Evga32• 28 апреля 2025

Зайшла в одну тему і здивувалась. Це що, люди прозрівають?

Раніше за якісь такі повідомлення банили просто сходу. А тепер ось скільки лайків і повідомлення висить.
автор Evga32 • 28 апреля 2025
Ответ дляkuskus
Ой, йооо.
Ну, самі ж вибрали Зеленського, нащо тепер видумувати, що його хтось поставив. Замість того, що б визнавати помилки, починається цей традиційно український пінг-понг. Для того, що б вам мізки не промивали вчіться думати самостійно. Не лізьте в мовні чвари. Хто вас туди тягне? Як зручно все спихнути на щось невловимо ефімерне…
Ну, все правильно говорите. Але з думанням у більшості проблеми. Не вміють це робити люди. ’Шо бачу - те співаю’ - ось наш дивіз.
автор Evga32 • 28 апреля 2025
Ответ дляTori1602
Що ви підтримуєте? Там авториця писала, що все це театр. Я питала, театр це касетна ракета в КР чи Сумах? І багато чого ще, але ж всі мої повідомлення видалені, мабуть із-за жалоб таких як ви.
Я вже про це написала вище. Не будьте з когорти ’шо бачу, те співаю’. Мова зовсім не про ракети чи хто їх кидає. А про ’чому’.
автор Evga32 • 28 апреля 2025
Ответ дляTori1602
Це мабуть та сама що і вчора, але без аноніма.
Ясно все з вами)
Sonne8752• 28 апреля 2025
Ответ дляEvga32
какой ваш вариант - почему так
давайте обсудим
только ваши мысли
а не обсуждение кого то там...
автор Evga32 • 28 апреля 2025
Ответ дляSonne8752
какой ваш вариант - почему так
давайте обсудим
только ваши мысли
а не обсуждение кого то там...
А давайте, якщо вже в нас діалог, хоч якісь ваші думки про все, що відбувається? А то якийсь допит виходить)
Jul-Ap• 28 апреля 2025
Ответ дляКиев_Елена
И что конкретного видит житель Херсона? Только разрушения, прилеты, конечный результат так сказать. А кто стреляет, что конкретно прилетело и куда летело - знает точно также как и жители других городов. Жители одного и того же города имеют разные мнения и разные правды) и разный взгляд на ситуацию
То есть вы в Киеве не уверены, что шахеды и ракеты запускает Раша?
Интересная версия.
Если у нас в городе много прилетела, по торговым центрам, многоэтажкам, отелям, общежитиям, то это очевидно.
Если скинули несколько уаб по эпицентру в час пик субботы, а потом сказали, что там была военная техника и штаб НАТО. А ты живёшь рядом, посещаешь регулярно это место.
Или попадание в общагу, рассказывают,что там миллион ВСУ и наемников, а твои близкие друзья разгребают завалы и видят, что там обычные люди.
И когда ты в городе, куда достает артиллерия, ты знаешь, где сейчас стоит враг и оттуда прилетает шквал артиллерийского огня по спальному району.
Так что будучи в эпицентре событий можно не знать все, но многое
Э-велин@• 28 апреля 2025
Ответ дляEvga32
Бо я на 100% підтримую і давно це говорила. Але раніше за таке тут вбивали. Тому здивувалась. Тема - що випливе після війни, чи якось так. Зараз дам посилання
И как вам удалось выжить, не понятно. И кто вас держит тут насильно, ехали бы на любимые болота сразу. Или вы с них и вешаете?
gaga-48ba• 28 апреля 2025
Ответ дляJul-Ap
Интересная версия.
це ви не про общагу на Халтуріна?
автор Evga32 • 28 апреля 2025
Ответ дляЭ-велин@
Вчіться думати, люди. Ну скільки можна цими заїждженими фразами маніпулювати. В будь-якій непонятній ситуації посилай на болота. Ну хіба не набридає бути папугами? Хіба не хочеться просто нормально поговорити, дізнатися якусь альтернативну думку? Замість копіювання цих затяганих тупих фраз
Sonne8752• 28 апреля 2025
Ответ дляEvga32
мое мнение что при порошенку было бы не лучше, если речь об этом
почему вообще война - да просто могут и все, больше сильнее как не крути
какой скрытый смысл вы видите?
gaga-48ba• 28 апреля 2025
Ответ дляSonne8752
какой скрытый смысл вы видите?
