Дрібка щастя• 04 мая в 22:00
Две пары трусов это сколько?
2 трусов или 4 трусов?
Кусюче сонечко• 05 мая в 08:18
Ответ дляМУСЯкомарова
Ну с вами еще не так все плохо, понимаете что меряют не от единицы.
Вот и с трусами научитесь тоже : трусы это пара , 1 пара трусов = 1шт
Але з вами все дуже сумно, нажаль. І, судячи по кількості ваших дописів, шансів вже немає.
Навчіться вже: 1 пара трусів = 2 шт. Пара - це два, завжди і в усьому.
П.с. попередній допис писала в дорозі, не перевірила текст
Я_и_моя_собака• 05 мая в 08:18
Ответ дляМУСЯкомарова
А и про трусы они с двумя отверстиями для ног, а так как ноги у вас 2, то да трусы получается как туфли пара, но туфли можно разделить, а трусы нет.
А що з футболками і двома руками?
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 мая в 08:20
Ответ дляКусюче сонечко
Де вони продаються по 5 пар? Продаються по п´ять штук
ви хоч переходили за цим посиланням
Чи так, писати полюбляєте
ви хоч переходили за цим посиланням
Чи так, писати полюбляєте
Недобачаєте?
ТихоЯ• 05 мая в 08:22
Ответ дляПригощаю кашею
Про що можна говорити, якщо редактори сперечаються... Юлія Мороз, до речі, наскільки мені відомо, також відома редакторка, вважає, що одні труси - один виріб.
Ніхто не знає чому не можна говорити пара, тому максимум причина, бо це з російської.
Але все-таки згідно з цим постом я пояснила правильно, коли згадала, що існує розмовна лексика і все залежить від середовища застосування. А також згідно з цим постом, треба казати виріб, а не штука. Ніхто їх штукою не назвав. Купила один виріб трусів , шановні пані і панове
Виріб - вироблена, виготовлена з чогось річ, предмет для вжитку.
Штука - окремий предмет з числа однорідних, який беруть за одиницю рахунку.
Вироби бувають штучні та вагові, труси не відміряються на вагах, тож одиниця виміру - штука.
Помилятися можуть всі, і порадниці, і навіть редактори)
Пургену мне• 05 мая в 08:25
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А що з футболками і двома руками?
Це риторичне питання. Адепти парних трусів ще чекають, поки GPT їм відповідь придумає.
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 мая в 08:29
Ответ дляПургену мне
А окуляри? В вашому всесвіті?
Не повірите, в цьому всесвіті окуляри теж «пара»
Пургену мне• 05 мая в 08:31
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я в конкретного користувача запитувала, в якої дві пари трусів це 6.
ФрекенБок• 05 мая в 08:31
Ответ дляМию чакри щоденно
Давайте и я вам повторю, ещё и с картинкой. Почему трусы не парные, крой тот же самый?
В моїх трусів інший крой😂
ФрекенБок• 05 мая в 08:35
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Нєа, то в тому всесвіті царя Гороха, в якому існував один окуляр, тому два були парою. Як і один штан і один трус😁. І зараз нічого не змінилось, пара, це дві штуки
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 мая в 08:41
Ответ дляПургену мне
Ви як раз запитували в тої, в якої дві пари - це 2
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 мая в 08:44
Ответ дляФрекенБок
Змінилось, окуляри стали одним виробом, але все так само називаються парою
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 мая в 08:45
Ответ дляФрекенБок
ТихоЯ• 05 мая в 08:47
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
фото
Ви думаєте тексти для реклами та просування товарів пише сам Авраменко?))
Пургену мне• 05 мая в 08:48
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ну почитайте в неї ж про 6)))
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 мая в 08:52
Ответ дляТихоЯ
Ну не може Авраменко всюди встигнути, і Стельмаха виправляти, і Люксоптику. Я думаю, найбільша мережа оптики в курсі, як називати свої вироби
ФрекенБок• 05 мая в 08:54
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
В мене не називаються
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 мая в 08:54
Ответ дляФрекенБок
В мене не називаються
Удалено администрацией...
ФрекенБок• 05 мая в 08:56
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Удалено администрацией...
Навряд чи Ви прочитали стільки книжок, скільки я)). Без образ, просто констатація.
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 мая в 08:56
Ответ дляФрекенБок
Теж думаю, що я більше)
ФрекенБок• 05 мая в 09:01
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Теж думаю, що я більше)
Значить ми обоє читаючі, але при різних думках)). Якщо серйозно, то, звісно, я знаю, що певні речі називають парами, але вважаю, що їх давно треба признати архаїзмами, бо самі предмети з цими назвами змінились). Тому в мене пара =2😁
Пургену мне• 05 мая в 09:02
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Теж думаю, що я більше)
Це ще може залежати від того, скільки пар у вас одна книга!
ФрекенБок• 05 мая в 09:02
Ответ дляПургену мне
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 мая в 09:05
Ответ дляФрекенБок
Для предметів одягу, які не мають однини, пара звучить краще, ніж двоє, троє, четверо і т.д
ФрекенБок• 05 мая в 09:12
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ну, для мене логіка на першому місці, а не звучання)
Пригощаю кашею• 05 мая в 09:15
Ответ дляТихоЯ
Мені всерівно. Я кажу пара на одні труси. Вважаю це правильно.
І мені байдуже, хто там що інше думає. А також я вчора витратила пару годин вечора на цю тему і сьогодні я не виспалася. Тому я не налаштована знову тут проводити час.
Пургену мне• 05 мая в 09:16
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Звучить краще то аргумент!
Нагадали мені випадок.
Знайомі найняли майстра класти плитку у ванній. Зайшли глянути, а він робить не по розкладці і вже багато зробив. Вони в шоці, а він каже: ’ну так же красивіше’.
Нагадали мені випадок.
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 мая в 09:19
Ответ дляПургену мне
Звучить краще то аргумент!
Нагадали мені випадок.
Пара окулярів, штанів, трусів - це усталена форма літературної мови, а не думка окремо взятого плиточника
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 мая в 09:20
Ответ дляФрекенБок
То собаку і біль треба зробити жіночого роду, бо вам так хочеться?
ФрекенБок• 05 мая в 09:25
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Хіба ми зараз обговорюєм роди, а не кількість?