Раніше за якісь такі повідомлення банили просто сходу. А тепер ось скільки лайків і повідомлення висить.
Ответ дляkuskus
Ой, йооо.
Ну, самі ж вибрали Зеленського, нащо тепер видумувати, що його хтось поставив. Замість того, що б визнавати помилки, починається цей традиційно український пінг-понг. Для того, що б вам мізки не промивали вчіться думати самостійно. Не лізьте в мовні чвари. Хто вас туди тягне? Як зручно все спихнути на щось невловимо ефімерне…
Ну, все правильно говорите. Але з думанням у більшості проблеми. Не вміють це робити люди. ’Шо бачу - те співаю’ - ось наш дивіз.
Ответ дляTori1602
Що ви підтримуєте? Там авториця писала, що все це театр. Я питала, театр це касетна ракета в КР чи Сумах? І багато чого ще, але ж всі мої повідомлення видалені, мабуть із-за жалоб таких як ви.
Я вже про це написала вище. Не будьте з когорти ’шо бачу, те співаю’. Мова зовсім не про ракети чи хто їх кидає. А про ’чому’.
Ответ дляКиев_Елена
И что конкретного видит житель Херсона? Только разрушения, прилеты, конечный результат так сказать. А кто стреляет, что конкретно прилетело и куда летело - знает точно также как и жители других городов. Жители одного и того же города имеют разные мнения и разные правды) и разный взгляд на ситуацию
То есть вы в Киеве не уверены, что шахеды и ракеты запускает Раша?
Интересная версия.
Если у нас в городе много прилетела, по торговым центрам, многоэтажкам, отелям, общежитиям, то это очевидно.
Если скинули несколько уаб по эпицентру в час пик субботы, а потом сказали, что там была военная техника и штаб НАТО. А ты живёшь рядом, посещаешь регулярно это место.
Или попадание в общагу, рассказывают,что там миллион ВСУ и наемников, а твои близкие друзья разгребают завалы и видят, что там обычные люди.
И когда ты в городе, куда достает артиллерия, ты знаешь, где сейчас стоит враг и оттуда прилетает шквал артиллерийского огня по спальному району.
Так что будучи в эпицентре событий можно не знать все, но многое
Интересная версия.
Ответ дляEvga32
Бо я на 100% підтримую і давно це говорила. Але раніше за таке тут вбивали. Тому здивувалась. Тема - що випливе після війни, чи якось так. Зараз дам посилання
И как вам удалось выжить, не понятно. И кто вас держит тут насильно, ехали бы на любимые болота сразу. Или вы с них и вешаете?
Ответ дляJul-Ap
Интересная версия.
це ви не про общагу на Халтуріна?
Ответ дляЭ-велин@
Вчіться думати, люди. Ну скільки можна цими заїждженими фразами маніпулювати. В будь-якій непонятній ситуації посилай на болота. Ну хіба не набридає бути папугами? Хіба не хочеться просто нормально поговорити, дізнатися якусь альтернативну думку? Замість копіювання цих затяганих тупих фраз
Ответ дляEvga32
А давайте, якщо вже в нас діалог, хоч якісь ваші думки про все, що відбувається? А то якийсь допит виходить)
мое мнение что при порошенку было бы не лучше, если речь об этом
почему вообще война - да просто могут и все, больше сильнее как не крути
какой скрытый смысл вы видите?
Ответ дляSonne8752
какой скрытый смысл вы видите?
чонгар був би замінований, це б врятувало багато життів, а ще хтось зіравав операцію з вагнерівцями
Ответ дляEvga32
Слушаем внимательно вашу думку. Зеленский вам плохой, я так понимаю. Кого предлагаете?
Ответ дляSonne8752
какой скрытый смысл вы видите?
Думаю, що при порошенку було те саме. Просто для цієї ролі треба було кращого актора. Щоб вмів і викликати сльозу, і напустити туману.
Моя думка, що війна планувалась давно, і наші верхи в ній замішані не менше, ніж російські. І все робилось по зараніше узгодженому плану. І всі наші перемоги - це теж була гра. Зайшли-відійшли - просто ігри людськими життями. Як і Курськ. Люди не потрібні ні їхнім, ні нашим.
Ответ дляEvga32
то есть по вашему - они на созвоне постоянно и решают кому куда наступать и отступать?
Ответ дляnabludatel
Любовю до руського миру.
Виявляється автор теми з Сум.
І при цьому мозок промитий рашкою настільки, що вона не може повірити в те, що її люба раша прийшла її вбити. Просто вбити.
Їй не хочеться в це вірити. Вона шукає ’глибинні причини’ людоїдських дій раші
Виявляється автор теми з Сум.
А, тобто раша Суми так любить. Як до того любила Маріуполь чи Херсон.
Ответ дляEvga32
Поки що, ми від вас нічого альтернативного не почули. Лише якісь напівкацапські наративи і натяки на вищі сили, про які ми не знаємо, але вже потроху прозріваємо і може колись дізнаємось. Нецікаво і ні про що
Aksinia 111• 28 апреля 2025
Ответ дляEvga32
Хіба хтось говорить, що не росія напала, чи не росія вбиває? Про щось глибше, про суть ви думати не вмієте?
Какая суть в Афгане? Грузии? Приднестровье? Сирии? Один и тот же подстрекатель и исполнитель. Такая ’суть’ где ножки из кремля не интересна? Можем ещё дальше суть поискать , например суть парада нацистов совместно с советской армией ?
Розумна автор не змогла з перших сторінок знайти собі «однодумців» і вже 5 сторінок називає всіх «не думаючими». Біль, просто біль😀
Люба автор, так буває, що не всі мають саме таке «критичне мислення» як у вас! Це життя! А ще привід задуматися чи дійсно думати вмієте лише ви.