Как думаете правда или так, новость для народа
Nathalie27• 29 апреля 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Это странно...мобилизованные ненавидят тцк..
Мобілізовані. Але не добровольці
Графиня Шезвездицкая• 29 апреля 2025
Ответ дляByretta
Именно, они и бьют нахер всех. Потому что их херами укрывают и накуй посылают. А у них психика, извините
Людей тоже можно понять...
ТЦК- позор в пикселях
frumoasa17• 29 апреля 2025
Ответ длякосмея
Було б добре! І ще поліцію , хто пригодний - теж туди!
А то грамотні інших ловити
Третину поліції можна з легкістю відправити, а то населення в Україні 25-29 мільйонів, території де-факто менше, а поліції 120+ тисяч. В Німеччині в рази менше на їх 80+ мільйонів.
Оксана-1939• 29 апреля 2025
Ответ дляannu-b519
Естественно, знаете сколько место в тцк стоит?
Я аж здивована в мене друга після півроку комісії´й направили в тцк, але то поки тиждень. Наскільки довго пробуде там питання
Графиня Шезвездицкая• 29 апреля 2025
Ответ дляByretta
Ну,когда пацану,который прошёл Покровск, пролежал полгода в госпитале-говорят, пошёл накуй, крышу рвёт аж бегом
Я прекрасно понимаю...
Реабилитации 0
Психологической помощи 0
Реабилитации 0
Психологической помощи 0
Ответ дляfrumoasa17
В нашому містечку жінок поліціянтів на відділ залишилися всього дві, криміналіст і слідчий. Чоловікам нужніша така робота.
Ответ дляByretta
А если честно, то конечно, никто не поверит, но так и есть. Там реально половина после войны негодные и половина непридани.Знаю из первых рук,так сказать. И кстати, те ’изверги’ именно бывшие вояки с ранениями
В голову? Руки-ноги целехоньки... бычки вгодовани...
Графиня Шезвездицкая• 29 апреля 2025
Ответ дляannu-b519
Так может надо лечить крышу, а потом к людям? И да, пока они не трогают их не посылают.
Наше государство для психологической реабилитации военных не делает ничего.
На 4м году войны уже должны быть построены целые центры .
Зато скумбрия по 8 грн втюхала кучу денег в проект ’Ти як?’- это ужас..
frumoasa17• 29 апреля 2025
Ответ длякосмея
Скоро ще і військову добавлять, де будуть свої проходити службу, а ловити менеджерів з сантехніками далі будуть.
Графиня Шезвездицкая• 29 апреля 2025
Ответ дляByretta
А они потом вернутся в мирную жизнь. Это будет вообще, пипец
Если будет куда возвращаться-крови будет немерянно
А как же
«Існує думка, що у ТЦК служать усі придатні. Ні, це не так. Ми на понад 90% укомплектовані військовослужбовцями, які за станом здоров´я обмежено придатні; які після виконання бойових завдань зазнали поранення або після захворювання не можуть служити в бойових підрозділах», – пояснив Якунін.😂😂