lilul990• 24 апреля в 09:31

Підтримайте людину у відчаї

Дам почитати тему подрузі. З початком війни не виїхала, 35 років, підтримувала чоловіка, він в зсу, але місяці три назад сказав, що хоче розлучитись, знайшов іншу. Подруга швидко зібрала речі і зїхала, квартира чоловіка, спільних дітей не було. Поїхала в Польщу, зараз сидить доглядає якусь бабку і виє що все в житті втрачено. Майже не працювала по спеціальності, жили в Києві, хоче вернутись назад у Київ і шукати роботу. Я їй кажу вчити польську і шукати нормального хлопа в Польщі. Але в неї ще період горювання за колишнім. Вона каже, що поки не має ресурсу і може ще має час побудувати якусь кар´єру.
Люблю ВалЄру• 24 апреля в 11:48
Ответ дляБодіпозітівна
Ну как дополнение, да
Но это не работа на полный день и доход копеечный
40 тыс грн чистыми это конечный доход?
Люблю ВалЄру• 24 апреля в 11:59
Ответ дляlilul990
Я не бігаю тут кроси і не таскаю тяжкі бронежилети. Але я польську добре знаю. У мене трохи інші задачі
Скільки платять?
автор lilul990 • 24 апреля в 12:00
Ответ дляЛюблю ВалЄру
40 тыс грн чистыми это конечный доход?
Так
автор lilul990 • 24 апреля в 12:01
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Скільки платять?
корпоративна таємниця
автор lilul990 • 24 апреля в 12:04
Ответ дляНесемо світло разом
Черговий триндьож.
Як скажете
Бодіпозітівна• 24 апреля в 12:51
Ответ дляЛюблю ВалЄру
40 тыс грн чистыми это конечный доход?
Вы о чем?
О репетиторе?
Если про уход за бабкой, то вполне нормальный доход
А чтобы репетитором такую сумму заработать - это не один год нужен на раскрутку и то не факт, что будет стабильно каждый месяц такая сумма, минус налоги и т. д.
Снідаю авокадо• 24 апреля в 13:03
Ответ дляВикачую яйцями
Уроками чего? Если женщина в 35 знает иностранные языки, она не сидит с бабкой. Это очевидно
Что она будет преподавать детям ?
Та ви що?
Я пам*ятаю викладачів вишів,які поряд зі мною на Варшаві стояли торгували .
Період такий просто в людей.
Це тимчасово
Викачую яйцями• 24 апреля в 13:06
Ответ дляСнідаю авокадо
Та ви що?
Період такий просто в людей.
Це тимчасово
Когда это было ? В эпоху интернета и онлайн обучения ?
Курсов, платформ, при упадке школьного образования ? Массовом выездом детей на учебу за границу ?
Я тоже помню, как никто с моих не ходил к языковым репетиторам, да и вообще не ходили мы ни к каким. Только школа
А сейчас ? Сравните еще 19 век.
Снідаю авокадо• 24 апреля в 13:12
Ответ дляВикачую яйцями
А сейчас ? Сравните еще 19 век.
Ви суті так і не вловили.
Людина перезагружається.
Для прикладу,згадайте українську ведучу,яка в Швеції копала могили на цвинтарі.
При чім тут епоха?
Психіка шукає вихід-це якщо на пальцях
120-120-120 (не худею)• 24 апреля в 16:42
Ответ дляlilul990
Шо би ви порадили. Освіта у неї як і в мене філологічна.
Не ей, а вам: меньше фантазировать