Бочка порохУ• 06 мая в 10:42
Ви носите підбори? Це так красиво, але так важко
Я не носила 13 років вже. Мені здається я вб´юся з тої висоти вже. Так гарно це виглядає зі сторони, так жіночно.
Але ж так не зручно. За кермом знімати.
Трохи мода зараз налаштована на зручне повсякденне взуття. Кросівки до всього.
А в моїй юності тільки каблук. Як ми зодня на них ходили, важко згадати навіть. В батьків на горищі як гляну на ті туфлі. Деякі мама досі зберігає. Як йшла в декрет, то носити перестала. І пепший час від плоскої подошви після каблука боліла нога. Це так деформується стопа, що їй вже рівна поверхня не зручно
Але ж так не зручно. За кермом знімати.
КаваЗМолоком• 06 мая в 10:44
Якщо у вас будуть повні кишені грошей, то каблуки можна і не носити.
Цикавенная• 06 мая в 10:45
Последний раз 15 лет назад носила, в первую беременность. Потом неудобно стало, сняла и больше не обуваю.
Дочка старшая учится ходить, чтобы уметь на всякий случай, но от каблуков, узких дискомфортных носов у нее отвращение, она не понимает, зачем придумали эту пытку. Ну, ребенок рос в комфортной обуви, это нормально))
Детские_Будут?• 06 мая в 10:48
Ответ дляКаваЗМолоком
а что, где-то платят за ношение каблуков?
Детские_Будут?• 06 мая в 10:49
Ответ дляХарчовий тріль
Cьогодні в них
А комусь так смішно
красивые туфли)
Бегущаяпо• 06 мая в 10:56
Ответ дляКаваЗМолоком
Какая связь ?
Морская свинка• 06 мая в 10:56
ятака рада що зараз кросівки в моді, лофериі тд.
Підбори гарнона комусь іншому, я на них ходити не можу вже.
Життє Бентежне• 06 мая в 10:58
Ответ дляХарчовий тріль
Cьогодні в них
А комусь так смішно
Колготки трішки б не ті. А то як в кабаре получається
Леди Репях• 06 мая в 10:58
Люблю на них смотреть, изредка даже покупаю, но не ношу) Лежат без дела, но мне приятно, что они у меня есть😄
Бегущаяпо• 06 мая в 10:58
Ответ дляХарчовий тріль
Cьогодні в них
А комусь так смішно
Не очень (( сильно широкий и грубый ремень , замок этот дешевый и замшу не люблю в такой обуви
Безпорадна Кроко• 06 мая в 10:59
Ответ дляХарчовий тріль
Cьогодні в них
А комусь так смішно
Наче з минулого століття
Залетна Я тут• 06 мая в 11:00
Взагалі не подобається спортивне взуття, кросівки. Маленький каблук, або лофери
Бабо-лебідка• 06 мая в 11:02
Ответ дляХарчовий тріль
Cьогодні в них
А комусь так смішно
Можно поинтересоваться сколько вам лет?
Харчовий тріль• 06 мая в 11:05
Ответ дляЖиттє Бентежне
А які, капрон не ношу вже давно
Люблю Украину• 06 мая в 11:06
Я не ношу. У меня рост 179 см. С каблуками под 185. Крайне неудобно)
Папина дочка• 06 мая в 11:13
Папина дочка• 06 мая в 11:16
Кстати, обратила внимание что в магазинах очень много обуви на шпильке, от невысокой до довольно приличной
А мет гала смотрела сегодня, там много платформ, неужели вернется
Я ношу повседневные ботинки на устойчивом каблуке, не высоком, удобно
А вот высокие - только если ходить не планирую а типа красиво посидеть, но это крайне редко 2 раза в год может. Но красиво ж так, но как представлю мучаться, ну его. А в молодости гоняла тоже и ничего
Трохи злякана• 06 мая в 12:56
Для здоровья ног и стопы каблуки (высокие) - это проблемы в будущем
Кавуся• 06 мая в 17:49
женственно выглядит на тех, кому удобно. Если тяжело ходить на каблуках, это будет видно. Я сама не ношу давно.