Мрію про пончик• 07 мая 2025
Завтра підуть ваші діти в школу чи онлайн?
Поки не вирішили
Але тупо весь день не відпускали дітей додому
3 години в підвалі і поки всі уроки по списку не закінчаться- не випускають
Ручки-Крючки• 07 мая 2025
В нас тривога з часу ночі була, тому туди ніхто не вийшов навіть((( завтра в школу
Мрію про пончик
• 07 мая 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
В области онлайн объявили на 8-9
А в Києві знайомі теж пишуть
А в нашій школі мовчать
Иванка Бур• 07 мая 2025
Черкаси - на 8 і 9 онлайн. І так два дні вдома просиділи, малий вчора бігав від школи додому вдень. Бо тільки дійшов - тривога, прийшов додому - відміна
Вареничніца• 07 мая 2025
Ответ дляМрію про пончик
А в Києві знайомі теж пишуть
А в нашій школі мовчать
Який район?
Прям як про наш пишете
Зовсім не зрозуміла позиції директора,коли діти з часу ночі до 8 не спали і онлайн навчання не зробили.
Прийшли і потім до 13 сиділи в укритті
Прям як про наш пишете
Прийшли і потім до 13 сиділи в укритті
Пенек Возмездия• 07 мая 2025
По обставинам подивлюся.. мій в 7 класі, вчиться на змішаній формі ( 3 пеші уроки вдома онлайн, а 4 у школі), сьогодні в школу не пішов, бо тривога була затяжна, тому 6 і 7 урок теж провели онлайн. Як завтра буде побачимо.
ДелиВерка• 07 мая 2025
Ответ дляРучки-Крючки
о, у нас тоже, не Полтава случайно?
Ручки-Крючки• 07 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
о, у нас тоже, не Полтава случайно?
Київська, до 13:30 була (((
Пишущаяся• 07 мая 2025
В Самарском районе Днепропетровской области 8-9 мая сказали учиться онлайн.
ДелиВерка• 07 мая 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Київська, до 13:30 була (((
ясно, у нас с 00:58 до 13:10 была тревога, в понедельник такая же история была, школы нет(
Научительница• 07 мая 2025
Ответ дляПечальки.нет
Вам выпхать главное?
Вас видно ’не випихали’, що не вмієте читати
Вообще не факт• 07 мая 2025
Ответ дляВареничніца
Який район?
Прям як про наш пишете
Прийшли і потім до 13 сиділи в укритті
Прям як про наш пишете
Прийшли і потім до 13 сиділи в укритті
І в нас так. Жалкую, що відправила дитину до школи сьогодні, весь день в укритті просидів. Школа в центрі Києва, онлайн немає ні за яких обставин(🤦♀️ Після відбою протягом години всі повинні бути в школі.
Ми живемо в районі Берестейської, вночі шахед потрапив у будинок поряд, загинули люди. Тож ніч без сну…
А в школі «н» ставлять.
Ось і знову тривога в Києві, загроза балістики.
А в школі «н» ставлять.
Помогалочка• 07 мая 2025
Ответ дляВообще не факт
А в школі «н» ставлять.
В течение часа потужно. Пока будешь ехать, снова тревога и опять отсчитывать час. У нас дается 15 минут после отбоя, но многие забивают и не ведут вообще.
Ответ дляВообще не факт
А в школі «н» ставлять.
от в чому сенс такого типу навчання, не розумію
Оновлена версія• 07 мая 2025
не вижу смысла в онлайнах просто потому что кто-то испугался - все прямо точно в курсе что русня будет делать завтра и так далее? обстрелы уже 4 год, с чего бы такое внимание этим дням
Вообще не факт• 07 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
В нас година дається після відбою на доїзд, бо практично всі живуть далеко від школи. Школа колишня спеціалізована, туди йшли не за місцем проживання, а за конкурсом з 5-го класу. Сину, наприклад, 10 км до школи.
Вільний митець• 07 мая 2025
В нашей школе решили онлайн завтра и послезавтра, ну и отлично, тем более грозу обещают и ливень. Но у нас полноценные уроки в зуме, ничего не теряем.))
Советничаю тут• 07 мая 2025
Ответ дляОновлена версія
Це мені нагадало, як я перешугана на першу річницю вторгнення відправила дітей в табір за кордон. Бо чекала чогось страшного. А нічого не було. Зате як тільки вони повернулися на початку березня-нас обстріляли так, що триндець був. Без прив´язки до будь-яких дат.
Вільний митець• 07 мая 2025
Ответ дляОновлена версія
Может потому, что сегодня более 500 наших дронов атаковали рф и наверно завтра-послезавтра тоже будет. И наверняка ждать ответку.
Хочу в БАНю• 07 мая 2025
Ответ дляВообще не факт
А в школі «н» ставлять.
Ну від н- ки ніхто ж нічого не втрачає. Чому ви на них звертаєте увагу?