Кудряшка Сью• 25 апреля 2025
Інститут раку
Можливо хто знає, чи є в інстит раку онлайн запис на сайті? Бо в хелсі їх немає. А по телефону я вже два місяці дзвоню і не можу записатися, бо все розписано на місяць вперед. Кажуть дзвоніть після 20го, а після 20 знову та ж сама історія. 😞 Але ж буває, що хтось відмовляється від запису. Десь можна це відслідковувати?
Сусідка зверху• 25 апреля 2025
Колись казали, їдете вранці туди , в реєстратуру і записуєтесь.
Якщо ви 2 місяці не можете попасти, то можливо воно вам і не потрібно?
Бо зазвичай, час вирішує все.
Королева Сарказма• 25 апреля 2025
А зачем вам туда нужно? Областные онкоцентры гораздо профессиональнее
Санта Барбара• 25 апреля 2025
Ні, там такого немає, як в хелсі. Ви можете під´їхати ближче до закриття поліклнініки (біля 15.00) і спокійно в реєстратурі записатись куди вам треба без черги. Я так завжди роблю.
Кудряшка Сью
• 25 апреля 2025
Ответ дляСусідка зверху
Бо зазвичай, час вирішує все.
І яка різниця, що в реєстратурі стояти, що по телефону записуватись? Все розписано зараз. Графік відкривається після 20го.
Я там на обліку після конізації.
Кудряшка Сью
• 25 апреля 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Я там робила конізацію, тепер кожні півроку повинна проходити огляд.
Чесно кажучи, про онкоцентри навпаки розповідали погані речі((
Кудряшка Сью
• 25 апреля 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
Там люди раньше с 6ти утра занимали очередь под дверями
Я знаю. Раніше теж так займала. Але зараз там по запису. І в черзі звичайно можна стояти, але немає гарантії що потрапиш на прийом. Минулого разу, ті хто по живій черзі приїхав так і не пройшли
Сусідка зверху• 25 апреля 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Я там на обліку після конізації.
То тоді може напряму зі своїм лікарем? Якщо це не первинний прийом.
Кудряшка Сью
• 25 апреля 2025
Ответ дляСанта Барбара
Так немає запису. Все зайнято вже. Я думала можливо можна на сайті ловити вільні віконечка, якщо з´являться((
Кудряшка Сью
• 25 апреля 2025
Ответ длямимАпроходила
Свекровь там лечится. Нет записи онлайн
Звоните каждый день
Шкода(( Мабуть так і доведеться робити( Завжди нормально записувалась, а це просто якийсь ппц, щоб все так було розписано(
Кудряшка Сью
• 25 апреля 2025
Ответ дляСусідка зверху
Дякую, це гарна ідея. Мабуть так і зроблю. Бо це вперше, що взагалі не можу записатись, все зайнято 😞
Королева Сарказма• 25 апреля 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Если вы там делали конизацию, то почему у вас нет телефона врача, который делал и с которым можно договориться на удобное вам время?
мимАпроходила• 25 апреля 2025
Ответ дляКудряшка Сью
У свекрови всегда так. Запись на консультацию ждала 2 месяца. В феврале свекровь записывалась на КТ - запись на конец августа
Кудряшка Сью
• 25 апреля 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
В мене є її телефон. Але я завжди записувалась через кол центр без жодних проблем. А раніше в них був запис ще через сайт, де можна було дивитись вільні години, як в хелсі. Тому і запитала, можливо зараз теж є.
У лікаря весь час розписаний, там не домовитись на зручний час. Тут аби взагалі на прийом попасти. Напишу їй, бо бачу варіантів немає.
Кудряшка Сью
• 25 апреля 2025
Ответ длямимАпроходила
Ну, на КТ попасти важко будь де((( Як і на УЗД. Хоча я цей раз подзвонила записатись, а мені сказали, що на УЗД як раз звільнилось місце, бо хтось відмовився і відразу записали мене. То попала через 5 днів.
Взагалі не уявляю, як бути тим людям, кому треба терміново(((
Зроблено у 80-х• 25 апреля 2025
Знаете а напишите вы в Минздрав или Киевский минздрав. Сделайте скрины что нет окошек. Онитам по ходу опять только за бабло принимают.
Кудряшка Сью
• 25 апреля 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
В мене вже була така думка(( Бо колись хотіла записатись на УЗД, а все було розписано на декілька місяців. А люди просто підходили в кабінет і їх писали в блокнотик на найближчі дні, за гроші 🤷
Зроблено у 80-х• 25 апреля 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Б..ть ничего не изменилось.С.ки. И Бога не боятся. Пожалуйтесь в Минздрав. Может кому-то поможете
Кудряшка Сью
• 15 мая 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Автор дозвонились?
Так. Я наступного дня подзвонила і якраз хтось відмінився, тому одразу записалась.