Радикальная• 22 апреля в 07:46

Мобілізували чоловіка. Як вижити одній з дитиною?

Дитині 5 років, дуже хвороблива. Бабусь, які могли б посидіти з дитиною чи забрати/відвести в садок немає. Як самостійно вижити з дитиною за умови відсутності підтримки? Дівчата, хто зумів так налагодити свій побут, працювати - поділіться досвідом
Will_Be...• 22 апреля в 08:23
Ответ дляОбнемашечка
Удалено администрацией...
Научитесь читать сообщения перед отправкой - это очень полезный навык. Из-за опечаток половина написанного не понятна. И, да, та, кого Вы назвали ’дурочкой’ права - если б не люди, которые донатят, которые воюют, которые плетут сетки для военных, делают окопные свечки, возят машины, помогают военным, велик шанс, что Вы бы сидели сейчас в какой-нибудь ’самопровозглашенной республике’ и ностальгировали бы про то, как жили при Украине, если бы, конечно, после прихода русских были бы живы, что не факт.
hrystia• 22 апреля в 08:23
Ответ дляВероятненько
Якщо ще жінка заробляє то прожити можна
А так то це мало (
Мало. Маленьке містечко. В мене зарплата 10 000. І двоє дітей. Один з яких цього року випускник
Кумедний ґудзик• 22 апреля в 08:23
Ответ дляШвендяю містами
Автор, зовсім не хочеться брати самій відповідальність за своє життя, так?
Так, зручно було займатися 5річною дитиною і більше ні про що не думати) У нас одна вийшла на роботу після 14 років ’декрету’, нарешті дитина виросла))
Попихтю та й годі• 22 апреля в 08:24
Ответ дляsim_sims
Чого б то раптом?
Рідні бабусі постійно таке роблять?
Часто. Родную вы знаете, а чужую - нет! Оставите чужой бабке ребенка+ квартиру?!!
No problems• 22 апреля в 08:24
Ответ дляКумедний ґудзик
Біле пальто забруднилось
Обнемашечка• 22 апреля в 08:24
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
З понеділка на дієті• 22 апреля в 08:24
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Так, бо тисяч 10 мінімум майже щомісяця йде на його обмундирування, поїздки на полігони і бойові виходи (дорога, харчування за свій рахунок).
Якщо бойових виходів немає - це в місяць мінус 20-25 тис. Тобто я не можу розраховувати на ці 56.
Після операції потрібен постійно басейн і реабілітація - це не дешево.
Ну і родина. Саме для мене мало, бо тільки на студента за кордоном йде щомісяця 30 тис.
Мій студент взагалі вдома, бо тато служить з 2022 року. А комусь ті зарплати очі муляють. Чомусь їх чоловіки навіть на тилові посади не спішать
Вподобайден• 22 апреля в 08:25
Виїджати і шукати іншого чоловіка. Я не шуткую цей вас вас з дитиною покинув.
Я б своєму такого не пробачила.
Попихтю та й годі• 22 апреля в 08:25
Ответ дляWill_Be...
Так, чего к моим лезете?
Это вы постоянно ими в нас тычете. И мужем.
Will_Be...• 22 апреля в 08:25
Ответ дляОбнемашечка
Удалено администрацией...
Угу, ’Киев за 3 дня, да’? Чего ж, тогда, за столько времени, даже на границы Донецкой и Луганской областей не вышли до сих пор? Вроде бы, с этого и начинались их ’цели’.
Швендяю містами• 22 апреля в 08:26
Ответ дляПросто болталка
Тому що 20 тис грошового забезпечення - це не ті гроші, на які можна утримувати родину. Тому що половину з цієї суми потрібно буде залишити чоловікові, там теж є витрати. Тому що в нормальних сім´ях чоловіки заробляли і допомагали по дому і з дітьми.
Ну а зараз воюють ті нормальні чоловіки. Або загинули. І що робити? Скласти лапки і вити чи підняти дупу й жити далі?
Попихтю та й годі• 22 апреля в 08:26
Ответ дляWill_Be...
Ещё одна ’не посылающая’, да? Интересно, как бы умничала, если б такие, как мой не пошли защищать?
Сколько городов освободил?
Обнемашечка• 22 апреля в 08:26
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Will_Be...• 22 апреля в 08:26
Ответ дляПопихтю та й годі
Сколько городов освободил?
Вы из под кацапов пишете?
Кидстаффовна• 22 апреля в 08:27
Ответ дляРадикальная
Чоловік працював,я займалася домом і дитиною
А тепер що? Так все і залишайте
Will_Be...• 22 апреля в 08:27
Ответ дляОбнемашечка
Удалено администрацией...