чонгар був би замінований, це б врятувало багато життів, а ще хтось зіравав операцію з вагнерівцями
Э-велин@• 28 апреля 2025
Ответ дляEvga32
Слушаем внимательно вашу думку. Зеленский вам плохой, я так понимаю. Кого предлагаете?
Sonne8752• 28 апреля 2025
Ответ дляgaga-48ba
это все на уровне фантазии, увы
многие знают как было в дон и луг области за его каденции
gaga-48ba• 28 апреля 2025
Ответ дляSonne8752
это все на уровне фантазии, увы
а что, погибло население целого города, как в Мариуполе?
автор Evga32 • 28 апреля 2025
Ответ дляSonne8752
какой скрытый смысл вы видите?
Думаю, що при порошенку було те саме. Просто для цієї ролі треба було кращого актора. Щоб вмів і викликати сльозу, і напустити туману.
Моя думка, що війна планувалась давно, і наші верхи в ній замішані не менше, ніж російські. І все робилось по зараніше узгодженому плану. І всі наші перемоги - це теж була гра. Зайшли-відійшли - просто ігри людськими життями. Як і Курськ. Люди не потрібні ні їхнім, ні нашим.
Чомучка• 28 апреля 2025
Ответ дляEvga32
Удалено администрацией...
Добре. То що, для вас не все так однозначно і війна почалася не тому що напав путін, а з інших причин?
А ви вже комусь з моїх інкубаторських клонів відповідали, щоб я втретє не повторювалася?
Чомучка• 28 апреля 2025
Ответ дляEvga32
Удалено администрацией...
Да, і ви яскравий приклад, точно
Sonne8752• 28 апреля 2025
Ответ дляEvga32
то есть по вашему - они на созвоне постоянно и решают кому куда наступать и отступать?
Чомучка• 28 апреля 2025
Ответ дляnabludatel
Любовю до руського миру.
Виявляється автор теми з Сум.
І при цьому мозок промитий рашкою настільки, що вона не може повірити в те, що її люба раша прийшла її вбити. Просто вбити.
Їй не хочеться в це вірити. Вона шукає ’глибинні причини’ людоїдських дій раші
А, тобто раша Суми так любить. Як до того любила Маріуполь чи Херсон.
Чомучка• 28 апреля 2025
Ответ дляEvga32
Удалено администрацией...
kuskus• 28 апреля 2025
Ответ дляEvga32
Поки що, ми від вас нічого альтернативного не почули. Лише якісь напівкацапські наративи і натяки на вищі сили, про які ми не знаємо, але вже потроху прозріваємо і може колись дізнаємось. Нецікаво і ні про що
sky-labs• 28 апреля 2025
Ответ дляLidiyaZi
Як саме, ви думаєте, вам промивають мізки?
Удалено администрацией...
автор Evga32 • 28 апреля 2025
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...
автор Evga32 • 28 апреля 2025
Ответ дляkuskus
Вас тут привязали?
Чомучка• 28 апреля 2025
Ответ дляEvga32
Удалено администрацией...
Навіщо мені бути креативною чи розумною з тупенькими прокацапськими опонентами?
Щоб що?
Цей опонент все одно не стані ані розумним, ані адекватним, ані проукраїнським.
kuskus• 28 апреля 2025
Ответ дляEvga32
Вас тут привязали?
Та вже виходжу, розмазуйте ці соплі самі 😉
автор Evga32 • 28 апреля 2025
Ответ дляSonne8752
Не так банально, але по суті щось є
Aksinia 111• 28 апреля 2025
Ответ дляEvga32
Хіба хтось говорить, що не росія напала, чи не росія вбиває? Про щось глибше, про суть ви думати не вмієте?
Какая суть в Афгане? Грузии? Приднестровье? Сирии? Один и тот же подстрекатель и исполнитель. Такая ’суть’ где ножки из кремля не интересна? Можем ещё дальше суть поискать , например суть парада нацистов совместно с советской армией ?
Sonne8752• 28 апреля 2025
Ответ дляEvga32
Не так банально, але по суті щось є
альо, вовка, сегодня пусть твои заходят в мою область, я скажу куда бить народ, а я положу твоих в другой, идет?
примерно так по вашему?
если нет, то как?
Filomena• 28 апреля 2025
Розумна автор не змогла з перших сторінок знайти собі «однодумців» і вже 5 сторінок називає всіх «не думаючими». Біль, просто біль😀
Люба автор, так буває, що не всі мають саме таке «критичне мислення» як у вас! Це життя! А ще привід задуматися чи дійсно думати вмієте лише ви.