Первая ласточка инфляции• 24 апреля 2025
Розсудіть - це реально запропонована допомога чи якесь знущання?
пише подруга
я імена закрила, але найбільш образлива для мене фраза, що типу я сиджу чоловіченька свого гляжу, а дитину не рятую (Київ)
чи це ок? нічого образливого? людина каже, що нічого такого обідного не сказала
Результат:
вже голосів:
317 (67.88%)
все ок
150 (32.12%)
токсично
Первая ласточка инфляции
• 24 апреля 2025
Ответ дляКлептоманка
Колись один європейський політик сказав-«ви або вивозите своїх дітей (ми створили для цього всі умови), або не ниєте коли їх хоронити».
І він правий.
Вибір кожен робить свій. І далі не ниє.
А то одні ниють як їм складно за кордоном, інші як їх не так запрошують подруги
І він правий.
Вибір кожен робить свій. І далі не ниє.
так я не нила )
Хочу барабульки• 24 апреля 2025
Ответ дляЗолота орда
Я в Киеве, демографическую ситуацию улучшать не планирую
В Киеве?
а что такое? почему не выехали, как автору предлагали?
Клептоманка• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
так я не нила )
І тим не менш в заголовку слово знущається
Первая ласточка инфляции
• 24 апреля 2025
Ответ дляПупс
Ви якась агресивна. Вам пропонують допомогу а ви кусаєте
дивіться: йде умовно бомж
нічого у вас не просить
ви можете:
1. пройти повз
2. дати йому булочку
3. дати булочку і сказати: ну ти чувирла, як докотився до такого життя???
який варіант оберете?
нічого у вас не просить
ви можете:
1. пройти повз
2. дати йому булочку
який варіант оберете?
Золота орда• 24 апреля 2025
Ответ дляХочу барабульки
В Киеве?
У меня дети давно за границей
А я где хочу - там и перемещаюсь
Но, под общую идею выехать всем женщинам- готова
Ради того, что бы посмотреть на лица этих упырей
А я где хочу - там и перемещаюсь
Хочу барабульки• 24 апреля 2025
Ответ дляКлептоманка
І він правий.
Вибір кожен робить свій. І далі не ниє.
І він правий.
Вибір кожен робить свій. І далі не ниє.
а європейський політик не хотів би зосередити зусилля на тому, щоб зупинити агресора, а не тільки створювати умови для вивезення дітей? Але ж на це розуму не вистачає?
Бо так скоро дітей треба буде вже перевозити ще далі з Польщі і країн Балтії.
Тільки питання куди? Якщо до українських дітей доєднаються ще польські і литовські.
Навіщо ви цитуєте недолугих політиків? Може краще давайте всі виїдемо з України, і нехай путін стане клопотом Європи вже по-справжньому?
Хочу барабульки• 24 апреля 2025
Ответ дляЗолота орда
У меня дети давно за границей
А я где хочу - там и перемещаюсь
не сдерживайте себя) не стоит ждать общих идей)
пані Солоха• 24 апреля 2025
Эта подруга не была б больше подругой
Не ей указывать где и как мне жить. Скучно и хочет почувствовать себя спасительницей? Если б действительно переживала, то предложила бы приехать без всяких наездов
Золота орда• 24 апреля 2025
Ответ дляХочу барабульки
Тогда оставайтесь и улыбайтесь. Можно ещё банкой с огурцами сбивать шахеды
Писали, что получается
Я_з_Франека• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
щоб люди глянули на ситуацію збоку
багатьом ок такий тон спілкування, але все одно це не для мене
Простите, но какая-то вы… сильно нежная что ли.
Хочу барабульки• 24 апреля 2025
Ответ дляЗолота орда
Писали, что получается
жаль, что вы не нашли себе места в благополучной Европе, где не делают шахеды.
Моя жизненная философия состоит в том, что человек должен быть там, где ему хорошо. А вам и в Украине плохо, и в Европе не прижились. Наверное это печально.
Первая ласточка инфляции
• 24 апреля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
ну так, створюю своє комфортне середовище
не спілкуюся з людьми, які можуть мені хамити, звинувачувати і диктувати як жити
я вже достатньо доросла, щоб для мене це мало значення
але от сьогодні був неочікуваний поворот
тому мене це так вразило
барабанщица• 24 апреля 2025
Ответ дляЗолота орда
Странно, что родители не поднимают вопрос о безопасности ребенка
Пофигисты
Старанно що батьки спокійно садять дітей в авто , бо це підвищенна небезпека
Я_з_Франека• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
тому мене це так вразило
Так у вас вообще друзей не останется
Золота орда• 24 апреля 2025
Ответ дляХочу барабульки
Я везде прижилась и всегда имею варианты. За меня переживайте
Я в передвижениях никак не ограничена.
