Новий міст матиме довжину 850 метрів і з´єднається з російською системою автодоріг.
Будівництво мосту планують завершити до літа 2026 року / Колаж УНІАН, фото - скріншот, REUTERS
Між Росією і Північною Кореєю з´явиться новий автомобільний міст. Він проходитиме через річку Туманна. Про це повідомив прем´єр-міністр РФ Михайло Мішустін, пише Reuters.
Зазначається, що будівництво мосту розпочалося в середу, 30 квітня. За словами Мішустіна, він буде розташований поруч із наявним залізничним "Мостом Дружби", який було введено в експлуатацію 1959 року після Корейської війни.
Прем´єр-міністр РФ додав, що будівництво нового моста є "значущою подією в російсько-північнокорейських відносинах".
В агентстві нагадали, що новий автомобільний міст між Росією і КНДР обговорювали протягом багатьох років. Він матиме довжину 850 метрів і з´єднається з російською системою автодоріг. Будівництво було погоджено під час візиту російського диктатора Володимира Путіна до Північної Кореї минулого року.
Читайте також:
Мішустін на церемонії, присвяченій початку будівництва нового моста, запевнив, що він дасть змогу підприємцям істотно збільшити обсяги перевезень і скоротити транспортні витрати. Крім цього, прем´єр-міністр РФ наголосив, що міст забезпечить надійні та стабільні поставки різної продукції, а також "відкриє хороші перспективи для туризму".
За даними росЗМІ, новий автомобільний міст буде повністю побудовано до літа 2026 року.
Стало відомо, скільки північнокорейських солдатів убито на війні в Україні
Раніше південнокорейський законодавець Лі Сон Квун із посиланням на дані розвідувального агентства назвав кількість північнокорейських солдатів, яких було вбито на війні в Україні. Він розповів, що під час бойових дій загинуло близько 600 військовослужбовців КНДР.
Лі Сон Квун уточнив, що наразі втрати військ КНДР оцінюють у 4700 осіб, "включно з близько 600 загиблими". За його словами, тіла вбитих кремовано в Курську, а потім останки привезли в Північну Корею.
Читайте також: