Интимная• 01 мая 2025

Як можна спасти внука?

Доброї ночі
Внуку - 24 роки. незабаром - 25.
Найбільше. що я в житті бажаю - це щоб спасти його від попадання на війну.
Планували вступити до інституту, але нам юрист пояснив, що не дадуть відстрочку. так як він раніше вчився на цьому рівні освіти, хоч і ніколи не закінчував його. Тому цей варіант на превеликий жаль - не підходить.
Думаємо над тим, щоб знайти роботу щоб дали бронь. Наразі в нашому містечку всього 6 таких вакансій і не одна не підходить.
Страшно від того що його в будь який момент вже через короткий час можуть забрати на війну і великий шанс того щоб може трапитись найстрашніше.
Дуже шкода його. Ще пожити не встиг. Важко працює. Ріс без батьків, бо померли коли йому було 9 років. Ось якщо не дай Бог його не стане то рід його на ньому і зупиниться.
Я, собі вже місця не знаходжу - думаю постійно як би йому домогти.
Хочу дізнатись вашу думку, як можна ще спробувати спасти його?
Дякую! Дай вам Боже всього найпотрібнішого.
Відморожена• 01 мая 2025
Ответ дляКвітка папороті
С перших днів ...воює...
А всі інші чомусь тиждень, місяць на нулі і нема десь...
Він мабуть генерал як і ви.Воювати таким можна ще багато років😂
Ну так, і це я вже читала багато разів тут.
Що ті, хто з перших днів і досі живий - це не ті воїни.

