Анонім Завгосп• 07 мая в 17:14
Коли стане морально легше?
Декілька днів тому я створювала тут тему, що чоловік як щур, вибачте поза моєю спиною подав заяву на розлучення, нічого не повідомивши мені, при тому стояв і говорив як я важлива йому і дитина.
Я вже стільки виплакала, що мені здається як наче робот стаю. В душі страх і пустота…
Заяву він так і не забрав, більше того розказав яка погана я, у всьому винна лише я, і взагалі у мене вже мало б бути принаймі 3 дітей а я така погана , що тільки одну змогла. При цьому ще рік тому я дуже просила що хотіла б другу дитину а він казав що не хоче
Я ворог народу. Ну заяву він забирати про розлучення не буде. Мені треба вчитись жити по новому. Просто дуже важко так як вірила і довіряла.
Коли стране легше дівчата?
Я себе відчуваю дуже зрадженою і приниженою… на душі якась тривога і біль
Коли стране легше дівчата?
Дівка в намисті• 07 мая в 17:17
Це ви з лютого ще розлучались з ним? І теми 3 рази на місяць писали?
Вишиванка• 07 мая в 17:19
А в що ви вірили, якщо він давно вже хотів піти і навіть на другу дитину не погоджувався.
Не натягуйте більше рожеви окуляри
Аліса-90ae• 07 мая в 17:19
Дякую сама собі що я ніколи не була терпілою. Прочла ось це і навіть немаю думки що це можливо діагностувати швидко.ви мене вразили
Вмію заміряти найкраще• 07 мая в 17:19
Ответ дляДівка в намисті
Да, уже второй день одно и то же опять строчит.
культУра• 07 мая в 17:20
Делает вас виноватой, м..к.
Вытерли слезы и ушли строить свою жизнь. Жалеть о таком, праздновать надо что отвалился. Пройдёт время и вы это поймете
Мюллерная• 07 мая в 17:21
Вы еще перед ним оправдывались? От такого козла один ребенок много, так бы остались с тремя детьми и он ушел, он такой богатый троих детей содержать?
культУра• 07 мая в 17:21
Через полгода станет, не общаться вообще помогает. И не искать никакую информацию. Заняться собой
Идууу--уууу блин• 07 мая в 17:24
Если совсем плохо обращайтесь к психиатру ,с препаратами полегче будет. Через пол года -год станет легче.
Майская киска• 07 мая в 17:27
Не ждите, когда само легче станет - попейте успокоительное, на ’трезвую’ голову потом размышлять и строить планы будет проще
Анонім Завгосп
• 07 мая в 17:29
Ответ длякультУра
Делает вас виноватой, м..к.
Так мені дуже образливо що у всьому винна лише я.
Ну і те що він вибачте як щур просто отак за спиною. Людина просто зламала всю мою довіру і все що було в мені(
Біле пальто• 07 мая в 17:32
Ответ дляАнонім Завгосп
Во всем есть хорошее.
1. Он заплатил судебный сбор и за заяву адвокату.
2. У вас с ним один ребенок,а не двое.
3. Приобрели опыт.
2. У вас с ним один ребенок,а не двое.
3. Приобрели опыт.
Слухи-руки не распускаю• 07 мая в 17:33
Ответ дляАнонім Завгосп
Автор,миленькая,плюньте.Переступите и идите дальше.Ну,вот узнали за кого замуж вышли.
Анонім Завгосп
• 07 мая в 17:34
Ответ дляБіле пальто
Во всем есть хорошее.
2. У вас с ним один ребенок,а не двое.
3. Приобрели опыт.
2. У вас с ним один ребенок,а не двое.
3. Приобрели опыт.
Так, я хоч тішусь, що судові витрати на ньому…
Так, ви праві
Анонім Завгосп
• 07 мая в 17:35
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Я би так хотіла просто плюнути 😔 як я могла бути настільки сліпа і дурна на всю голову. Я ж головою розумію що він точно не та людина за якою варто побиватися, взагалі. Він стільки всього поганого зробив за ці 10 років.
Біле пальто• 07 мая в 17:37
Ответ дляАнонім Завгосп
Так, ви праві
Я дважды разводилась, и детей двое, поверьте, забудете и будете удивляться,как могли вообще так долго с ним жить и детей рожать.
Анонім Завгосп
• 07 мая в 17:38
Ответ дляБіле пальто
Воно то так і буде, абсолютно згодна з вами)) просто оцей момент пережити це просто катастрофа особисто для мене.
.Апельсинка.• 07 мая в 17:39
Подайте заяву де ви визнаєте позов. І щасливо собі живіть без цього мудака
Анонім Завгосп
• 07 мая в 17:40
Ответ для.Апельсинка.
А так і дала вже відповідь що згодна на розлучення.
.Апельсинка.• 07 мая в 17:41
Ответ дляАнонім Завгосп
Ну і добре. Все у вас ще буде) на аліменти подайте
Біле пальто• 07 мая в 17:41
Ответ дляАнонім Завгосп
Конечно, землю из-под ног выбили. Скот он, что тут скажешь, поплачьте , на форуме поделитесь, у вас ещё много впереди неприятного,но вы переживете это.
Анонім Завгосп
• 07 мая в 17:41
Ответ для.Апельсинка.
В то кому він про трьох дітей казав і т.д.? Мамі своїй?
Ні, мені. Що я така погана мама а він так хотів дітей
Але мав зі мною тільки одну бо я погана мама а при тому рік назад я так просила що хочу ще другу дитину.
Сміх і годі просто
Винна я у всьому абсолютно
Сміх і годі просто
Винна я у всьому абсолютно
Анонім Завгосп
• 07 мая в 17:42
Ответ дляБіле пальто
А чому багато чого ще неприємного ?? Ви мене ще більше лякаєте
.Апельсинка.• 07 мая в 17:44
Ответ дляАнонім Завгосп
То всього на всього думка колишнього чоловіка. Він вже пішов з квартири?
Біле пальто• 07 мая в 17:44
Ответ дляАнонім Завгосп
Ну вы ж не расстались ещё, привыкать жить без него, суд,алименты, вещи, встречи с ребенком и все такое.