Схиляємо голови перед героїзмом тих, хто зупинив нацизм у 1945-му, і знову боремося з новим обличчям зла у 2025-му.
Слава ветеранам! Слава ЗСУ!
Наша справа — праведна, перемога буде за нами! 💪
А як думаєте, буде сьогодні святковий удар по фашистському параду у москві? 💥
Слава ветеранам! Слава ЗСУ!
Ответ длячаревна
Вчера в Украине был день памяти.
А вы сейчас элементарно проявляете неуважение к павшим во время второй мировой стебясь 🤮
Не треба прикриватися пам’яттю загиблих, щоб затикати людям рота. Ваші маніпуляції не мають нічого спільного ні з повагою, ні з історією. Пам’ять — це не інструмент для шантажу й нав’язування єдино «правильного» бачення.
ЗдохниПуйло• 09 мая в 10:40
Ответ дляKorsika999
Тоже не понимаю, почему отняли победу у наших предков, и отдали её рашке. Украинцев погибло больше чем россиян. И мы теперь остались без праздника, а с одними европейскими поминками 8 числа🤨
Ви як хочете святкувати? З балайками біля могил?
Ответ дляbegovelik
Ну вот и вы не спикулируйте на теме. Вам по душе российские даты, поздравляйте их на их площадках.
Ответ длячаревна
О, ну звісно. Ви ж головна охоронниця святого календаря і мірило моралі в інтернеті. Без вас ми б і не знали, кого коли згадувати, а кого — ні. Дякую, що спустились із вершини своєї винятковості, щоб повчити мене, як правильно шанувати пам’ять. Тільки от біда — пафосу багато, а думки як не було, так і нема.
Korsika999• 09 мая в 10:46
Ответ дляЗдохниПуйло
Ты бот провокатор, иди гуляй
Ответ дляbegovelik
Мне не надо как вам, в других темах, копировать чаты и простыни выдавать за свои мысли, создавая иллюзию образованного человека.
Вы создали тему, я выразила мнение.
ЗдохниПуйло• 09 мая в 10:48
Ответ дляKorsika999
Ты бот провокатор, иди гуляй
Ви не відповіли? Ви хочете жарити шашлики, співати під гармошку, чи як ви маєте відсвяткувати?
Ответ длячаревна
Вы создали тему, я выразила мнение.
Ой, ну звісно. Як тільки бачите зв’язну думку — одразу «простирадло» й «скопійовано». Бо ж своїх двох речень без помилок не зліпити, правда? Нічого, не заздріть — хтось читає, мислить і формулює, а хтось лише ображається на чужий розум. У кожного свій рівень.
Ответ дляbegovelik
За своим уровнем следите, отличный показатель реакций под вашими темами
ЗдохниПуйло• 09 мая в 10:52
Ответ дляbegovelik
То для чого ви тут розпинаєтесь, ви вшанували пам´ять загиблих, прибрали могилку невідомого солдата, чи ви лиш на порадниці вшановуєте пам´ять створюючи провокаційні теми? Для чого ваша тема? Ви така вшановлювачка, така в скорботі і тут гризитеся, з тими, хто не хоче приймати участі у пабєдобєсії разом з вами
Ответ дляЗдохниПуйло
Чудова спроба перекласти відповідальність на мене. Я не потребую вашого дозволу, щоб вшановувати пам´ять — це мій вибір, а не ваша сцена для «пабєдобєсії». Моя тема не для того, щоб відповідати на ваші запитання, а щоб обговорювати важливі питання, а не йти в сліпу ідеологічну площину, де думки заборонені. І якщо вам здається, що я «грижуся» — це, мабуть, тому, що ви не готові чути думки, які не зручні вашій картині світу.
ЗдохниПуйло• 09 мая в 10:58
Ответ дляbegovelik
Стільки пустого тексту, сьогодні така чудова погода, хмарки плавають, я на роботі сиджу, ви не готові сприняти мою інфу, у мене така важлива інфа, але я її пишу не для того щоб ви її обговорювали, доща не буде, інфа важлива, шукаю однодумців, але не для того щоб спілкуватися..... о це ваші теми так виглядають, перднули у воду, а нюхати не хочете
Ответ дляbegovelik
О, так, ваш рівень зрозумілий — ви ж тільки за критику та ображання чужих думок, бо своїх немає. Реакції під вашими темами це точно підтверджують.