У мене є життєве правило - не ображати тих, кого і так життя не побалувало розумом.
Йдіть з миром.
Хочу в БАНю• 01 мая 2025
Ответ дляwoman Warrior
И правильно.
Паспорт в зубы,на выход и вольные хлеба.
Вы свой долг выполнили,в день совершеннолетия свободны от обязательств любого характера.
Да и в семье тоже каждый сам за себя и в своих интересах.
Чудны дела твои,Господи.
Взагалі так, повнолітні мають керувати своїм життям. І вже точно не бабця має вирішувати питання 25річного! мужика. Я не знаю,як у вас, але так, є випадки, коли мамки няньчаться і з 40річними, але то вже патологія, а не норма
woman Warrior• 01 мая 2025
Ответ дляХочу в БАНю
А и не пишу о няньчиться.
Но у вас стоит другая задача-мактсмльно обговнять другие отношения в семьях, отличных от вашей.
В вашей семье делайте что хотите. и тоже никто не вправе давать этому оценку.
Хочу в БАНю• 01 мая 2025
Ответ дляwoman Warrior
А и не пишу о няньчиться.
Я не приходжу на форум зі своїми проблемами і не питаю порад. Якщо людина прийшла з своїм питання, маю повне право висловити свою думку, а не ’обговнять’ (слов ж таке є у вашому лексиконі, видає ваш рівень).
woman Warrior• 01 мая 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Это слово совершенно точно описывает все ваши посты.
ЧТо не так.
И у кого не так с уровнем?
Человек пришел, спросил.Он не просил давать ему и его внуку характеристику и не спрашивал, нравится ли вам.Советов вы не дали, но обговнять не забыли.
Вояки фиговы чужими жизнями праведники во плоти.
У человека ни родителей, ни семьи, ни детей.
Чем вы отличаетесь от тех, кто не жалеет молодежь, но прикрывает свои и своих детей зады?
Ничем.
Хочу в БАНю• 01 мая 2025
Ответ дляwoman Warrior
ЧТо не так.
И у кого не так с уровнем?
Ничем.
Ваші повідомлення про що? Чи ви може не ’обговняли’ іншу людину, чи може не ви даєте оцінку іншим. Як то кажуть колоду в своєму оці зовсім не видно. Весь ваш рівень в одному слові - ’обговнять’
Не виправдовуюсь• 01 мая 2025
Ответ дляwoman Warrior
И правильно.
Чудны дела твои,Господи.
Там нік дуже хоче в баню реально .
-Ань-• 01 мая 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Не несите кацапскую пропаганду в массы. Вы стараетесь Украину кацапам сдать? К чему все ваши высеры?
ПироженкА• 01 мая 2025
Ответ дляwoman Warrior
ЧТо не так.
И у кого не так с уровнем?
Ничем.
Супер коментар. 100% підтримую!
ПироженкА• 01 мая 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Всі коментарі просто зводяться до одного - це майбутній ухилянт, ай-яй-яй
На границе• 01 мая 2025
Ответ дляИнтимная
Внук раніше вступав 2 рази до інститутів, але далі 2 курсу не довчився. Чи є шанси що можуть надати все ж таки відстрочку?
так може поновитися в одному з них га 2 курсі?
ПироженкА• 01 мая 2025
Ответ дляИнтимная
Ну так диплом він ж не отримав. Дуже вам раджу взяти думку інших адвокатів. Невідомо чи вірно вас зрозумів попередній адвокат, яку мету мав. Можливо, тут адекватні форумчани-юристи щось толкове підкажуть
Лукава Кішка• 01 мая 2025
Ответ дляИнтимная
перший раз він обрав не ту спеціальність, а на другий раз не зміг здати іспити
Давайте трохи детальніше. Він не склав іспити для переводу на 2 курс, чи закінчив другий курс? Чи відрахований з 2 курсу? Бо якщо 2 чи третій варіант він має право на поновлення і це буде продовження освіти, а не нова освіта за тим самим ОКР.
woman Warrior• 01 мая 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Мои сообщения-это мои вопросы.Если вы не поняли.А ваши-утвержения.
И я не даю оценку другим.
И если вы не в курсе, то давать характеристику действию и давать характеристистику человеку-далеко не одно и то же.
И не рассказываю никому о его уровне, как как это делаете вы.
Поэтому такое поведение, какое вы демонструете здесь,возможно, приемлемо в вашей собственной семье, но не приемлемо для других.
Понятно или еще раз пояснить?
Хочу в БАНю• 01 мая 2025
Ответ дляwoman Warrior
И я не даю оценку другим.
Понятно или еще раз пояснить?
Ні, не зрозуміло, ще раз поясніть Звісно ви не даєте характеристику, умора просто, така ідеальна жіночка, аж нудить
woman Warrior• 01 мая 2025
Ответ дляПироженкА
И вооще не ’мужик,’ и вообще всем доджен.
Не, ну а че, ни родителей, ни семьеи, ни детей.
Мечта ТЦК и вот таких комментаторов, которым мразу ник выдают соответвущий, даже рандомный.
woman Warrior• 01 мая 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Прочитайте дважды, еше время на вс тратить.Время у вас есть , пока разберетесь. вас тошнит или вам смешно.Главное, чтоб не одновременно.
Кокосиха• 01 мая 2025
Ответ дляИнтимная
Мой одногруппник работает на новой почте и он сказал, что им дают бронь и у него она есть. Как вариант рассмотреть новую почту
Кондуктор трамвая• 01 мая 2025
Ответ дляЛукава Кішка
1. для поновлення нужно нмт
2. на подписании законопроект, который лишит отсрочек парней, которые восстанавливались/перепоступали после незаконченного высшего. Подпишут. Мин Освиты задолбалось проигрывать суды с абитуриентами по справкам в едэбо. Именно они инициаторы внесения изменений в закон про мобилизацию
ПироженкА• 01 мая 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
1. для поновлення нужно нмт
Мда, обрізають шляхи де можуть ((
Снегопадка• 01 мая 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Вот смотрите, для оформления отсрочки нужна справка о составе семьи. Надо великого счастья, чтоб женщина инвалид была прописана одна, и прописала его к себя. Скажете в постанове 560 нет такой справки, нет. Но без нее отсрочку не дадут. Если муд и жена не прописана вместе- нужен акт от депутата о совместном проживании. И тут прийдёт комиссия,которая эти вопросы задаст. Также, если он соберётся выезжать- пограничники тоже будут спрашивать. Так е недавние браки вычисляют на раз два. У меня 20 лет браку, и инвалидность оформлена до войны, и то вопросы задают при оформлении отсрочки.
По дружинам не треба, тільки по батькам, тестю/тещі чи родичам 2 лінії
Міряно-переміряно• 01 мая 2025
Ответ дляСнегопадка
Я пишу из опыта оформления отсрочки. Требуют по женам.
Снегопадка• 01 мая 2025
Ответ дляMs. Iphone
В мене донька з інвалідністю, чоловік служить, син за кордоном. То вакантна наречена
Треба мінімум 2 група, або 3 тільки відсутність органу, параліч чи онко
Снегопадка• 01 мая 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Я також. Не требують. І прописка у нас різна. По якому ви абз, 11 чи 12?
Міряно-переміряно• 01 мая 2025
Ответ дляСнегопадка
Снегопадка• 01 мая 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
А місто яке, може від міса залежить? По старому закону требували, з травня 2024 - ні.
Мой_ужин• 01 мая 2025
Ответ дляwoman Warrior
Ваш выбор.
Или не ваш.
Но это не даёт вам права ни оскорблять,ни давать непрошеных оценок.
Пхах
Из Виа-гры• 01 мая 2025
Ответ длядивчинка
А что, кстати Монро имеет освобождение, она или он трансгендер. Очень удобно в наше время, пол не менял, то есть мужчина был мужчиной остался по гендеру, чувствует себя женщиной, исключили из списков
Монро довго вже живе, як жінка, хоч і не робила операцію (операція не є обов´язковою, багато хто не робить кардинальних операцій щоб не нашкодити здоров´ю) . Вона явно приймає гормони, проходила обстеження у психіатра. У неї підтверджена гендерна дисфорія чи якось так.
Кому попало відстрочку на цій почві не дадуть. Спочатку велком до психіатра (а це справа не одного місяця) і якщо він повірить, що людина трансгендер, то дасть довідку.
Кондуктор трамвая• 01 мая 2025
Ответ дляПироженкА
Мда, обрізають шляхи де можуть ((
Да((
Хочу в БАНю• 02 мая 2025
Ответ дляwoman Warrior
Не цікава ви, так намагалися демонструвати свою правильність і так погоріли на останніх своїх повідомленнях...