випадку це мало для тих, хто ризикує життям, захищаючи нас.
Любимка-анонимка• 22 апреля в 10:04
Ответ дляРадикальная
Бо алергик. Бронхіти, пневмонії- на жаль часие явище...Різні застуди, ось недавно грип А перехворіла, зараз знову з соалями/горлом
многие так по жизни живут
Примарочка• 22 апреля в 10:04
Ответ дляИщу-брожу
Не помню, чтоб в Крыму шли боевые действия как в ядонецкрй, Луганской областях. Зверства как в Мариуполе, Бахмуте
Ищу-брожу• 22 апреля в 10:05
Ответ дляАнчо Ус
У меня родственники в Донецкой области живут, так что эти бредни мне не рассказывайте) ходят нормально мужчины, никто никого не ловит…хуже чем у нас нет
Швендяю містами• 22 апреля в 10:05
Ответ дляЛастовиння
Йти на роботу, офіційно працевлаштовуватися. Дитину в садочок. Автор не одна така. Мільйони жінок виростили дітей і всі щасливі. А наші мами навіть без пральних машин, посудомийок і підгузків нас виростили. Єдиний затик - це те, що садочки до 17:00 працюють і робочий день також до 17, і в школі продовжена до 17. Але можна знайти вихід
Анчо Ус• 22 апреля в 10:05
Ответ дляИщу-брожу
Свободна....матрешка
СМСница• 22 апреля в 10:05
Ответ дляШвендяю містами
Ну и автор научится так жить. Конечно она растерялась. А тут уже жизни учат на своих примерах героинь
Примарочка• 22 апреля в 10:06
Ответ дляБлиск думки
Ну какая сложная ситуация? Таких женщин как автор много. Но здесь ситуация. Просто автор не хочет выходить из своего круга привычного.пора взрослеть, нести ответственность за себя, ребёнка, принимать решения
Бабця в мештах• 22 апреля в 10:07
Ответ дляИщу-брожу
Позорного нет ничего, это личный выбор каждого человека. Но сама риторика «мой пошел так как настоящий мужчина», «воюет чтоб дети не воевали», «семью защищает» и прочее раздражает. Пошел и молодец, но для многих это не молодец. У всех своя правда
Для нормальных людей как раз молодец и настоящий мужчина.
Но не все ж нормальные, это понятно.
Ищу-брожу• 22 апреля в 10:07
Ответ дляАнчо Ус
Конечно, будут только комменты вроде Ваших «все хорошо у нас, демократия»….а вот там ужас-ужас)
Только реальность то другая
СКИБИДЫШь• 22 апреля в 10:07
Ответ дляРадикальная
За дитиною турбувалася я, він забезпечував фінанси. Тепер я не знаю, як це разом зкомбінувати, якщо дитина більшість часу з хворобами. Кому такий працівник буде потрібен. І як знайти підходящий графік
автор, я можу зрозуміти, наскільки ви зараз розгублені. Але все не так критчно, як вам здається зараз. По-перше, ваш чоловік все ж буде працювати, хоч якісь кошти у вас будуть. Дитина вже на щастя не малятко, і може ходити в садочок, влітку хворіють діти менше і менше їх ходить в групу.
А вам у будь-якому разі треба шукати роботу. В країні війна, і все що завгодно може статись і без мобілізації. Якщо вам більше розраховувати немає на кого, то це суттєвий привід подумати про себе і своє майбутнє.
Скажу з власного досвіду, з початком війни я почала більше працювати. До війни працювала як то кажуть без напрягів, бо основні потреби закривав чоловік. Але стало страшно, раптом що...це змусило піднапружитись, щоб мати можливість хоча б мінімальний рівень життя забезпечити собі і дітям.
Шукайте варіанти віддаленої роботи, це ваш вихід, і на щастя, такі вакансії є.
СМСница• 22 апреля в 10:07
Ответ дляWill_Be...
Ну считайте ))
Сосиска_Втесте• 22 апреля в 10:08
Ответ дляМолчунья
Ви ще не намагалися працювати? То займайтеся домом і дитиною. Чоловік висилатиме кошти
Там зп нищенская, 20 тыщ, и до семьи они не доходят. Постоянно что-то надо покупать себе в армии за свои деньги.
Бабця в мештах• 22 апреля в 10:08
Ответ дляИщу-брожу
Так может Вам туда переехать? Будете спокойно себе жить, мужу не придется прятаться под юбкой, вы со своими взглядами там ничем не рискуете, за своих примут.
Тріль підпільний• 22 апреля в 10:09
Ответ дляГарачий Чокалад
У вас тільки одна дитина?
Відводьте самі, в чому буває проблема самостійно відвести?
На роботу не встигнеш
Мандолина Бу• 22 апреля в 10:09
Ответ дляПомидорина
Ну , так автор может начать работать и зарабатывать деньги .
Киев. Знакомая ищет работу. Только магазин/супермаркет - 12 часов, посменно. Куда автор денет ребенка? Няня в садике-8000 чистыми.