Гола з конопель• 09 мая 2025

Вчителька про 9 мая

Що це велике свято, день перемоги над нацистами. А вчора був просто день пам´яті.
Онлайн школа. Чую, бо дома. Це типа ок? Бо я вже заплуталася
Наездница• 09 мая 2025
Ответ дляBochum
Хватит чушь про ленд лиз нести. Первые поставки по ленд лизу начались в декабре 41, это были первые пробные 2 самолета с помощью. К этому времени немцы потерпели поражение под москвой, аллё гараж! СССР в одиночку остановил в 41 немецкую машиную Было 3 пути доставки от союзников в ссср и два из них простреливались немцами 24 на 7. Поэтому и расхождения в размере долга: сша считают сколько они отправили и дают эту цифру на весь мир. ссср вел отсчет по факту получения. Плюс ссср не хотел оплачивать сухопутную дорогу в азии для поставок, потому что та дорога была за пределами ссср и в принципе непосредственное влияние на ситуацию на фронте не оказывала. 80% продовольствия из сша было направлено в тыл для перемещенных лиц, детских домов итд. Без этих продуктов было бы больше смертей среди гражданского населения, но на воюющих частях это не сказалось. Максимум помощи пришлось на 43 год, в 42 прощупывали способы доставки,в 44 ее было очень мало, в 45 практически не было. Или вы думаете, что 80 лет назад америка быстрее и качественнее снабжала ’союзников’? Щаз! У нее нет союзников ни тогда, ни сейчас. Сейчас обдерет украину в три дорого и вы узнаете как с янки иметь дело. А через 10 лет все ваши успехи припишет себе, а украине останется не пойми что.
Підіть по джерелам і почитайте більше. Але ж всі історію вчать по радянським фільмам про ВоВ, і руським пропагандонам. Ну ну
Вообще не факт• 09 мая 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
та чого ж ви причепились, мені глубоко фіолотово що ви та ваші родичі там обрали, якщо вам нічого святкувати- не святкуйте, але не пхайте свого носа до тих, для кого це свято, хто шанує і пам´ятає героїв.
Та це троль, який постійно пише то про радянські фільми,як їй шкода було похмурих бідних людей з ’Москва слезам не верит’, то як голодні діти в 80-ті бігали, то вона прадіда пам´ятає,який 8 травня поминав і т.п.
Отак і пишуть історію,
Наездница• 09 мая 2025
Ось з параду Победобєсія
Полетить завтра нас вбивати, а ви і далі святкуйте парадами
Страхованная• 09 мая 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Мати рідна…. Ви мені ще на Тік ток посилання дайте.
Акт про капітуляцію Німеччини підписаний 7 травня і вступив в силу о 23.01 8.05
А те, що сталін не пробачив жукову підписання, то і дурному зрозуміло. Доречі, перший парад, 45 року зберігся в хроніках, парад приймав Жуков і озвучувалось, що він від імені радянського народу прийняв капітуляцію Німеччини. Так шо не розповсюджуйте кацапські фейки , ніякого другого акту не підписувалось
Ви якась чарівна. Намагаєтеся здаватися найрозумнішою, що іноді виглядає як мінімум кумедно. Перший акт підписали 7 травня в Реймсі. Від СРСР його підписав Суслопаров. Без дозволу Сталіна. Другий підписали за 17 хв до фактичного вступу в дію капітуляції в Карлсгрості(Берлін).
Bochum• 09 мая 2025
Ответ дляНаездница
Що ви ліпити? Придивіться скільки літаків, техніки передано срср Америкою, а скільки нам зараз ? Основна частина американської допомоги зараз - на соціальні нужди, дороге пво, снаряди.
Де там той список ви уздріли? Самі придумали? Так що срср без американців програв би. Ось І вся правда. Від Сталіна потренувалося тільки жертви, солдати, адже 23% населення втратили тоді, а Німеччина всього 7%.
Конечно 23% населения, а немцы только 7%. Вы забыли написать, что немецкий вермахт до того как напасть на ссср подмял полевропы в военных действиях и имел численное преимущество в 41 году от факта нападения. Советской армии требовалось время, чтобы встать под ружье и передислоцироваться, набраться военного опыта. СССр без этого опыта не дал продвинуться дальше москвы. А научившись воевать, погнал
Несу добро людям• 09 мая 2025
Ответ дляВообще не факт
Отак і пишуть історію,
Я ваш хліб забрала? Чи чого вас так накрило?
Bochum• 09 мая 2025
Ответ дляНаездница
Можно тоже самое и о вас сказать. Идите и учитесь, не всё ж местной пропагандой кормиться
Сільський ансамбль• 09 мая 2025
Ответ дляПП-шница
Кто разбомбил в начале войны заводы?Тогда ракеты не летали на несколько тысяч км.Надеюсь,вы знаете какая часть территории СССР была оккупирована
А вы знаете, где тогда в основном была развита промышленность в ссср и с какой скоростью тогда наступали немцы?
