Крапипопка• 02 мая 2025

Вашего ребенка МОН тоже лишило свідоцтва з відзнакою? Новый наказ МОН...

Итого, ребенок заканчивает 9 класс, в 8 была одна 9 и в 6 тоже одна. В этом году все отлично.
По Заказу МОН 570 от 15.04.25, если в любом из классов с 5 по 9 была в четверти оценка менее 10 свідоцтво з відзнакою не дадут. Ребенок расстроена, только сегодня довели информацию(
"Спасибо" за такие реформы, а главное как вовремя об этом сообщили...
автор Крапипопка • 02 мая 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
То самоуправство. Нема в наказі МОН ніяких чвертей чи семестрів. Нема змін у положеннях про оцінки. Видохніть. Вже друкують свідоцтва
🗂Відповідно до ПОРЯДКУ переведення учнів закладу загальної середньої освіти на наступний рік навчання

Учні дев’ятих класів, які завершили здобуття базової середньої освіти (незалежно від форми здобуття) та переводяться з використанням АІКОМ або онлайн-сервісів на наступний рік навчання чи випускаються із закладу загальної середньої освіти, отримують свідоцтво про базову середню освіту, а учні, які за результатами річного оцінювання з усіх предметів, що вони вивчали на рівні базової середньої освіти, та державної підсумкової атестації (у разі її проведення), мають результати навчання високого (10, 11, 12 балів) рівня,- свідоцтво про базову середню освіту з відзнакою.

⚠️{Абзац другий пункту 5 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства освіти і науки № 570 від 15.04.2025}

🗂Відповідно до Закону України ’Про повну загальну середню освіту’

Стаття 4. Рівні, строки та форми здобуття повної загальної середньої освіти

1. Повна загальна середня освіта здобувається на таких рівнях:

початкова освіта - перший рівень повної загальної середньої освіти, що передбачає виконання учнем вимог до результатів навчання, визначених державним стандартом початкової освіти;

✅базова середня освіта - другий рівень повної загальної середньої освіти, що передбачає виконання учнем вимог до результатів навчання, визначених державним стандартом базової середньої освіти;

профільна середня освіта - третій рівень повної загальної середньої освіти, що передбачає виконання учнем вимог до результатів навчання, визначених державним стандартом профільної середньої освіти.

2. У закладах освіти:

початкова освіта здобувається протягом чотирьох років;

базова середня освіта здобувається протягом п’яти років;

профільна середня освіта здобувається протягом трьох років.

❗️Отже, з урахуванням внесених змін, свідоцтво про базову середню освіту з відзнакою видається за результатами річного оцінювання з усіх предметів, що вони вивчали на рівні базової середньої освіти (тобто 5-9 клас), та державної підсумкової атестації (у разі її проведення), мають результати навчання високого (10, 11, 12 балів) рівня.
автор Крапипопка • 02 мая 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Автор захотіла вброс кинути брехливий. Ну моде їм дійсно так сказали. Досі є вчителі, що кажуть про зно після 9класу для цьогорічних випускників
Дала норму з закона, уже юридически растолковали. Единственное в чем ошиблась, не семестровые оценки, а годовые
Ноунэйм• 02 мая 2025
Да много всего в нашей жизни пошло не так и не в то русло....
автор Крапипопка • 02 мая 2025
Ответ дляПочемучка
1. Оцінок за четверть уже років 10-15 як немає. Чи більше?
2. У 9 класі дитині років 15, а досі ’ми старалися’ і ’нас образили’?
Ви тролите
Как довели информацию первоначально, так и написала. Смотрят годовые оценки с 5 по 9 класс, теперь по всем предметам должны быть от 10 и выше, во всех классах
БеллаДонна• 02 мая 2025
Странно, конечно. Только сегодня общалась с классруком - она мне прислала письмо, что будет свидоцтво с видзнакой. Мы удивились, мягко говоря, потому что у сына отличные оценки только в 11 классе
БеллаДонна• 02 мая 2025
Я б вообще это дополнение трактовала как ’годовые оценки, полученные в 11 классе или ранее, если предмет больше не преподавался’
БеллаДонна• 02 мая 2025
вот какое письмо прислали нам
’Ця інформація стосується одинадцятикласників, які прогнозовано матимуть усі РІЧНІ оцінки високого рівня.

