Идууу--уууу блин• 08 мая в 10:23
Тиреотоксикоз
Хто живе з цією хворобою . Як вам вдалося вилікуватися. Лікар сказав що потрібно перестати пити каву і кинути курити .курю пів життя .
Любовь Калистратовна• 08 мая в 10:26
Не курю, не пʼю каву, алкоголь, без поганих звичок все життя - тиреотоксикоз(
Наизнанку• 08 мая в 10:29
якщо проп´єте ЛІКИ,які призначить лікар,і він зникне,а потім знову з´явиться через 1,5 року,то найкраще-видалити залозу.
Идууу--уууу блин
• 08 мая в 10:33
Лікування еспа карб ,конкор , кальцій. Справа в тому що вже тричі був рецидив але перерва між ними 5 років
Вчителька з мікрорайону• 08 мая в 10:59
Також лікувалася еспа карб 1,5 року. Після лікування майже три роки було все в нормі. Зараз рецидив. Знову почала лікування еспа карб. Вирізати не планую поки піддається лікуванню.
Настасья Пицун• 08 мая в 11:40
Палити дійсно краще кинути. Кава не впливає на вашу щитоподібну залозу, якщо не п´яте по 10 чашок на день.
Настасья Пицун• 08 мая в 11:41
Тричі рецидив, то краще видалити залозу. Ці рецидиви вони ж не безслідно для вашого організму проходять.
Fancy Love• 08 мая в 11:51
Краще проконсультуйтесь з іншим лікарем. В Києві раджу Ольгу Прибілу, через Helsi можна записатись офлайн і онлайн.
Патріотка з дивану• 08 мая в 12:41
Смените врача.
Последствия неправильно леченного тиреотоксикоза очень плачевны.
А я с Рио-де-Житомира!• 08 мая в 21:16
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я тоже так долго лечилась ,много рецидивов ,пока не перестал вообще помогать тирозол ,дозировку увеличивали а гормоны были выше нормы и продолжали расти
Объем стал 91 см3 , вся шея деформирована
Идууу--уууу блин
• 08 мая в 22:56
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
А очі як ? Від чого починається проблема з очима ,мене вже так залякали .але ж видалити щз це вже стати інвалідом і постійно приймати препарат
А я с Рио-де-Житомира!• 08 мая в 23:56
Ответ дляИдууу--уууу блин
Экзофтальм был и есть ,но у меня какая то небольшая степень ,те кто не знает и не заметят его
Мне уже удалили щитовидную ,но пришлось поискать хирурга ,выросла такая большая ,что уже не знали что со мной делать ,так что не допускайте до такого
Инвалидность не предлагали даже никто оформить , считается что все нормально
Я знаю ,что некоторые оформляют ,но это наверное надо много денег или связи ,у меня нет ни того ,ни другого ,так что значит здорова