ПП-шница• 09 мая 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Знаю.На Урале.
Вообще не факт• 09 мая 2025
Ответ дляНаездница
А ви виправдовуєте вбивць? . Наш край страждав від агресії багатьох сусідів. І в тому числі після пакту Молотов - Ребеттроп. побєдобесіє мені по барабану. У нас війна була Світова і з 1939 року.
Чомусь деякі зробили висновки, а теперішні вбивці рашисти -ні.
Кого,кого пакт?
Сільський ансамбль• 09 мая 2025
Ответ дляПП-шница
Знаю.На Урале.
Ага ага, очередные сказочки
ПП-шница• 09 мая 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Ага ага, очередные сказочки
А по вашему где?Хотя догадываюсь
Сільський ансамбль• 09 мая 2025
Ответ дляПП-шница
А по вашему где?Хотя догадываюсь
Ну изучите вопрос, сколько и каких заводов было на Урале
ПП-шница• 09 мая 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Расскажите
Сільський ансамбль• 09 мая 2025
Ответ дляПП-шница
Расскажите
Вы ж все равно не поверите, а то может хоть так дойдет
ПП-шница• 09 мая 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Ну почему же?Может и поверю.
Сільський ансамбль• 09 мая 2025
Ответ дляПП-шница
Ну почему же?Может и поверю.
А давайте уж вы расскажете первая про уральскую довоенную промышленность
Майор Медуза• 09 мая 2025
у рашистов сегодня обострение- автор.много платят за такие невинные темы? не верю ни одному вашему слову
Майор Медуза• 09 мая 2025
Ответ дляНесу добро людям
Поки ми тут відбиваємося від ждунів і побєдобєсов, автор побіг далі строчити провокативні теми. Цікаво, скільки такі тролі отримують і хто їм платить
майор кгб видимо
Майор Медуза• 09 мая 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Да мляя, какая разница уже. Отношусь уже ровно к этому.
Лишь бы эта война закончилась.
я с этими тварями в их победобесии учавствовать не хочу. мне не все равно.
Зоя Жорівна• 09 мая 2025
Ответ дляНесу добро людям
Тобто ваша бабуся святкує те, що купа її рідних-друзів загинуло під час війни? Ну що я можу сказати Кожному своє. Вам теж зараз мабуть є що святкувати. Бо стільки людей гине. І вихідних на всіх не вистачить.
нє, вона святкує що та страшна війна закінчилась, що її батьки, чоловік приклали до цього своїх зусиль, що вигнали з її міста загарбників, що вона мала змогу прожити щасливе життя, народити дітей, побачити онуків та правнуків. І це свято ніяк не заважає їй пам´ятати свого брата, який загинув на війні та вшановувати і його пам´ять.
Так шо да, на відміну від вас, мені і моїй родині, є що святкувати і чим пишатись. До 2014 року, доречі, нам завжди приходили вітальні листівки від міністерства оборони) а вже потім так, власть меняется- праздник отменяется😁
Хитрушка-чекушка• 09 мая 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
а іншим нема чого святкувати, бо не так пощастило, як вашій бабусі, а дехто ще й табори пройшов, всіх детей поховав та інше, засудить їх за те, що не святкують
Сільський ансамбль• 09 мая 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Чудове у нас було Міністерство війська геть розвалило, зате справно листівки розсилало! Дійсно чи ще ж МО займатися!
Зоя Жорівна• 09 мая 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
так я якраз нікого не засуджую, це особиста справа кожного, що, як і коли святкувати. І не треба гнобити тих для кого це свято, 70 років святкувала вся країна і тільки потім хтось вирішив що не треба святкувати перемогу, треба з німцями день примирення святкувати.
Хитрушка-чекушка• 09 мая 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
ну тоді згодна, я сама не святкую ні 8 березня, ні 9 травня, але вважаю,що це особиста справа кожного та хейт тут зайвий
Тюрюнь_Тюнь• 09 мая 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Коли нас вчора, 8 числа, погнали до памʼятника, відчуття було двояке. Тепер ні в яку історію я не вірю, її пишуть ті що зараз при владі.
В історію не потрібно вірити.Є факти, спогади очевидців.
Тюрюнь_Тюнь• 09 мая 2025
Ответ дляПетриківна
А почему 9 мая нельзя?
Бо сьогоденна влада так вирішила, всього навсього.А, інша влада, можливо, вирішить по - іншому.
Кава з адреналіном• 09 мая 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Цивілізований світ 8 травня відзначає день памяті
Мама Никитки-2• 09 мая 2025
Ответ дляСтрекозей
Я в Киеве, а вы в Омерике
В омєріке? Ясно в і кому ви Києві
Кава з адреналіном• 09 мая 2025
Ответ дляМама Никитки-2
В омєріке? Ясно в і кому ви Києві
Воно вже накатило в челябінському бараці після параду,викинув на смітник діда на палці