А ось і я• 07 мая в 20:43
Я не знаю, як тут вижити
Мені 16. У мене таке відчуття, ніби я живу в дурдомі, де завжди якісь конфлікти. Останнім часом я починаю все сильніше розуміти, що я зростала у такій атмосфері, у якій не мала б жити дитина. Постійні конфлікти, погрози, битий посуд і ненависть. Життя довело мене до того, що останні два роки спілкуюся час від часу на анонімних лініях психологічної та юридичної підтримки, ходила до соціального педагога у школі й навіть дійшла до місцевого старости, бо мама не хоче писати заяву на родича. Від малечку я дивилася на п´яних дядьків, які мучать собачку тощо, потім прибирала у гаражі після їхніх посиденьок стакани від горілки, залишки закусок та інше. Останні два роки особливо погані, просто як у страшному сні, родич весь час влаштовує конфлікти, погрожує вбити всіх, хто живе у домі, бо у кожного є одна кімната, а він воює за будинок, щоб весь був його. Спалить дім, підірве нас всіх, випалить цигаркою мамі око. Лапає мене і маму, щоб перевірити, чи де не сховали диктофон, який міг записувати крики й погрози. Часом страшно було засинати уночі. Мама не хотіла писати заяву, бо війна, заберуть його замість відділку одразу на війну. А так його забрали без нашої участі, але в тилові війська. Тепер він приїжджає у відпустку і повторюються старі сценарії, але тепер заяву до поліції мама не хоче писати, бо його можуть відправити на фронт. Вона пропонує терпіти й чекати, поки його заберуть без нашої участі. Я відчуваю, наскільки у мене поганий стан, мені складно все це витримати, і я не маю жодної підтримки. Деякі знайомі взагалі максимально знецінюють і кажуть, що це ж сім´я, посваримося-помиримося, але мені часом засинати страшно. Я дуже тривожна через обстановку в родині, я ніколи не відчувала захисту, безпеки і тепла, через що також мала багато проблем останні роки, бо просто шукаю цієї підтримки і прив´язуюся до кожної людини, що проявить найменшу приємну увагу, здебільшого це вчителі чи типу того. Через це мене хтось недолюблює, але ніхто не знає, як мені важко і страшно, бо я ніби звичайна дівчина, активна, завжди весела, гарно одягнена і ніколи б ніхто не сказав, що я щовечора боюся, що завтра не прокинуся, а згорю разом із будинком
У тексті немає якоїсь послідовності й логічного ходу думок, бо мені складно і страшно. Проте, основне... Часом мені хочеться померти. Можливо, на даний момент від селфхарму мене тримає моя віра, тобто християнство, що може здатися комусь смішним, але це мене рятує
Мадам Тю-лю-лю• 07 мая в 20:45
Коли щось не влаштовує, у вашому віці давно можна йти звідти. Коледж в іншому місті, родичі, та що завгодно. Ну якщо це правда, звісно
А ось і я
• 07 мая в 20:46
Ответ дляУхахайкина
ШІ у кожному реченні так і лізе
Можу поспілкуватися з вами в інстаграмі, розповісти особисто. Дуже звісно весело, коли все життя живеш у якійсь сраці й не знаєш, як спокійно жити
А ось і я
• 07 мая в 20:47
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
А ви можете мені дати гроші на те, щоб я у 10-му класі пішла кудись?
А ось і я
• 07 мая в 20:47
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ви навчаєтесь?
В школі чи іншому закладі?
У школі поки
Каляка маляка• 07 мая в 20:48
Ответ дляА ось і я
Після 9 поступайте і в общагу
В кого тако було• 07 мая в 20:48
Мне ШИ интереснее написал:
Вот трагическая история, рассказанная от лица 15-летней девочки из неблагополучной семьи:
---
Меня зовут Алина. Мне пятнадцать. И кажется, я стала взрослой слишком рано.
У нас в квартире всегда пахнет сигаретами и дешевым алкоголем. Мама редко бывает трезвой. Папы я не помню — он ушёл, когда мне было четыре. С тех пор нас навещают только мамины случайные знакомые, которые оставляют за собой пустые бутылки и сломанные вещи.
Я привыкла просыпаться от крика. Иногда мама кричит на меня. Иногда просто в воздух. Иногда — в подушку, вся в слезах. Я перестала плакать давно. Тут слёзы только злят.
В школе я почти не разговариваю. У нас не принято жаловаться. А если вдруг кто-то спросит: «Всё нормально?» — я улыбаюсь и киваю. Зачем говорить правду, если никто ничего не изменит?
Я часто сижу на крыше нашего дома. Там тихо. Там не пахнет отчаянием. Иногда я мечтаю, что прыгну — не чтобы умереть, а чтобы наконец вырваться. Но потом думаю о брате. Ему шесть. Его зовут Саша. Он всё ещё верит, что мама однажды перестанет пить. Он держит мои ладони, когда боится.
Я засыпаю с тревогой — а просыпаюсь с надеждой. Надеждой, что когда-нибудь мы сбежим отсюда. Что я смогу устроиться на работу, снять комнату, забрать Сашу. Что у нас будут завтраки, которые пахнут чем-то другим, кроме боли.
Но пока — тишина. Тишина, полная страха и ожидания, когда всё сорвётся окончательно.
Я не герой. Я просто девочка, которая хочет быть спасённой. Или хотя бы услышанной.
---
Хочешь, я напишу продолжение — о том, как она пытается изменить свою жизнь?
Вот продолжение истории Алины — о том, как она пытается изменить свою жизнь:
---
Весной всё изменилось. Не внезапно, не как в кино, — просто я устала бояться. Устала ждать, когда кто-то спасёт меня. Я поняла: если не я, то никто.
