Пишуть, що Індія нанесла ракетний удар по Пакістану.
Почалась операція Синдор.
Цікаво, чи буде війна? Чи на цьому все і закінчиться
Мені здається, весь світ один одному погрожує і на тому все.
І лише ми воюємо четвертий рік
Почалась операція Синдор.
І лише ми воюємо четвертий рік
Ответ дляOnyx83
Там Пакистан уже, читала, ответил тоже.
Ещё читала, что министр обороны Пакистана сказал, что ’живых на планете не останется, если Индия победит в войне’....
Ого!
Я ще це не встигла прочитати
Це погано для України чи навпаки на руку, якщо там війна?
Я ще це не встигла прочитати
Алина-eb61• 07 мая 2025
Этого никогда бы не произошло, если бы президентом была Камала Харрис...
Ответ дляКлементина
Ого!
Я ще це не встигла прочитати
Пакистан - единственное государство в мире, чья ядерная доктрина разрешает использовать ядерку на своей территории. Кому их махач может быть выгоден? И да, Пакистан нам отдал до хрена своих ракет, а сам остался ’голый’.
Алина-eb61• 07 мая 2025
Ответ дляPrervana
И вот все же интересно, кто первым кинет ядерку?
пакистан - они мусульмане значит более воинственные
Ответ дляКлементина
Ого!
Я ще це не встигла прочитати
Звісно що погано. Допомога Україні значно уріжиться, як державі, так і біженцям/переселенцям. А взагалі, як раз напад росії показав, що нічого страшного не буде. Всі просто будіть стурбовані і глибоко стурбовані, можна безкарно вбивати і вбивати. А ще й завжди будуть прибічники.
А мені здається, що вже весь світ має бути зацікавлений в тому, щоб наша війна закінчилась. Бо почавши повномасштабну, путін ніби відкрив якусь скриньку Пандори - всюди загострились давні конфлікти: Китай з Тайванем, Індія з Пакістаном, Ізраїль з Іраном....Всі наче показились.
Ответ дляOnyx83
Цікаво. Я і не знала, що нам Пакістан ракети віддав.
Тобто , нам Пакістан ближче з цих двох.
Ответ дляРеалістка
Бо всі зрозуміли, що нічого не буде.
Ответ дляOnyx83
Как вам сказать... За Пакистан впрягается Китай, они с Индией противостоят друг другу. Но Китай тоже помним кого поддерживает неофициально в нашей войне, да?
Китай впрягается за Пакистан потому что ему выгодно ослабить Индию. Ну и ’впрягается’ - это сильно сказано. Воевать за Пакистан никто не будет.
Ответ дляАнетка
Вам людей їх не шкода ?
Шкода.
Але, блін, може це якось відволіче увагу Китаю чи ще когось. Вони перестануть допомагати рашці зброєю
Не знаю…Мені вже здається, що всі якось домовляються після погроз. І тільки в нас війна без кінця: бо у рашки ресурси і партнери, і миру вони не хочуть.