Ніка Найз• 30 апреля в 15:47

Росія почала будувати автомобільний міст до Північної Кореї

Новий міст матиме довжину 850 метрів і з´єднається з російською системою автодоріг.

Будівництво мосту планують завершити до літа 2026 року / Колаж УНІАН, фото - скріншот, REUTERS
Між Росією і Північною Кореєю з´явиться новий автомобільний міст. Він проходитиме через річку Туманна. Про це повідомив прем´єр-міністр РФ Михайло Мішустін, пише Reuters.

Зазначається, що будівництво мосту розпочалося в середу, 30 квітня. За словами Мішустіна, він буде розташований поруч із наявним залізничним "Мостом Дружби", який було введено в експлуатацію 1959 року після Корейської війни.

Прем´єр-міністр РФ додав, що будівництво нового моста є "значущою подією в російсько-північнокорейських відносинах".

В агентстві нагадали, що новий автомобільний міст між Росією і КНДР обговорювали протягом багатьох років. Він матиме довжину 850 метрів і з´єднається з російською системою автодоріг. Будівництво було погоджено під час візиту російського диктатора Володимира Путіна до Північної Кореї минулого року.

Читайте також:
Мішустін на церемонії, присвяченій початку будівництва нового моста, запевнив, що він дасть змогу підприємцям істотно збільшити обсяги перевезень і скоротити транспортні витрати. Крім цього, прем´єр-міністр РФ наголосив, що міст забезпечить надійні та стабільні поставки різної продукції, а також "відкриє хороші перспективи для туризму".

За даними росЗМІ, новий автомобільний міст буде повністю побудовано до літа 2026 року.

Стало відомо, скільки північнокорейських солдатів убито на війні в Україні
Раніше південнокорейський законодавець Лі Сон Квун із посиланням на дані розвідувального агентства назвав кількість північнокорейських солдатів, яких було вбито на війні в Україні. Він розповів, що під час бойових дій загинуло близько 600 військовослужбовців КНДР.

Лі Сон Квун уточнив, що наразі втрати військ КНДР оцінюють у 4700 осіб, "включно з близько 600 загиблими". За його словами, тіла вбитих кремовано в Курську, а потім останки привезли в Північну Корею.
Anna-08e7• 30 апреля в 17:03
Так по нему все корейци побегут из Кореи