Первым делом — я нашла старый ноутбук у соседа с пятого этажа. Он пьяница, но добрый. Он дал мне его просто так, сказал: «Учись, только не будь такой, как мы». Я начала смотреть видеоуроки — про дизайн, про тексты, про то, как писать резюме. Иногда ворованным вай-фаем ловило сигнал с соседнего кафе, и я могла учиться.
Я стала писать — тексты, истории, мысли. Нашла форум, где подростки выкладывают свои рассказы. Мне писали: «Ты сильная», «Ты не одна». Я плакала, впервые за долгое время — от тепла, а не от боли.
Потом я пришла к школьному психологу. Долго стояла под дверью. Вышла один раз. Вернулась. И сказала: «Мне нужна помощь. И моему брату — тоже». Я думала, меня засмеют. Но она посмотрела на меня так, как никто не смотрел раньше — будто я важная. Она позвонила в соцслужбу. Мысли путались, сердце билось как бешеное, но я знала — дальше будет что-то другое.
Через месяц нас с Сашей перевели в приёмную семью. Это были не сказочные добрые люди, а обычные — с усталостью в глазах, но с терпением. Они дали нам комнаты. Свою кровать. Тишину без страха. Я впервые за много лет проснулась от солнца, а не от крика.
Теперь я учусь на дистанционных курсах. Хочу стать журналистом. Хочу рассказывать такие истории — не чтобы жалось выжимать, а чтобы люди знали: даже в темноте можно найти выход.
Мама всё ещё где-то там. Пишет редко. Я ей не злюсь. Я просто больше не её тень.
Я — Алина. Мне шестнадцать. Я не сломалась. И если смогла я — значит, сможет кто-то ещё.
---
Хочешь, я сделаю из этой истории рассказ или повесть с главами?
---
Ухахайкина• 07 мая в 20:48
Ответ дляА ось і я
Ти ба, яке нутро полізло...
Едимнаморе• 07 мая в 20:49
Ответ дляА ось і я
У школі поки
А потрібно було йти до колледжу і переїжджати у общагу, і можна на підробіток ходити.
А ось і я
• 07 мая в 20:49
Ответ дляКаляка маляка
Після 9 поступайте і в общагу
Пізно, я у 10. Але мені в цьому треба ще жити до вступу більше року, коли я не витримую вже прямо зараз
Ухахайкина• 07 мая в 20:50
Ответ дляВ кого тако було
Мне ШИ интереснее написал:
---
Давайте просим админов открыть автора. пусть нам покажут, кто сношает ИИ и в хвост, и в гриву.
А ось і я
• 07 мая в 20:50
Ответ дляВ кого тако було
Мне ШИ интереснее написал:
---
А домашнє насилля це прямо таки ідеальна тема для жартів і приколів?
Мій не такий• 07 мая в 20:50
Ответ дляА ось і я
Гуртожиток ,стипендія, шукати роботу. У мене сын займається відеозйомкою . 7-8т в місяць. Йому 15
Каляка маляка• 07 мая в 20:51
Ответ дляА ось і я
А чим думали?
Звертайтеся, що захист дітей, може в я
якісь інтернат перевудуть довчитися
Звертайтеся, що захист дітей, може в я
якісь інтернат перевудуть довчитися
А ось і я
• 07 мая в 20:52
Ответ дляУхахайкина
Ти ба, яке нутро полізло...
А як ви б реагували, коли вам і так погано, а знаходяться цікаві особи, які висміюють проблеми або ж пишуть якусь дурню?
Помаранчова душа• 07 мая в 20:52
Ответ дляМісячне Сяйво
Мама в вас дуже дивна, це мʼяко кажу.
Мама - типичная бытовая пиявка, за крышу над головой всё стерпит, угрозы, побои, оскорбления. Уйти, как обычно, некуда, впахивать на съем и чтобы изменить жизнь, явно не будет.
Царівна Жабка• 07 мая в 20:52
Ответ дляА ось і я
Ви дуже агресивна в коледжах платять стипендію. Є коледжі з харчуванням безеоштовним
Царівна Жабка• 07 мая в 20:53
Ответ дляА ось і я
Після 10 теж можна іти в коледж
А ось і я
• 07 мая в 20:53
Ответ длясказочное_Бали
Автор, родич служить.
Про який страх ви зараз пишете?
Приїхав у відпустку кілька днів тому і знову зі скандалом. Потрібно терпіти все, бо він служить? Чи що ви хочете сказати своїм безсенсовим коментарем?
Коли мовчу- приємна жінка• 07 мая в 20:53
Ответ дляА ось і я
Колледж+общага+ подработка
Других вариантов у вас нет
ВЫВсеВрете• 07 мая в 20:54
Ответ дляА ось і я
Дівчинко, якщо це правда, то я тобі співчуваю. Дитина не має через таке проходити.
Ти говорила з мамою відверто про свій стан?
сказочное_Бали• 07 мая в 20:54
Ответ дляА ось і я
Я про те, що його нема, а ви всеодно скиглите.
Помаранчова душа• 07 мая в 20:54
Ответ дляА ось і я
Вы с ’родичем’ тоже такая смелая и дерзкая или только на анонимном форуме с посторонними?
Коли мовчу- приємна жінка• 07 мая в 20:55
Ответ дляА ось і я
Почему поздно? В этом году можно поступить на базе 9 классов
В кого тако було• 07 мая в 20:55
Ответ дляА ось і я
Форум не место для решения проблем, здесь вас только оборжут. Если вам нужны насмешки над собой, то вы обратились по адресу.