А Я Самая Самая• 02 мая в 22:29
Ліки від головного болю
Всім добрий вечір! Які ліки приймаєте при головному болі, окрім, нурофена, парацетамола і аспірину? Які безпечніше за ці?
Вчителька з мікрорайону• 02 мая в 22:30
А що не так з Нурофеном?
Приймаю Нурофен Форте 400. Якщо треба швидко зняти біль, то Нурофен 400 (Експрес).
Ще дієвий Анальгін, але давно не купувала, він заборонений скрізь в Європі, шкідливий.
Анти-анонім• 02 мая в 22:31
Мені Імет лікар рекомендував, найдієвіші при мігрені і сильному головному болеві.
Вчителька з мікрорайону• 02 мая в 22:31
Ответ дляАнти-анонім
Імет має в складі Ібупрофен, це той самий Нурофен, тільки дешевше (це деженерик).
Вчителька з мікрорайону• 02 мая в 22:32
Ответ дляАнти-анонім
При мігрені призначають спеціпльні препарати від мігрені. При мігрені звичайні знеболювальні не діють.
Вчителька з мікрорайону• 02 мая в 22:34
Автор, чим небезпечні перелічені вами препарати?
Якщо справа у впливі на ЖКТ, то усі так чи інакше впливають на ЖКТ. Німесіл - дуже впливає, наприклад. Парацетамол не можна тим, у кого синдром жильбера (гіпербілірубінемія). Цитрамон - підвищує тиск.
Най хоч раз• 02 мая в 22:36
Дивлячись на те від чого біль. У мене епізодично буває в деякі дні циклу і допомогає випити 1-2 чашки гарячої води, але в жодному разі не окропу. Це найбезпечніше, що тільки може бути. Ще курсами приймаю екстракт готу коли. Якщо проблема у судинах, - то спрацює, а якщо це опорно-руховий апарат, то судинні до сраки.
Непогодка• 02 мая в 22:37
Ответ дляВчителька з мікрорайону
А що не так з Нурофеном?
А я анальгін пью(... Якщо раз в 1-2 місяці теж шкідливо?
А Я Самая Самая
• 02 мая в 22:37
Ответ дляВчителька з мікрорайону
А що не так з Нурофеном?
Анальгін не заборонений у Європі, зараз у Швейцарії знайома-лікар кардіолог, каже, що часто його там призначають
Вчителька з мікрорайону• 02 мая в 22:39
Ответ дляНепогодка
В моїй сім´ї теж завжди Анальгін приймали.
Потім почитала, что метамізол натрію у складі - шкідливий. Тому припинили купляти, я і мамі сказала, щоб не купляла.
Ну, не думаю, що щось дуже серйозне буде, якщо зрідка приймати.
Просто я б замінила на щось інше.
А Я Самая Самая
• 02 мая в 22:40
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ці препарати майже перші у списку побічних ефектів, а саме синдрома Лайелла, можуть при накопиченні через декілька років так зіграти(, то хочеться приймати те, коли потрібно, що менше може шкоди завдати. Якщо такі взагалі існують.
Вчителька з мікрорайону• 02 мая в 22:41
Ответ дляА Я Самая Самая
Вчителька з мікрорайону• 02 мая в 22:42
Ответ дляА Я Самая Самая
Розумію вас.
Теж цікавилася цією темою. Але поки нічого не знайшла.
Почитаю, що порадять.
Марс атакует• 02 мая в 22:43
Ответ дляА Я Самая Самая
Автор, Ви не про то турбуєтесь.
Аспірин викликає цей синдром у малих дітей.
Мене у віці 12 років більше місяця ним пічкали, нічого жива.
А анафілактичний шок, Лайелл чи Стівенсон- Джонсон може бути від будь-яких ліків.
А Я Самая Самая
• 02 мая в 22:44
Ответ дляМарс атакует
Автор, Ви не про то турбуєтесь.
Це так, але є препарати, які частіше викликають, саме ці, ще антибіотики
Марс атакует• 02 мая в 22:45
Ответ дляА Я Самая Самая
Ви передивились телевізора ?
Знаю таку одну програму - страшилку.
Подивишся і думаєш, чи варто взагалі дихати чи всьо.
Знаю таку одну програму - страшилку.
Вумна, аж страшно• 02 мая в 22:50
Пью солпадеин растворимый или от мигрени лекарства. Но вот сегодня болит голова целый день очень и не помогло ничего из этого ((( думаю попробовать Нимесил
А Я Самая Самая
• 02 мая в 22:51
Ответ дляМарс атакует
Ви передивились телевізора ?
Знаю таку одну програму - страшилку.
Ні, я давно це знаю, багато чим цікавлюсь, гарна приказка: менше знаєш, міцніше спиш((
А Я Самая Самая
• 02 мая в 22:52
Ответ дляАлесс
Відкрила для себе Аффіду. Гарно допомогає.Аффіда в капсулах. Були ще пластирі в мене,але фігня. Не допомогають
Раніше імпортний ібупрофен. Родичі передавали з Польші і Німеччини. Стидно часто просити😂,щоб передавали ліки.
Від мігрени золмігрен.
Сьогодні мені десь випала реклама цього препарату, поцікавлюсь, дякую, що нагадали
А Я Самая Самая
• 02 мая в 22:53
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Розумію вас.
Почитаю, що порадять.
Мабуть, альтернативи не так вже і багато (
Марс атакует• 02 мая в 22:53
Ответ дляА Я Самая Самая
Ну так в крайньому випадку, симптоми Ви знаєте.
Читала статистику лікування -3 тижні стаціонару і вже на ногах.
Гірше , якщо не поставити вчасно діагноз.
Не переживайте .
А Я Самая Самая
• 02 мая в 22:55
Ответ дляМарс атакует
Не переживайте .
Дякую за добрі слова, рідко в таких темах дійсно щось добре пишуть, як правило всі такі безстрашні.
Файна пані• 02 мая в 23:10
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Донці і спецвальні не допомагають
Король дивана• 02 мая в 23:11
Просто объедаюсь обычным цитрамоном, есть ещё такие как я? Или я одна зависима от него
Нічна ненажера• 03 мая в 00:38
Ответ дляКороль дивана
И я покупаю цитрамон либо анальгин.