Через тиждень синочку 6 місяців,повертається зі спини лише на бочок.Хвилююся страшно,бо по часу уже би мав освоїти цей навик.До лікарів їздимо регулярно(сімейний лікар,невролог,педіатр,ортопед).
Ответ дляNeweve
Моя дочь, но она болела 1,5 месяца коклюшем, все позднее начала делать на эти 1,5 месяца.
Дякую Вам,не знала що такі речі впливають.
Ответ дляsnejs
у меня старший месяцев в 7-8 перевернулся на живот, но он очень не любил лежать на животе, орал страшенно. Можеи из за этого и не переворачивался
У мене така ж картина-на животі не хоче лежати,плаче і завалюється на спину...