Чу Ча• 07 мая 2025
Скандал через вітрянку!
Дівчата, чи можливо заразитися вітрянкою через третю особу без будь-якого контакту із хворим? Чи ви знаєте такі випадки?
Ситуація: нас дві сестри, мама допомагає мені і їй. Захворіли мої двоє дітей, мама була в нас, десь через тиждень поїхала до сестри. Жодної зустрічі зі мною та дітьми у сестри та її дітей не було. Минув місяць тепер хворіють діти сестри + зять, бо він не хворів. І він лається, всі на маму кричать що це вона принесла заразу, це ми винні, це вона хотіла зятя вбити (хоча в нього легка форма дуже) і дітей навчили навіть їй казати Це ти винна!
А я питала в двох лікарів та перерила Гугл відповідь одна - Заразитися серед третю особу неможливо!
Електрохарчування• 07 мая 2025
Ответ дляПищалка
Якщо мама хворіла раніше вітрянкою і має імунітет, то переносчиком вона не може бути
Може
Чу Ча
• 07 мая 2025
Ответ дляАлина-1240
Возможно.но не через неделю.а например утром была у одной дочки, а в обед у второй
Ні,так не було в нас, минув мінімум тиждень
Просто болталка• 07 мая 2025
Ответ дляКумася
Спрошу, - а можно ветрянкой повторно переболеть во взрослом возрасте?
можна якщо не контактувати більше з вірусом деякий час.
це принцип колективного імунітету - ті, хто перехворів, періодично контактують з наступними хворими, мають напружений імунітет, самі не хворіють і не переносять
Чу Ча
• 07 мая 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Може
Поясніть будь ласка як і чи ви знаєте такі реальні випадки
Бо збудник вітряної віспи гине на повітрі протягом кількох хвилин
Файна пані• 07 мая 2025
Ответ дляЧу Ча
Дякую, бо я дійсно таких випадків через третю особу не знаю
І лікар сказав те саме
Але хіба вони нас слухають
Більше скажу дітей навіть два тижні вже не купали, тільки мажуть кремом по вже присохлому, я в шоці, кажу ну хоча б просто змий 2 хвилини старий крем і подивись стан шкіри, не слухає
Якесь середньовіччя, а їм лише по 35 з чоловіком
І лікар сказав те саме
Але хіба вони нас слухають
може там так обсипало, що просто неможливо вимити дитину без травмувань, відваляться корки - вимиють
Донька минулого літа хворіла - то жах був, поки могла її мити, то мила, але настав момент, що це стало просто неможливо(((
Просто болталка• 07 мая 2025
Ответ дляЧу Ча
я написала вище як.
якщо людина перехворіла а потім більше з цим збудником не контактувала то імунітет послаблюється. організм не вважає за потрібне витрачати ресурс на те з чим він не стикається
Електрохарчування• 07 мая 2025
Ответ дляЧу Ча
У мене мала заразилася в школі від дівчинки з якою сиділа за одною партою. Вона вже мала імунітет, а вдома у неї хворів молодший братик. А від нас чоловік приніс додому лежачий сестрі. Шо там гине, то не відомо. Сестра після операції і не виходила з квартири. Чоловік хворів в дитинстві. Лікар сказала, що да це реально. Мене до речі і на роботу 2 неділі не пускали, працювала віддалено, бо знали що мала хворіє
Електрохарчування• 07 мая 2025
Ответ дляЧу Ча
І до доречі вітрянка пройшла, а на простуду тепер сипить герпес на губі.
Малинка• 07 мая 2025
У сина була вітрянка.
До нас на пару хвилин в коридор зайшла сусідка, 60 років.
Син в той час був в кімнаті.
Через кілька днів у сусідки також почалася вітрянка, але в легкій формі, бо вона в дитинстві хворіла.
Син в той час був в кімнаті.
Графиня Шезвездицкая• 07 мая 2025
Тот случай, когда минимальная мед. Неграмотность при наличии интернета дает плоды идиотизма.
Редисочка• 07 мая 2025
Ви в одному місті?
А мамі досить допомагати там. Тепер постійно буде винна. Вона сама здорова чи чого зять такий ніякий
Планшетница• 07 мая 2025
Быдлота ваш зять и его жена. Ничего такого не случилось, чтоб рот открывать на маму и в чем-то обвинять.
Файна_зупка• 07 мая 2025
Ответ дляЧу Ча
І лікар сказав те саме
Але хіба вони нас слухають
І лікар сказав те саме
Але хіба вони нас слухають
Детям только душ при ветрянка и облегчал симптомы. Могли по полчаса стоять под струей.
3@йk@• 07 мая 2025
Ответ дляФуліганка
Весна - це час вітряної оспи. Діти вашої сестри скоріше за все заразилися не від ваших дітей. А чоловік міг би і щеплення зробити, якщо не хворів. Хто йому винен
Щеплення не захищає від хвороби. Ви не знали? От люди цікаві: щеплення роблять і навіть не питають, що воно дає.
