СкокоМнеДадите• 07 мая в 18:56
Форель можна морозити? Ніколи не заморожувала
Не втрачає смакових властивостей?
СкокоМнеДадите
• 07 мая в 18:58
Ответ дляГага Газу
Потім солити чи запікати? Органолептика змінюється
Запікати
Рекламама• 07 мая в 18:58
Краще не треба. Запекти ще можна буде, а от солити ні. І розморожувати в холодильнику 1-2 доби.
Гага Газу• 07 мая в 18:59
Ответ дляСкокоМнеДадите
Запікати
Буде їстівне, але не як зі свіжої. Для себе запікаю, якщо купую по акції з великою знижкою і порційно морожу. Але я одна їм рибу запечену
мистерЛяпсус• 07 мая в 19:04
Можно морозить, оно все равно гораздо вкуснее покупной засоленной. Запекать тоже можно, вкусно
Печенюшка• 07 мая в 19:11
Ответ дляКракадэ
А зараз що інша існує?
Всі форелі відносяться до родини лососевих. Їх поділяють на три види: атлантичний вид - благородний лосось (Salmo), тихоокеанський вид - тихоокеанський лосось (Oncorhynchus), голець (Salvelinus).
Печенюшка• 07 мая в 19:14
Ответ дляКракадэ
Явно не в арсені вона існує
Ну хто вам винен, що ви незнали про існування різних видів форелі
Кракадэ• 07 мая в 19:16
Ответ дляПеченюшка
Я про то що в арсенах продають ТІЛЬКИ фермерську/річкову, а не ’’дику’’
ФрекенБок• 07 мая в 19:23
Можно. Я вообще и мясо для шашлыка и рыбу и птицу для гриля постоянно мариную, и в морозилку потом. По результату все вкусно
Пригощаю кашею• 07 мая в 20:07
Ответ дляРекламама
Шутница или ...
Вельшановна• 07 мая в 20:46
Ответ дляРекламама
Ви солите тільки свіжовиловлену?
Леди_на_драндулете• 08 мая в 01:19
Господи, такі гурмани зібрались. Та не знали б, що риба заморожена була (звісно, яку не розморожували/заморожували кілька разів), то і не здогадались би, що вона у заморозці була. Шо солена, що смажена, що запечена