Первая ласточка инфляции
• 24 апреля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Так у вас вообще друзей не останется
і нехай
бо терпіти таке - я не хочу
я ніколи і нікому в такій ультимативній формі не роздаю непроханих порад
тому й очікую до себе такого ж ставлення
якщо його немає, то що ж… буду робити висновки
бо терпіти таке - я не хочу
Золота орда• 24 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Вы можете и не садить, это от вас зависит
А смерти от войны - не от вас
Пупс• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
дивіться: йде умовно бомж
нічого у вас не просить
ви можете:
1. пройти повз
2. дати йому булочку
який варіант оберете?
нічого у вас не просить
ви можете:
1. пройти повз
2. дати йому булочку
який варіант оберете?
Ви явно не в собі, спишимо на стресову ніч ((( як по- вашому усі виїжджали? В нікуди й ні з чим, без умовних булочок. Вам пропонують місце куди їхати, вас зустрінуть й по кружляють певний час. Річ йде про дитину вашу як я розумію
Хочу барабульки• 24 апреля 2025
Ответ дляЗолота орда
Я в передвижениях никак не ограничена.
вообще не переживаю
Первая ласточка инфляции
• 24 апреля 2025
Ответ дляПупс
я не всі
чому я маю орієнтуватись на когось?
я це я, в мене є свої можливості та бажання
а за тих, хто зміг - щиро рада і віддаю належне їхній спроможності
чому я маю орієнтуватись на когось?
барабанщица• 24 апреля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Так у вас вообще друзей не останется
Так може це на краще? Люди що не розуміють один одного не можуть товаришувати. Свято місце не буває. Відійде одна подруга, з´явиться можливість і час для іншого друга.
Золота орда• 24 апреля 2025
Ответ дляХочу барабульки
вообще не переживаю
А вот за автора ещё переживают
Правильно, переживать, нужно пока человек живой
Цените таких друзей
Пупс• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
я не всі
чому я маю орієнтуватись на когось?
Ви зараз нагадуєте дворову собаку якій намагаються допомогти а вона кусає все що може цапнути. Вам ніхто поганого не бажав судячи з переписки, мова йде про дитину й її безпеку в першу чергу, а ви намотуєте соплі на кулак й виєте Я не така 🤦 й кому гірше ви робите?
Пушкининиана• 24 апреля 2025
Автор,точно токсично.Я вам больше скажу,я с больной дочкой,с генетическим заболеванием,так к двоюродному брату поехала.Так же звал,так же писал,давил на меня.Он снимает трехкомнатную квартиру с двумя дочками и женой.Когда у меня еще не было семьи и ребенка,я очень баловала его детей,золото дарила им на др,так как жена намеала,а я была не против.Когда мы с жочкой приехали к ним в Польшу по предварительной с братом договоренности,оказалось,что его жена категорически против,и она нас на порог дома не пустила.Т пошли мы на вокзал к волонтерам,срасибо нашли нам хостов польских на 4 месяца,пока выплаты им за нас были.Ни ссор с брата женой,ни конфликтов перед этим и вообще за всю жизнь не было.Там в Польше я познакомилась еще с двумя семьями,мамы с детьми,которых также кинули знакомые и родня,которые их звали.Я это к чему,не ведитесь,если у вас нет хорошей финподушки,можете тоже так попасть,хватит подружкиной помощи ровно на неделю
Первая ласточка инфляции
• 24 апреля 2025
Ответ дляЗолота орда
А вот за автора ещё переживают
Цените таких друзей
переживання паралельно з намаганням принизити?
дякую, не потребую
Первая ласточка инфляции
• 24 апреля 2025
Ответ дляПупс
тут вище писали фразу «причинять добро»
той випадок якраз
Золота орда• 24 апреля 2025
Ответ дляПупс
Навіть дворова собака переносить щенят в безпечне місце.
Первая ласточка инфляции
• 24 апреля 2025
Ответ дляПушкининиана
Боже, який жах (
дуже прикро, що з вами таке сталося
але висновки ви зробили, я думаю (((
дуже прикро, що з вами таке сталося
але висновки ви зробили, я думаю (((
Первая ласточка инфляции
• 24 апреля 2025
Ответ дляЗолота орда
ну от я не дворова собака
і що далі?
чому людям так важко, грубо кажучи, відʼїбатися від інших і не лізти зі своїми цінними порадами?
і що далі?