Роздратована шкіра• 07 мая 2025
Ответ дляКумася
Повторні зараження - вкрай рідко, в осіб в яких серйозні проблеми з імунітетом (не просто хворобливі, а коли імунна система майже не працює)
Доросла дівчинка• 07 мая 2025
Я вам скажу більше, від прямого контакту не факт, що захворіє хтось. Нещодавно вітряною віспою перехворів син. А напередодні захворіла племінниця. Моя донька та чоловік не хворіли взагалі, і, як не дивно, цього разу пронесло))
Чу Ча
• 07 мая 2025
Ответ дляДоросла дівчинка
Моя племінниця єдина в класі не хворіла, три рази були хвилі вітрянки в школі, хворів її брат, хворіла потім доросла її тітка що з ними живе, короче їй вже 23, так і не хворіла ттт
Зараз все скажу• 07 мая 2025
Так, можливо заразитись через третю особу! Коли я хворіла вітрянкою, мені було 15 років і хворіла я дуже важко, мене поклали в доросту інфекційну лікарню. В палаті зі мною лежали 2 дорослі жінки з рожею і їх повинні були виписати через декілька днів. Так от лікар при мені питала у них чи хворіли вони на вітрянку, з ким живуть і чи хворіли їх рідні. Виявилось, що до одної жінки приходять онуки малі, які не хворіли. Цим жінкам можна було виходити до віконця за передачею. І лікар сказала, щоб онуків не приводили і вона з ними не контактувала якісь час, бо вона може їм від мене перенести вітрянку.
Також, уже я була доросла, і у моєї сусідки захворіли діти на вітрянку, спочатку старша 8 років, а через 2-3 тижні і менша 2 роки. А сусідка під час їх хвороби ходила на день народження до свого хрещеника (без дітей, звісно) і через 2-3 тижні після її візиту захворів хрещеник зі свою молодшою сестрою і їх батько, бо в дитинстві він не хворів. Тобто вона від своїх дітей принесла їм вітрянку.
Пишу з калідору• 07 мая 2025
Ответ дляЧу Ча
І я так вважаю
Діти її ходять на гуртки, тощо
Хіба не могли там заразитися і просто так співпало
Діти її ходять на гуртки, тощо
Смотрите, ваша мама, скорее всего, перенесла бессимптомно, поэтому от нее могли заразиться другие люди, это не через третьих лиц, но обвинять человека, родного в таком- это дно, ваша сестра и ее муж не порядочные люди, я б на месте вашей мамы пересмотрела свое отношение к таким родственникам.
Женщинас• 07 мая 2025
В мене теж був скандал через вітрянку. Був день народження племінниці, були мої діти, діти брата зятя і ще декілька дітей друзів сестри і зятя. Моя донька сама молодша була.
І от на другий день після дн пробігає мама одної дівчинки , верещить, що різана - бо і її дитини вітрянка з високою температурою. І це моя дитина її начебто заразила і тепер я повинна їм оплати виклик приватної швидкої, ліки і втрату заробітку за наступні два тижні. Аргумент, вітрянку розносять маленькі діти. Ледве сестра її вгамувала і зять(фельдшер) пояснив, що не ми її дитину заразили, а її донька інших дітей.
Через +- два тижні поболіли всі діти.
Чу Ча
• 07 мая 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Так це ж звичайне явище, вірус герпесу є у всіх, просто спить, а коли ви хворвжте імунітет слабшає ось і герпес на губах
КоКоКоКоКоКо...• 07 мая 2025
Ответ дляТундиринда
Ні,не можна.
Ви ж самі прочитали
В теорії можна, але це має бути негайний контакт. Наприклад: мама їде в ліфті з хворою дитиною, безпосередньо контактує з нею, а через хвилину вже вдома контактує зі своєю дитиною. Але це, швидше, казуїстичні випадки.
КоКоКоКоКоКо...• 07 мая 2025
Ответ дляКумася
Можна за деяких умов.
КоКоКоКоКоКо...• 07 мая 2025
Ответ дляАлина-1240
Поза організмом, на відкритому повітрі вірус гине приблизно за 10 хвилин.
Женщинас• 07 мая 2025
Ответ дляЧу Ча
Мені 48, теж ще не хворіла, хоч контактувала неразово.
КоКоКоКоКоКо...• 07 мая 2025
Ответ дляФайна пані
Можна просто душем обмити і акуратно промокнути рушником, не терти
Тундиринда• 07 мая 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Вірус повинен бути в людині.Якщо третя особа не хвора, то ніяк
Тундиринда• 07 мая 2025
Ответ дляКумася
Можна. Моя співробітниця хворіла. Казала, мало не здохла
КоКоКоКоКоКо...• 07 мая 2025
Ответ дляТундиринда
Вірус живе 10 хвилин на відкритому повітрі. От за цей час він може потрапити через третю особу комусь іншому - достатньо, щоб потрапив на слизову (рота, носа, очей). Контакту прямого може і не бути. Назва вірусу сама за себе говорить - розноситься вітром.