Кацапам вы подлизали за 9 мая, засчитано.
Поздравлять украинцев с праздником страны, которая их убивает ракетами
ЗдохниПуйло• 09 мая в 11:03
Авторице, а кого саме ви вшанували, згадали, поставили свічку у церкві за кого, ви вважаєте посратися на порадниці- це вшанування?
nabludatel• 09 мая в 11:45
Ответ дляbegovelik
Мій дідусь воював в Другій світовій поряд з руськими. А тепер руські прийшли і знищили кабом його могилу, дім, який він власноруч будував знищили ракетою. Це Гуляйполе Запорізька обл. Його діти: моя мама і тітка не можуть тепер його поминати
коло могили.
Ось така справжня повага у руських до наших ветеранів. А магіпулюєте ви.
На фото: пам´ятник воїнам Другої світової в Донецькій обл, знищений руськими.
В моєму Гуляйполі руські знищили аналогічний пам´ятник 9 травня 2023.
коло могили.
Ответ дляnabludatel
коло могили.
Ваш біль — справжній, і я щиро співчуваю. Це страшна трагедія — коли ті, з ким колись разом боролися проти зла, тепер самі приносять руйнування. Руйнують не лише могили, а й саму пам’ять, спільну історію, людську гідність.
Але саме тому ми і повинні говорити. Бо сьогоднішня рашка — не та країна, з якою воював ваш дідусь. Вона зрадила і свою, і нашу пам’ять. І мовчати про це — означає дозволяти їй переписувати історію й далі, у вигідному для себе стилі.
Говорити — не маніпуляція. Маніпуляцією є те, що роблять вони: коли прикриваються ветеранами, одночасно стираючи їхні могили з лиця землі.
Ответ дляЗдохниПуйло
Дякую за поетичний потік свідомості — справді, блискучий приклад глибокого аналізу й інтелектуального внеску в дискусію. Особливо вразив образ про воду — видно, що ви звикли саме в такому стилі мислити. Що ж, принаймні ви чесно підтвердили, що конструктивна розмова — не ваша стихія. Продовжуйте, у вас явно талант до словесних звуків без змісту.
Ответ дляЗдохниПуйло
А ви, бачу, особисто ведете облік свічок, молитв і рівня щирості кожного? Святіша за Папу й уважніша за церковну книгу. Якщо для вас ’посратися’ — це будь-яка думка, яка не вписується у вашу вузьку картину світу, то мені вас щиро шкода. Ви не про пам’ять питаєте — ви просто шукаєте, до кого причепитися. Ну що ж, рахуйте далі, може, колись і свою свічку запалите не зі злобою, а з розумінням.
ЗдохниПуйло• 09 мая в 13:52
Ответ дляbegovelik
Я веду облік провокаційних ваших тем, які ви створюєте для флуду
ЗдохниПуйло• 09 мая в 13:57
Ответ дляbegovelik
Конструктивна розмова і ви- це як чемодан і мішок, створити тему і писати в ній, що обговорювати ви не збираєтесь нічого, Л-логіка ваше все. Така погода ні к чорту, але ні букви, я з вами говорити не хочу, ще раз кувирнандцять вам напишу, але обговорювати з вами не буду, бо немає конструктивності, немає дискусії, спітчу і внеску і виноску, я вам не пишу, говорити з вами не хочу, але погода не вельмо
ЗдохниПуйло• 09 мая в 13:58
Ответ дляbegovelik
Добре, ведіть, дякую вас, як казав Петро Олексійович
Удалено администрацией...
ЗдохниПуйло• 09 мая в 14:05
Ответ дляbegovelik
А, тобто ви тут просто забігли залишити свій словесний шлейф і втекти? Дякую, що підтвердили мою думку
Я тут просто пишу, читаю, а ви думали, що тут всі, як ви, відробляють рублі?