Твоя сусідка• 24 апреля в 14:48

Вам окуляри для компа допомагають?

Ви користуєтеся окулярами для компа?
Такими з фільтрами синього випромінювання
Вашим очам від них легше?
Результат:
вже голосів: 18
11 (61.11%) Свій варіант
4 (22.22%) Набагато
2 (11.11%) Трохи
1 (5.56%) Однаково
Tori1602• 24 апреля в 14:54
Однозначно очам легше.
автор Твоя сусідка • 24 апреля в 14:58
Ответ дляTori1602
Однозначно очам легше.
Дякую
А то думаю, купувати чи ні
Раптом то просто маркетинг
Tori1602• 24 апреля в 15:13
Ответ дляТвоя сусідка
Дякую
А то думаю, купувати чи ні
Раптом то просто маркетинг
Ну вони різні ж бувають. Я купувала на розетці, а саме відгуки про них читала на амазоні. Але я брала бюджетну модель, на пробу. Норм, але є тест в інтернеті, синій і чорний квадрати. То в таких окулярах синій квардат не повинен бути синім. Мої окуляри цей тест не пройшли, але очі все одно відчувають полегшення.
tosja_80• 24 апреля в 15:28
У меня для зрения + с защитой. Дорого, но реально намного лучше работать
автор Твоя сусідка • 24 апреля в 15:28
Ответ дляTori1602
Ага, ясно буду перевіряти, я просто вже замовила і йду на пошту, там треба буде перевірити і вже точно вирішити, заберу чи ні дякую що мені так детально підказали
автор Твоя сусідка • 24 апреля в 15:28
Ответ дляtosja_80
Дякую за підказку
Christ1na• 24 апреля в 15:56
Ответ дляТвоя сусідка
Дякую
А то думаю, купувати чи ні
Раптом то просто маркетинг
Купувати
navariya• 24 апреля в 17:00
Ответ дляТвоя сусідка
І що ви на пошті перевірите?
Спочатку замовили, потім розпитали тут, не сиділи годину в інете - не вивчали відгуки з усіх сайтів...
автор Твоя сусідка • 25 апреля в 08:52
Ответ дляnavariya
І що ви на пошті перевірите?
Перевірила, чи є там в окулярах той фільтр
Перевірила, чи зручніше мені з ними читати книгу з телефону, ніж без них
Відгуки вже раніше читала, ніби супер, але все одно захотілося перепитати людей на форумі
Окуляри дуже сподобалися
А так, то я знаю, практикую все перечитати перед замовленням
navariya• 25 апреля в 09:12
Ответ дляТвоя сусідка
Окуляри дуже сподобалися
Ну і добре)
Немає що радити - ви обізнані)
Гарного і спокійного дня)