Біле пальто• 27 апреля в 23:42

А як ви думаєте, що вилізе через багато років про цю війну?

Ну скільки всього вилазить з часом про всі історичні події, війни. По любому буде щось і про цю. От як думаєте, що саме?
Невісточка ж• 28 апреля в 07:01
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Друзі, сьогодні стало модним лаяти Трампа за його «план миру». Проте давайте спробуємо подивитися на ситуацію без емоцій і прагматично.

Що пропонує Трамп? Припинення війни, збереження незалежної України, забезпечення прозорості бюджету під міжнародним контролем і ліквідацію основних корупційних схем, зокрема сумнозвісних оборудок із ВВП-варантами. Так, Україна змушена буде тимчасово погодитися на втрату частини територій, але отримає шанс поступово їх повернути — шляхом дипломатії та посилення держави в майбутньому.

Що пропонує Зеленський? Продовження війни за підтримки Заходу до повної перемоги. Однак нам так і не пояснили, що саме мається на увазі під «перемогою»: повернення кордонів 1991 року чи щось інше?

Якщо США справді відновлять допомогу на рівні часів Байдена, війна триватиме у тому ж режимі, що й останні два роки. Це означає постійне виснаження ресурсів України та Росії, тисячі нових загиблих щомісяця і перспективу конфлікту ще на 10–15 років. Україна вже втратила щонайменше 250 тисяч людей убитими й зниклими безвісти, а також близько 10% території на додачу до втрат до 2022 року. Якщо ця динаміка збережеться, потрібно чесно запитати себе: що залишиться від України через 3–5 років?

До того ж існують серйозні геополітичні ризики. Китай, який перебуває у стані економічної війни зі США, може активніше підтримати Росію, аби створити для Америки додаткові проблеми. Якщо Росія отримає не лише зброю Північної Кореї, а й масштабну підтримку Пекіна, ціна війни різко зросте. Це ризик, який не можна ігнорувати.

А тепер уявімо ще один сценарій - мрії Зеленського збуваються повністю, і Україна отримує необмежену військову підтримку. Так, це посилить наші військові можливості. Але це також означатиме неконтрольовану ескалацію конфлікту. Якщо Україна почне використовувати далекобійні ракети по Москві, Путін не підніме лапки і не поїде до Гааги. Швидше за все, відповіддю стануть масовані удари по містах, критичній інфраструктурі, логістиці — аж до використання тактичної ядерної зброї. Це не перебільшення. Це проста логіка будь-якої ескалації великої війни.

Подумайте над цим.
Брєд який. І це ж кацапня старається. І скільки мізків промито. І Ви спільниця тих придурків
Омлетик• 28 апреля в 07:05
Ответ дляРадостина
Так речь шла именно об этом, никто не отрицал нападения и всех зверства России. Вы тему перечитайте. Кстати , Сумы близко так же как и Харьков. Почему Харьков утюжат с первого дня , а Сумах в первый год ни одного прилёта? Вы помните когда взялись за Сумы?
Не помню і не знаю, в картах не розбираюся, сподіваюся ви розкажете таємний сенс чому Суми лише зараз стали бомбили, а Харків три роки щодня
Seehund• 28 апреля в 07:05
Ответ дляКонхфЭдкаТузик

Подумайте над цим.
Никаких шансов вернуть территории уже не будет, кроме развала через энное количество лет рашки. И то не факт, что эти территории захотят обратно. Не надо себя обманывать. Никто из власти не согласится под страхом смерти на международный контроль, это же вся возможность карманы набить пропадёт.
Телячі ніжноСті• 28 апреля в 07:06
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Про Крим))) ніхто і не задумується над цими фактами)
Коли Росія напала на Україну в 2014 році, президент США Барак Обама не зробив нічого щоб завадити нападу і не робив абсолютно нічого щоб допомогти відбити напад РФ. У ЗМІ України було 0 хейту відносно Обами. Обама просто нічого не робив і займався власними справами. Яким є Обама у памʼяті українців? «Добрим президентом, другом України, патріотом».

