Голова колгоспу• 01 мая 2025

Скільки Національного кешбеку ви накопичуєте максимально за місяць?

Підключила у квітні картки Національного кешбеку, радше заради цікавості, бо на фінансову сторону це, звісно, нуу зовсім ніяк не повпливає. За місяць накопичила 300 грн., на одну людину ( це оплатити місячну мобільну абонплату). Ну таке...
У вас як?
Ондатрова шуба• 01 мая 2025
Від 20 до 150 грн.
Кондуктор автобуса• 01 мая 2025
На сім´ю з трьох людей було максимум 3000.А так 1500 зазвичай.
Lizavel• 01 мая 2025
1000 +-
Виниловая пластинка• 01 мая 2025
30 гривен за прошлый
Я таке знаю• 01 мая 2025
Якщо ліки не купую, то 100-200. З ліками більше.
Роза в вазі• 01 мая 2025
Приблизно 200+-
Lux Aeterna• 01 мая 2025
от 300 до 500
Вареничніца• 01 мая 2025
350-600
Колупалочка• 01 мая 2025
до 400, как раз намсвязь каждый месяц хватает
Бачу_майбутнє• 01 мая 2025
А за березень не приходив же ще? Затримка...
автор Голова колгоспу • 01 мая 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Ого) А ви купуєте продукти не звертаючи увагу на виробника, чи все ж таки з метою підтримати вітчизняного виробника? Бо якось більш націлена на імпортні продукти.
Колупалочка• 01 мая 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
нет еще за март тоже
Кукусики• 01 мая 2025
600-800
Кондуктор автобуса• 01 мая 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Я свідомо купую товари українського виробництва.Я колись писала,що була в Британії ще до війни,і в маркетах помітила що вони обирають товари британського походження.
Я їх про це запитала,і цілу годину слухала лекцію,як це важливо для їх країни і економіки.В них це популярна тема.Тому розпочала купувати українське вже давно,ще до нацкешбеку.
автор Голова колгоспу • 01 мая 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Знаю, що далеко не всі аптеки підтримують цю програму. І практично всі ліки, що купую - то імпорт. Хіба що парацетамол, ібупрофен тощо..
Lizavel• 01 мая 2025
Ответ дляГолова колгоспу
А что вы импортного покупает? Сыр, консервы, а молоко,йогурты, творг, колбаса ж в основном наше
Я таке знаю• 01 мая 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Купувала у різних аптеках, іноді навіть не підозрюючи, що препарат наш. Зараховує все.
автор Голова колгоспу • 01 мая 2025
Ответ дляLizavel
Так, сири, риба, макаронні вироби італ. виробництва, оливкова олія тощо.
До речі, ось вчора купила 3-и пачки сиру (той що творог), ’зроблено в Україні’, а кешбек не ’б’ється. Вітчизняні виробники круп, хліба теж не всі підтримують цю програму. Принесла чек 1200 грн., а кешбек 42 грн.
автор Голова колгоспу • 01 мая 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Буду знати. Дякую)
Lizavel• 01 мая 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Главное,чтобы вам было вкусно,те кешбеки до сраки
Море_море_я_скучаю• 01 мая 2025
Ні копійки відколи відкрила карту.Лише 1000 від зелі і ту задонатила
автор Голова колгоспу • 01 мая 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Не купуєте продукти вітчизняного виробника? Чи не маєте бажання підключати карту нацкешбеку?
До слова, я теж ту тисячу задонатила.
Цвіпканя• 01 мая 2025
Ещё меньше. 122 грн
Пополняю_Карму• 01 мая 2025
Борщик• 01 мая 2025
500-700грн
Крижана бурулька• 01 мая 2025
БОльшая часть зарплаты уходит на еду, почти все беру в магазинах, а кешбэк 10-40 грн, интересно, почему так. Спецом отечественное не выбираю.
автор Голова колгоспу • 02 мая 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Ну, так не всі магазини підтримують цю програму, в основному це великі мережі магазинів, на кшталт АТБ, Сільпо, Метро, Близенько, Eva, Аврора тощо. Якщо ви скуповуєтесь в цих мережах ( не в приватних магазинчиках), то, мабуть, дійсно не звертаєте увагу на виробника. Штрих-код укр. товарів - 482.
Крижана бурулька• 02 мая 2025
Ответ дляГолова колгоспу
А, почитала, что он только при оплате картой начисляется. Поняла. Мы за наличку преимущественно все покупаем. Когда заканчивается нал, плачу картой мужа, надо у него узнать за его кешбэк.
Закуйовджена життям• 02 мая 2025
За квітень 1277 грн.