Розбещена цяточка• Изменено 30 апреля 2025

Давайте про хороше. Я сьогодні перший раз за три роки поїхала тусити

З ночівлею. В інше місто. Перший раз залишила вдома дитину на бабусю і видихаю. Господи, який це кайф, просто гуляти вулицями красивого незнайомого міста, сидіти у кав´ярні, пити пиво в барі. Шкода тільки що через війну це відбувається вимушено в іншій країні і без чоловіка. Він тусить зі мною по ватс апу)
Я ще й на диско збираюся на честь вальпургієвої ночі. Але блін тут одні пенсіонери тусять, то диско може бути таке собі)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 апреля 2025
старые опытные ведьмы, а не пенсионерки
автор Розбещена цяточка • 30 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
старые опытные ведьмы, а не пенсионерки
Та да) в потязі їхали жінки вже в костюмах карнавальних)))
Дівчата, хочете фотки? Чи зараз обісруть мені панамку що недоречно?
ХвилювАллочка• 30 апреля 2025
Я кофе пью, собака загорает. Обычное утро
Love_Love_Love_• 30 апреля 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Давайте, я вам зі своєї останньої туси теж покажу якщо хочете
Пані з калабані• 30 апреля 2025
Рада за Вас, автор! Классно Вам повеселиться 🥳
Кров з молоком• 30 апреля 2025
Нафига рожать было, чтоб так мучаться. С прозрением
Потішаюся• 30 апреля 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Хочемо!!
Цибулька зла• 30 апреля 2025
Ответ дляКров з молоком
Та вы шо,а шо люды скажуть?А кто стакан воды подаст?
бифидобактерияЖоржик• 30 апреля 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
фото
Клас, давайте ще!
Помилуйте мадам• 30 апреля 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
фото
На Франкфурт схоже...
Love_Love_Love_• 30 апреля 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
фото
Оххх, клас як я люблю старі європейські містечка. Щойно якраз розглядала старі фотки з Франції. А ото остання туса)))
Сорі, глянула в галерею, а там лише відео
ХвилювАллочка• 30 апреля 2025
Ответ дляЦибулька зла
Ответ дляLove_Love_Love_
Адель?
Кров з молоком• 30 апреля 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
фото
Уныло, если честно. Если для вас такое в кайф, нам вас жаль вдвойне
Love_Love_Love_• 30 апреля 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Адель?
Ні, Кайлі Міноуг
Ответ дляПомилуйте мадам
На Франкфурт схоже...
Це Кведлінбург, 10 км від того місця де типу відьми вальпургієву ніч влаштовували
Love_Love_Love_• 30 апреля 2025
Ответ дляКров з молоком

Боже, і це ще хтось лайкає
Це ж треба щоб так жаба давила до нестриманея😂
Ответ дляКров з молоком
Мені в кайф ковток свободи. До середньовічних маленьких містечок я рівно. Були плани їхати тусити на історичне місце вальпургієвої ночі, але не хочу. Я звикла в 21:30 спати лягати, то засну там посеред оргії)
ПП-шница• 30 апреля 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Пофиг на серунов, давайте фотки.Я так радуюсь за вас, как будто тоже вышла на прогулку
ХвилювАллочка• 30 апреля 2025
Ответ дляКров з молоком
Нате вам не унылое 🤣
Кров з молоком• 30 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_

Боже, і це ще хтось лайкає
жаба за просмотр грибковых, затхлых, ветхих шалашей ? зато у европе? жаль наших людей, которые лучше европейского старья в жизни ничего не видели, и рады что увидели вынужденно
Love_Love_Love_• 30 апреля 2025
Ответ дляКров з молоком
Так ви взагалі нічого не бачили крім того чим наповнені 🤷‍♀️
Ответ дляКров з молоком
Ну це місто взагалі то в принципі туристичне, внесене до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Я наприклад Емірати не люблю, а комусь в кайф. Об´єктивно нормальний туристичний об´єкт
Менее Более• 30 апреля 2025
Ответ дляКров з молоком
А Нью Йорк ещё впереди
Робот Вертер• 30 апреля 2025
Гарні, затишні фото) Я б залюбки прогулялася по тих вуличках, люблю такі містечка. Не розумію гнівних та фукаючих коментів.
Ось фото мого кота. Це не гарна архітектура, але може теж кому настрій підніме
Бриджит_Фрикандо• 30 апреля 2025
Приятно погулять, а мне в этом плане скучно одной.. Мне надо с кем-то..