Що потрібно зробити президенту США у 2025 році, щоб його любили українці та не сварили у ЗМІ? Просто відійти в сторону, нічого не коментувати і хай Україна вирішує всі свої проблеми з РФ сам на сам. І тоді такого президента українці будуть любити та поважати, як Барака Обаму.

Насправді Обама був мудрим, бо знав - ніколи в житті не намагайся допомогти українцю, просто спостерігай і не втручайся. Може памʼятник на Майдані не встановлять, але ворогом точно не будеш.
А что Обама должен был сделать? Сесть в Киеве и отдавать приказы? РФ вошли без шума и пыли, не встретив сопротивления нигде. Ни в частях, ни в силовых структурах, ни среди населения. Киев молчал. И не потому что очень переживал за местных и пролитую кровь. Как видно было позже, плевать всем на местных. Все последующие действия - игра. Стоны и песенки 95 квартала, вопли про санкции, бюджеты на содержание Крыма. А в 21 году - громкие заявления на тему «мы идем отвоевывать Крым», при этом в 22 году РФ вошли в Херсон так же без проблем.
Конотопська відьма• 28 апреля в 07:07
Ответ дляТелячі ніжноСті
Серьезно? Никто не знал что идет уже война в 39 году? Ничего что части Польши отошли УССР в те годы? Накануне та же Польша «оттяпала» Тешинскую область у чехов, будучи в союзе с Германией
Там всё просто вытеснено.Осталось только,что это Сталин хотел первым напасть на Германию,а Гитлер его опередил.Некоторые здесь пишут,что Гитлер лучше Путина
.Концлагеря,газовые камеры сожжённые люди в крематориях, многочисленные Хатыни и доктор
Менгеле не в счёт.
Телячі ніжноСті• 28 апреля в 07:08
Ответ дляКонфиденциальность
Тогда зачем государство продолжает выделять на него миллионы гривен? Вместо того, чтобы потратить их на помощь пострадавшим гражданам?
10 млрд выделено на ТОТ к слову
Омлетик• 28 апреля в 07:12
Ответ дляКонхфЭдкаТузик

Шо ви мелете?
Для того щоб Обама щось почав робити потрібен запит української сторони.
Омлетик• 28 апреля в 07:14
Ответ дляТелячі ніжноСті
Які заяви про відвоювання Криму?? Чим? Палками?
АсобеннАя• 28 апреля в 07:14
Торговали с ДНР и ЛНР овощами и фруктами ,типа через Словакию.И во время войны тоже.
Кумедний ґудзик• 28 апреля в 07:14
Пусть закончат для начала. Что там вылезет потом ,это сейчас меньше всего волнует.
Радостина• 28 апреля в 07:14
Ответ дляОмлетик
Ок, в картах нет, да и зачем вам в Киеве те приграничные города, правда? . Почему внимание народной ненависти было смещено исключительно на ненависть к Порошенко ? Все забыли кто такой Кучма, язык, Захаров, коименко и др Такое впечатление , что их и небыло у нас, а в все виноват только Порошенко. Ничего де так не объединяет как общий враг, правда? То, что надо доя выборов. А Азметов и Пинчук почти герои, он сколько добра делают
Olvia1987• 28 апреля в 07:16
Ответ дляТелячі ніжноСті
Кстати,здесь принято ненавидеть Беларусь за то,что эта страна предоставила свою территорию для нападения на Украину.А ведь сама Украина тоже предоставила такую территорию - целый полуостров с военными базами и флотом,техникой, вооружением и личным составом,который поголовно перешёл на сторону России.Но как обычно,в чужом глазу соломинку видят,а в своём и дрючка не заметят.
Омлетик• 28 апреля в 07:16
Ответ дляРадостина
Нагадую питання, ви не в той степ.
Чому Харків бомблять, а Суми-ні.
Телячі ніжноСті• 28 апреля в 07:18
Ответ дляКонотопська відьма
Менгеле не в счёт.
Я вам скажу кому Гитлер лучше. Есть территории той же Волыни. Там люди 39-40 году оказались «под оккупацией» СССР. В Беларуси тоже такие есть, к слову. Сейчас это территория Украины и все резко об этом забыли как эти части оказались в составе союзов. Будто пришельцы из космоса в 39 году вошли на территорию Польши тогда
Омлетик• 28 апреля в 07:18
Ответ дляOlvia1987
Ви зараз на серйозних щах порівнюєте Білорусь і Крим і заявляєте про ненависть до Білорусі?
Olvia1987• 28 апреля в 07:21
Ответ дляОмлетик
Да.Украина впустила РФ в Крым и ничего не сделала для его защиты,точно также это сделала Беларусь.Отличия только в риторике.
Омлетик• 28 апреля в 07:23
Ответ дляOlvia1987
Прокисли ваші щі
mafansiya• 28 апреля в 07:23
Ответ дляОмлетик
Вы удивляетесь солевичке с покосившегося челябинского барака?Это ж мертветчуковская методичка
mafansiya• 28 апреля в 07:23
Ответ дляОмлетик
Прокисли ваші щі
Оно под дозой
Olvia1987• 28 апреля в 07:25
Ответ дляОмлетик
Нагадую питання, ви не в той степ.
Чому Харків бомблять, а Суми-ні.
Где?Вы? Живёте?⚡️війська рф захопили на Сумщині чотири населені пункти і хочуть наблизитися до Сум, — ISW