Не надоело? Три года рассказываете про это, а воз и ныне там.
З понеділка на дієті• 22 апреля в 08:27
Автор ниє. Не шукає роботу. Не каже скільки є і які вимоги
Обнемашечка• 22 апреля в 08:28
Ответ дляWill_Be...
Никто про это три года не рассказывает, не несите бред
Это вы киев за три дня заезженный везде тыкаете
Война не закончится парадом на красной площади, как бы вы об этом не мечтали
Швендяю містами• 22 апреля в 08:28
Ответ дляПротру пилюку
Чому ыона нездатна це нормально нвписати хоча б одмн раз? Її вже чтільки раз спитали..сказала б, що заробляв стільки то, а тепер зп буде така то, ні за що жити. Але я це читаю від будь кого але не від автора
Тому що не встигає придумувати про чоловіка-ойпішніка, який заробляв 800 тисяч грн в місяць і вони ледве виживали на ці копійки
ПоЗиТиВнАя• 22 апреля в 08:28
Ответ дляhrystia
20 тис хороша зарплата? У мого військового саме така.
То у людини мабуть в генштабі генерали всі родичі. Або для неї сума в 20 -50 тис захмарна і витрат ніяких.
У мене є родичка,яка заробляє мінімалку, живе з бабусею, яка утримує її і дітей. Живуть в селі, тобто витрат менше ніж в місті - з комуналки тільки електрика, свій город, курочки. За теи й живуть.
В для неї звичайно 20 тис то величезні гроші.
Попихтю та й годі• 22 апреля в 08:28
Ответ дляWill_Be...
Уверена, что те, у кого погибли дети, оторваны ноги/руки, выбрали бы быть живыми и здоровыми в любой республике!
Ищу-брожу• 22 апреля в 08:29
Ответ дляПампушОК
а зараз що змінилося? він же зп отримує?
А в армии ЗП позволяет содержать ребенка и жену? Не смешите( там мизер и очень много растрат (то броник, то каска, то тепловизор за свой счет и т.п), хоть бы в минус не уйти
КонФФетОшка• 22 апреля в 08:29
Ответ дляПоЗиТиВнАя
На 20 тис?
При чому половина потрібна йому самому,він не зможе все віддавати.
На 10 тис грн сильно проживе автор з дитиною?
Чому на 20? Попаде на нуль там близько 150- виходить. Багато організацій - ПриватБанк, обленерго наприклад платять ще і зарплату яка була
Обнемашечка• 22 апреля в 08:29
Ответ дляПопихтю та й годі
Удалено администрацией...
НуКаНаКа• 22 апреля в 08:29
Ответ дляРадикальная
Сейчас начнёте работать
Курочка-чубаточка• 22 апреля в 08:30
Ответ дляРадикальная
Чи є у вас взагалі потреба йти працювати?
У вас чоловік до цього заробляв багато?
Яка зарплата була?
Швендяю містами• 22 апреля в 08:30
Ответ дляПодмигашка
Всі накинулись на автора. А я сама нещодавно думала, що робити мамі з дітьми, якщо чоловіка мобілізують. Так сім´я живе на 2 зп, без чоловіка залишається 1. Це складно, ціни ростуть кожен день. У нас знайомого забрали, 2 місяці учебка і пропав безвісти на передовій. Залишилася жінка з двома малими дітьми, 7і 4 роки. Яку допомогу вона буде отримувати? Як виживати? Це добре, якщо є бабусі, а якщо ні... Автор, тримайтеся!
Жити далі. Як всі інші жінки. До цього піти до нотаріуса і переоформити все майно. Бо якщо не дай боже чоловік загине або стане недієздатним, щоб не було ще клопоту з тим, щоб це майно оформити або продати у разі потреби
Гидроусилитель руля• 22 апреля в 08:30
Ответ дляЯк міряти?
Не шукайте тут співчуття, ви його не отримаєте.
Здебільшого тут сидять замордовані життям і роботою злі жіночки, які цього ж і іншим бажають.
Жінка, яка не працювала, а займалася домом і дітиною тут як червона тряпка для биків.
А по суті - тримайтеся, просто буде дуже важко((
Вот это точно вы сказали.
Попихтю та й годі• 22 апреля в 08:31
Ответ дляШвендяю містами
Угу, переоформить имущество мужа на себя без его участия.
Вот, это я понимаю: проснулась настоящая Женщина
Швендяю містами• 22 апреля в 08:32
Ответ дляNo problems
Все за вас безгранично рады. Вы не устаете. Молодец. А другие люди устают.
Так пусть больше отдыхают, а не придумывают себе занятие типа окна мыть через день или обязательно три раза в день свежее готовить