Первая ласточка инфляции• 24 апреля 2025

Розсудіть - це реально запропонована допомога чи якесь знущання?

пише подруга
я імена закрила, але найбільш образлива для мене фраза, що типу я сиджу чоловіченька свого гляжу, а дитину не рятую (Київ)

чи це ок? нічого образливого? людина каже, що нічого такого обідного не сказала
Результат:
вже голосів: 467
317 (67.88%) все ок
150 (32.12%) токсично
автор Первая ласточка инфляции • 24 апреля 2025
Ответ дляХочу барабульки
це складно зрозуміти тим, у кого сім´я і чоловік не становлять цінність.
Моя подруга в Німеччині з дітьми, я в Києві. Вона розлучена, я заміжня. І вона розуміє, чому я залишаюсь. Справа не в тому, що я сторожу чоловіка, я б могла витримати стосунки на відстані, але дітям треба батько зараз, а не колись там в якомусь майбутньому.
У нас якраз проблема не в грошах. І більшість моїх сімейних подруг і колег залишаються з таких же міркувань, а самотні і розлучені майже всі поїхали. І я б може також поїхала, якщо б була сама з дітьми.
у мене 2 знайомі з хорошими сімʼями повернулися через пару місяців
СКИБИДЫШь• 24 апреля 2025
Ответ дляЛастовиння
Скоріше хоче собі допомогти, виправдати своє сидіння там
Что оправдывать?
Что у человека сработал инстинкт самосохранения?
Я 3 года в Польше, 2 из них я терзала себя тем что выехала,сплю в тишине и не бегаю в подвал,но потом поняла что у каждого как и у меня был выбор выехать, кто захотел тех перевезла, да живём кодлом так как я изначально на себя взяла эту ответственность, но пока дети до 18 я за них несу ответственность, и я не имела права их подтвергать опасности
Ответ дляПросто каралева
Вона вам запропонувала приїхати до неї! Це допомога бо вона дійсно хвилюються за вас. А ви вже з тою токсичністю з розуму посходили. Я теж запропонувала і вислухала отаке лайно про токсичність і про те, що вона не буде жити в бараках, хоча я запропонувала зупинитись у мене, а потім допомогу у пошуку житла, школи і так інше. Тепер я просто взнаю як справи і все. Каже, що втомилася і в стресі? Ну мені жаль. На цьому все. Ніякої токсичності. Люди невдячні.
ви теж починали розмову з того, що вона штани стереже і про дитину не думає?
Золота орда• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
живу собі
Это план - А, но нужно план Б
Так как просто жити собі ніхто не дасть
Ответ дляПросто каралева
А где там решение за автора? Подруга переживает за неё и предлагает любую помощь. На нет и суда нет. Я бы с автором попрощалась и забыла бы как зовут. Наверное нравится в стрессе жить. Адреналин
з усіма прощаєтесь, кому даєте непрохані поради?
Хочу барабульки• 24 апреля 2025
Ответ дляЗолота орда
Я не писала, что виноваты, но терпят, живут с детьми, значит ок
Ну раз мужики инфантильные и ничего сделать не могут
На улицах их выловят полицейские и бусы. Женщины пока свободны
Ребенка за ручку и вперед. Все
Только все до пенсионного возраста
Не на работу, не на заводы, больницы, и школы. А в Германии в лагеря или в Польши. Вот нежданчик. Во первых, и там знатно оффигеют. Довоевались
Вышел бы лічильники и путужно пукнули, почесали репами и начали договариваться за людей и про людей
Ну а так, что .. нас бьют, а мы крепчаем. Помремо за свою землю до останнього !
Выживет канадская диаспора
Уже хоть что-то
если бы такие как вы ’нада дагаваривацца’ все выехали в 2014, возможно сейчас бы не было войны.
Только с логикой у вас так себе...если бы выехали все кроме мужчин, то вам бы в Европе места не хватило. И так бы гуськом пришлось возвращаться назад...кому-то, может и вам. Нежданчик)
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ну і ви майте повагу до її хвилювань
поважаю хвилювання лише в тому випадку, коли вони не супроводжуються звинуваченнями мене
МамОмужа• 24 апреля 2025
Ответ дляПросто каралева
Я бы тоже. Но я со стороны подруги
Рибак рибака бачить здалеку
Просто каралева• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
В неї немає чоловіка. І ми спілкуємось щодня по телефону. Але я казала про дитину. Пофіг. Комфорт, зручність, не бажання напрягатися і залишатися з дитиною самій. Зарплата маленька, але виїхати ні. Краще над головою ракети бачити. Додам, що я не осуджую. Це її вибір і тут теж не солодко. Не знаю, що краще. Тому я більше цю тему не піднімаю.
СКИБИДЫШь• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
пле ж можна це бажання висловити інакше?
наприклад: якщо вирішеш, то звертайся