Як зазначили аналітики, росіяни продовжують наземні атаки, проте підтверджених успіхів не досягли.

Ворог намагається створити буферну зону в прикордонній зоні Сумщини
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Olvia1987• 28 апреля в 07:25
Ответ дляОмлетик
Прокисли ваші щі
Электричка• 28 апреля в 07:25
Ответ дляКонхфЭдкаТузик

Подумайте над цим.
Подумали, подивилися - кацапомордий провокатор під прикриттям, блог Олешко і його світлини в фб - суцільне дно, і це дно також готується йти на вибори
mafansiya• 28 апреля в 07:26
Ответ дляНевісточка ж
Воно сива секта
Телячі ніжноСті• 28 апреля в 07:26
Ответ дляОмлетик
Все осталось в сети. Я отлично помню осень 21 года и заявления Зеленского на весь мир, найдите и послушайте.
Крым нельзя отвоевать с суши, если вы знаете историю. С моря у Украины не было и нет ресурсов. Но, опять же, вернитесь в то время и посмотрите что происходило в Черном море в тот момент. Плюс отвергнутые гарантии безопасности для РФ.
Просто вернитесь обратно и изучите этот вопрос. Не в украинских, не в российских СМИ. Откройте британскую прессу или французскую и внимательно прочтите информацию сейчас уже с позиции прошедшего времени
Омлетик• 28 апреля в 07:27
Ответ дляOlvia1987

ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Лінь писати, перегляньте стрічку
mafansiya• 28 апреля в 07:27
Ответ дляЭлектричка
ой у петьки ондо рейтинг нижче плінтуса а в олешки ще нижче
Радостина• 28 апреля в 07:28
Ответ дляОмлетик
Нагадую питання, ви не в той степ.
Чому Харків бомблять, а Суми-ні.
Уже бомбят и давно. Не знаю, но не видеть нестыковок невозможно.
Омлетик• 28 апреля в 07:29
Ответ дляТелячі ніжноСті
,,Крым нельзя отвоевать с суши..... С моря у Украины не было и нет ресурсов,,
На цьому можна завершувати дискусію.
Телячі ніжноСті• 28 апреля в 07:31
Ответ дляОмлетик
На цьому можна завершувати дискусію.
Вы знаете о том как наносились удары по Крыму с 22 года? Вы правда думаете что это ресурсы Украины?
Омлетик• 28 апреля в 07:32
Ответ дляРадостина
,,Сумы близко так же как и Харьков. Почему Харьков утюжат с первого дня , а Сумах в первый год ни одного прилёта?,,

Так бомблять чи не бомблять, бо я щось заплуталася у ваших коментарях.