пАлАвинкА• 25 апреля 2025
Компанія шукає в команду відповідального та досвідченого економіста з вищою осві
Вгадайте зп
ротцвеники• 25 апреля 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Ми пропонуємо:
Конкурентну заробітну плату.
экономить придется потужно. в т.ч. на себе
Добра всем!• 25 апреля 2025
В соседней теме уборщице предлагали -35
До 16-30
Думаю, не меньше 70
Да ?
До 16-30
Думаю, не меньше 70
Да ?
Лунтик-паунтик• 25 апреля 2025
Вища освіта? Значить бюджет.
Мінімалкк плюс може премія
Давайте по багатому - 15000
Мінімалкк плюс може премія
Давайте по багатому - 15000
Не пью, не курю• 25 апреля 2025
Ответ дляMs. Откровенность
10?)
100%
шукают звичайного бухгалтера-багатостаночника
пАлАвинкА
• 25 апреля 2025
Ответ дляЗ бісиками
Ну якщо досвідченого та відповідального, то 15 т, і печенько.
Вгадали
Не цілуюсь з бодуна• 25 апреля 2025
Что вы хотите обсудить в этой теме?
Конкурентная оплата - это конкурентная оплата, и зависит от компетенции, города, и еще множества факторов. Знакомая экономист пошла на вторую работу по совместительству за 7000 грн. Вы скажите мало, но и работы там на пару часов в неделю удаленно.
пАлАвинкА
• 25 апреля 2025
Ответ дляУравнобешенная
Пенсія скоро, а ви все в пошуку)
І не підеш на пенсію, бо вона копійчана, до останього треба ішачити
Уравнобешенная• 25 апреля 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Якщо маєте файну морквину, то всі ішачки ваші
З бісиками• 25 апреля 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Вгадали
Коли всяка херня пишеться а-ля, провідна компанія, прогресивна, з місією-хренісією, колектив закоханий у свою справу, там з бонусів тільки печенько Марія по акції. Зараз теж в пошуку, сьогодні прорвало ейчарів, купа таких вакансій шлють, починаєш питати про конкретні умови, або приїзжайте до нас, або ’конкурентна’ зарплата
З бісиками• 25 апреля 2025
Ответ дляУравнобешенная
Та морквина файна дома, нівроку, але до пенсії ще трохи є. Тай сили і бажання розвиватись є, але не за печеньку.
Уравнобешенная• 25 апреля 2025
Ответ дляЗ бісиками
Тоді треба фільтрувати роботодавців
З бісиками• 25 апреля 2025
Ответ дляУравнобешенная
Тоді треба фільтрувати роботодавців
Звісно, але цих прогресивних поцінювачів печеньок, сьогодні прорвало.
Уравнобешенная• 25 апреля 2025
Ответ дляЗ бісиками
Сьогодні печиво обіцяють, завтра туалетний папір за свої купуєш
Ламборджини• 25 апреля 2025
Буквально тільки закрила оголошення, помічник бухгалтера 25000, ніяк прям особливих вимог. На 15000 це на дорогу і перекус,ніяк не про досвіченго і з вищою освітою.