а не — шо ти сидиш штани стережеш, шо ти за мать така
Да потому что когда читаешь новости и сколько погибших,в шоке...вы привыкли к этому стрессу,а со стороны эта такая жесть...потому и кричит выезжать,так как боиться что в следущий раз вы не ответите на ,,все в порядке?,, ,,угу,,
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Хороша подруга, думаєте запрошувати людину до себе, брати відповідальність, це так легко? Купа «друзів» з-за кордону просто хвилюється і шле сумні смайлики.
А про чоловіка і дітей, схоже на те, що вона вважала вас близькою людиною, з якою можна говорити відверто. Очевидно, помилково
певно, так
мені така близькість не потрібна
мені потрібне приємне спілкування
а вчити мене жити — ноу
Золота орда• 24 апреля 2025
Ответ дляХочу барабульки
На это и план, что не хватило бы
Но вы можете ещё попрыгать на майданах и попросить у Боженьки потужности, незламності і нато
Партизанка• 24 апреля 2025
Ваша подруга права.
Вона Вас запросила, а не просто сказала їхати кудись в іншу країну.
і так, Ви стережите штани.
і не думаєте про дитину.
Ответ дляПросто каралева
дуже добре, що ви це розумієте
Хочу барабульки• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
та мої теж виїжджали і повертались.
Зараз повертається подруга, яка була за кордоном з початку війни. В неї там гарна робота, офісна, за спеціальністю. Але так усвідомили з чоловіком, що ростити дітей як матір-одиначка вона вже не хоче. Діти ростуть і за 5 років їм вже ймовірно не так і треба буде батько. Тому чекати на закінчення війни - така собі ідея.
Тут або свідомо будувати життя без чоловіка, або повертатись.
Тому розлучені жінки мають тут менше сумнівів. І це нормально.
Але те, що вони вважають виключно своє рішення правиільним - це вже про їхю обмеженість.
Ответ дляСКИБИДЫШь
ем… а що тоді буде?
буде їй прикро?
тобто турбота все ж про себе саму? )
Морковку дай• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ну человеку сложно понять, как можно не спасать психику ребёнку
Можете не уважать
Забаньте
У нее на один повод для волнения меньше станет
Ответ дляПартизанка
Ваша подруга права.
і так, Ви стережите штани.
і не думаєте про дитину.
яке чудове запрошення)))
прям так і захотілось обтертись і пакувати валізи
Хочу барабульки• 24 апреля 2025
Ответ дляЗолота орда
На это и план, что не хватило бы
надеюсь, вам в Европе понравится)
а то таких патриотов с нас уже хватит))
Морковку дай• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
певно, так
мені така близькість не потрібна
мені потрібне приємне спілкування
а вчити мене жити — ноу
А всю переписку можете показать?
Может вы первая ей жалуетесь
Ответ дляМорковку дай
Можете не уважать
Забаньте
тобто я винувата?)))
як прекрасно можна все викрутити
оце живу і не знаю, що комусь як кістка в горлі
Морковку дай• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
тобто я винувата?)))
як прекрасно можна все викрутити
Забаньте ее.
Только перед этим напишите что не хотите больше общаться

Ей будет лучше
Я_з_Франека• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
ну бо раніше такого не було, я б припинила ці відносини давно, якби щось подібне вилізло
Ну какое такое? У вас свои эмоции, у нее свои.
Золота орда• 24 апреля 2025
Ответ дляХочу барабульки
надеюсь, вам в Европе понравится)
а то таких патриотов с нас уже хватит))
Кроме улыбочек сказать нечего
Улыбаемся и машем. Надейтесь
Ответ дляМорковку дай
А всю переписку можете показать?
Может вы первая ей жалуетесь
ось скрін
на Паску розмовляли останній раз
і сьогоднішня переписка

я сподіваюсь мої слова «да, безсонна нічка» ви не страктуєте як ниття, скарги, воплі і істерики чи прохання про гроші та допомогу? )
Хочу барабульки• 24 апреля 2025
Ответ дляЗолота орда
Кроме улыбочек сказать нечего
Улыбаемся и машем. Надейтесь
а что не так? вам в Европе не нравится и после войны вы планируете вернуться в Украину? Улучшать демографическую ситуацию?)
Партизанка• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
яке чудове запрошення)))
а навіщо ця тема тоді?
ну то не дружіть з нею))
стережіть штани
Клептоманка• 24 апреля 2025
Колись один європейський політик сказав-«ви або вивозите своїх дітей (ми створили для цього всі умови), або не ниєте коли їх хоронити».
І він правий.
Вибір кожен робить свій. І далі не ниє.
А то одні ниють як їм складно за кордоном, інші як їх не так запрошують подруги
Золота орда• 24 апреля 2025
Ответ дляХочу барабульки
Я в Киеве, демографическую ситуацию улучшать не планирую
Ответ дляПартизанка
а навіщо ця тема тоді?
ну то не дружіть з нею))
стережіть штани
щоб люди глянули на ситуацію збоку
багатьом ок такий тон спілкування, але все одно це не для мене