За наказом Міністерства освіти і науки України від 15.04.2025 № 570 було змінено умови видачі свідоцтв про повну загальну середню освіту з відзнакою.
Свідоцтво з відзнакою отримують випускники одинадцятих класів, які за результатами річного оцінювання з усіх предметів, що вони вивчали на рівні профільної середньої освіти (11 клас) мають результати навчання високого рівня (10, 11, 12 балів). ’
Екатерина27• 02 мая 2025
Вообщем вывод такой: с 5 по 9 вкалывать, 10 на расслабоне, 11 опять вкалывать)))
Екатерина27• 02 мая 2025
Ответ дляБеллаДонна
вот какое письмо прислали нам

А, в 11 можно вкалывать только на годовые)))
Смурфетта• 02 мая 2025
Я правильно зрозуміла,що зкоригувати оцінку тепер не можна?
БеллаДонна• 02 мая 2025
Ответ дляЕкатерина27
на самом деле очень удобно )))))
Екатерина27• 02 мая 2025
Ответ дляСмурфетта
Можно. Но на получения св-ва з відзнакою уже нельзя рассчитывать
Всміхайлик• 02 мая 2025
Авторе, у вашої дитини високі бали. Тобто якщо вона захоче вступати десь за кордон, то вони матимуть вагу. А свідоцтво з відзнакою після 9-го це червоними буквами напис ’Свідоцтво з відзнакою’ і жодних привілеїв воно не дає. Хоча образливо, вірю, дитина ж старалась.
Але хто що б не говорив, оцінки мають значення
Екатерина27• 02 мая 2025
Ответ дляБеллаДонна
на самом деле очень удобно )))))
Хрень полная, на самом деле
БеллаДонна• 02 мая 2025
Ответ дляЕкатерина27
Хрень полная, на самом деле
нормально )))
Смурфетта• 02 мая 2025
Ответ дляЕкатерина27
Дякую. А на свідоцтво в 11 класі та дев´ятка з 7 класу теж буде впливати?
БеллаДонна• 02 мая 2025
Ответ дляВсміхайлик
у меня была золотая медаль - нигде не пригодилась ((((
Сейчас - да, на них иногда смотрят
ПробілНеПрацює• 02 мая 2025
Ответ дляКрапипопка
Так а як ті, кого нема в системі, бо мама дозволу не дала
Екатерина27• 02 мая 2025
Ответ дляСмурфетта
По идее нет. Из-за нее вам в 9 кл не дадут. А после 9 все обнуляется)
Аннуитет• 02 мая 2025
Ответ дляfrom Ukraine
Там денежное поощрение за видзнаку предусмотрено?
Ви я бачу дуже буквально все сприймаєте. Вам дійсно відзнаки не потрібні, бо ви їх не отримували.
Аннуитет• 02 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Так, а ви заради роботи?
А дитина заради чого?
Аннуитет• 02 мая 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Дитячі досягнення підтверджуються на олімпіадах,ЗНО,НМТ.Оцінки в школі -не завжди є підтвердженням досягнень.Якщо дитина розумна,вона докаже це при вступі до престижного ВНЗ.А якщо її просто ’підтягували’ вчителі,то цього не станеться,бо жодна медаль або відзнака не допоможе їй при вступі.
Це ваш критерій.
Тьотю ви така здорова а знецінення дитячих досягнень так по дитячому... Погано ви вчилися? Чи діти?
Аннуитет• 02 мая 2025
Я так розумію тут дорослі тьоті згадали що не змогли бути відмінниками і діти так само і почали топити і висміювати дитячі переживання.
В нас внутрішній ворог один до одного допомагає зовнішньому.... Потужно
Beile• 02 мая 2025
Ответ дляКрапипопка
Может ничего, но ребенок старался. Так может знали бы раньше не так обидно было бы. Может тогда и учителя б подтянули те оценки, а так.
’Подтянули’-это уже не ’з відзнакою’.
Ангелок з ріжками• 02 мая 2025
Ответ дляКрапипопка
Ну как бы они подтянули, если это было где-нибудь в 7м классе?
Говорю вам как человек с одними пятерками в аттестате и серебряной, а не золотой медалью, - оно не стоит ваших нервов.
Ангелок з ріжками• 02 мая 2025
Ответ дляКрапипопка
Мне незачем, ребенок старался, вкладывал силы. Тем более перешла в новую школу, старалась.
Она получила знания и отличный балл аттестата. Это лучшая награда.
Ангелок з ріжками• 02 мая 2025
Ответ дляКрапипопка
Мне за тройку в четверти 9го класса не дали золотую медаль в 11м🤷 но и та серебряная вообще никак не повлияла на мою жизнь.
Почемучка• 03 мая 2025
Ответ дляБеллаДонна
В 11 класі видавалр раніше на основі 10-11. Тепер наче медалей немає, але якесь там з відзнакою на основі 11. Але відверто, в 11 вже всі тупо до нмт готуються
Почемучка• 03 мая 2025
Ответ дляБеллаДонна
на самом деле очень удобно )))))
А навіщо, якщо вступ за нмт?
БеллаДонна• 03 мая 2025
Ответ дляПочемучка
А навіщо, якщо вступ за нмт?
Ми не в Украине. Отличники учебы идут вне конкурса