Морская свинка• Изменено 01 мая в 21:44
Муки вибору. Потрібна ваша порада
1. Компанії 1,5 року, але в ній працює понад 300 чоловік, з/п офіційна вся + мед.страхування. Але є додаткова функція з якою раніше не працювала. Я з керівником у відділі. З/ п на 6000 грн більша. Працювати тільки в офісі.
2. Компанія велика, давно на ринку, років 25 точно. Декілька юридичних підприємство для ведення, з/п вся офіційна, є страхування. Все те, що я знаю і з чим раніше працювала + можливість частково дистанційно працювати. Приємний колектив. З/п така з якої я зараз ухожу.
Мені важко вибрати, але за мене цього ніхто не зробить. Просто прошу поради.
Я ВПО, живу на орендованій квартирі + власники підняли вартість.
Результат:
вже голосів:
32 (60.38%)
21 (39.62%)