Гола з конопель• 09 мая 2025
Вчителька про 9 мая
Що це велике свято, день перемоги над нацистами. А вчора був просто день пам´яті.
Онлайн школа. Чую, бо дома. Це типа ок? Бо я вже заплуталася
Мама Никитки-2• 09 мая 2025
Ответ дляСтрекозей
Что моя страна праздновала, то и я праздновала, как и вы, и все остальные люди!
Ви ж там вище написали шо в Києві знаходитесь. Україна шанує загиблих у 2 світовій Днем памʼяті. Вже всім зрозуміло, яка це «Ваша страна»
Мама Никитки-2• 09 мая 2025
Ответ дляПП-шница
В смысле все?Мобилизация тогда была с18 до 40 лет.А те,кто старше куда подевались?Уехали на пособия?
18-45 ( офіцери до 50) А після 43 стало 17-50 ( офіцери до 55)
Мама Никитки-2• 09 мая 2025
Ответ дляПП-шница
Интересная математика у вас.За три года США помогло Украине на 135 млрд долларов.Ну и где же эти миллионы литакив,танкив та шоколаду?
Ви б не кацапську пропаганду слухали, а хочаб шось читали. Наприклад скількі союз знищив тої допомоги, щоб не оплачувати після завершення війни
Мама Никитки-2• 09 мая 2025
Ответ дляЯ в дамках
конечно выгодно, кто спорит.
Советский долг за поставки по ленд-лизу был окончательно выплачен и закрыт 21 августа 2006 года.
Аха, почитайте скількі союз був винен і скількі заплатив. Заодно зʼясуєте, скількі разів штати зменшували суму на мольби компартії
Мама Никитки-2• 09 мая 2025
Ответ дляПП-шница
Вы написали,что помощь США Союзу в пересчете на нынешний день составила 180-200млрд долларов и перечислили немыслимое количество всего всего всего от самолетов до пуговиц.А я вам пишу,что по заявлениям нашего президента помощь США составила 135 млрд долларов.Вот и спрашиваю,где все эти самолеты,танки,пушки и снаряды на эту сумму?Можете перечислить,что американцы нам поставили на 135млрд?Сталину вон сколько всего.
Кошмар? Ну не демонструйте так явно свій рівень 🤦🏻♀️
Мама Никитки-2• 09 мая 2025
Ответ дляСтрахованная
Ви якась чарівна. Намагаєтеся здаватися найрозумнішою, що іноді виглядає як мінімум кумедно. Перший акт підписали 7 травня в Реймсі. Від СРСР його підписав Суслопаров. Без дозволу Сталіна. Другий підписали за 17 хв до фактичного вступу в дію капітуляції в Карлсгрості(Берлін).
Да да, я вже сьодні почитала версії кацапів про укладені домовленості німцями зі штатними щоб продовжувалась війна між СРСР і Німеччиною.
Не цікаві ваші інсинуації. Як і кацапські бренді
Мама Никитки-2• 09 мая 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
так я якраз нікого не засуджую, це особиста справа кожного, що, як і коли святкувати. І не треба гнобити тих для кого це свято, 70 років святкувала вся країна і тільки потім хтось вирішив що не треба святкувати перемогу, треба з німцями день примирення святкувати.
Скока скока років?
Тобто вам вдавали не бентежить, що 9 травня як свято зʼявилось при Брежневі?
Я в дамках• 09 мая 2025
Ответ дляМама Никитки-2
судя по нынешней ситуации Штаты не прогадали и не прогадают.
Сільський ансамбль• 09 мая 2025
Ответ дляЯ в дамках
конечно выгодно, кто спорит.
Вот только долг выплачивался только за уцелевшую технику, оставшуюся в использовании в СССР и то до 2006 платили, а говорят все сами ж сами производили
Страхованная• 09 мая 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Відколи це канал Історія без міфів почав транслювати «кацапські брєдні»? Чи може ви маєте ступінь з історії та можете краще за людей з відповідною освітою розповісти? Ви коли вже прете як танк, то хоч дивіться що на вашому шляху. Бо з розгону можна випадково і лоба розбити.
Радикальная• 09 мая 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Смотрю со стороны, реально простой народ жаль очень, эти все войны, какой вообще в них смысл? Вот для простых людей? Ну да победили Германию, а теперь все туда беженцами побежали.
войны никогда простые люди и не затевали. Это всегда замес между богатыми и властьимущими, которым ’все мало’
ХтоЯкщоНеЯ• 09 мая 2025
Свято ????
це нагадує, коли Микола Тищенко назвав Чорнобильську катастрофу святом і привітав усіх.
Для мене це завжди був і залишиться Днем пам´яті.
Пам´яті за загиблим прадідом, за понівечиними долями вдів, матерів, яким приходила похоронка з фронту, дітей-сиріт... зовсім не до ’празднований’.
Ніколи не розуміла, коли святкували з дискотеками та шашликами, тим паче - парадами та кольоровими кульками.
І добре, що це весь пережиток совковий - в минулому в нас.
Бо ті, хто були очевидцями тієї війни, на моїй пам´яті не хотіли навіть згадувати про пережиті роки... боляче.
Тюрюнь_Тюнь• 09 мая 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Цивілізований світ 8 травня відзначає день памяті
Азербайджан, Армения, Беларусь, Босния и Герцеговина,Грузия, Израиль, Казахстан, Кыргызстан, Молдова, Северная Македония,Сербия, Узбекистан, Таджикистан, Туркменистан, Черногория, Непризнанные и частично признанные государства: Республика Абхазия,Приднестровье, Южная Осетия
Это , по вашему, не цивилизованные страны?
Или вы из тех, ’що сказали, в то и верю , то и делаю’?
Зоя Жорівна• 09 мая 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Скока скока років?
ок, 50 років з 1965 святкували. Це щось радикально змінює?
Мама Никитки-2• 09 мая 2025
Ответ дляСтрахованная
Ви за мій лоб не переживайте. Я знаю цей канал. Істориків там раз два і скінчились,
Мама Никитки-2• 09 мая 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Звісно змінює. Свято придумане компартією.
І шо? 50 років колорадські стрічці носили і дідів на палках?
Блакитне небо• 09 мая 2025
Ответ дляСіточка
Закончилась бы эта война победой над рашкой - скакало бы пол страны. Есть день памяти, а есть день победы!
Дай Бог, чтоб мы с вами поругались, когда я буду выдыхать, что война закончилась, а вы скакать, что рашку победили . Осталось дожить.
Зоя Жорівна• 09 мая 2025
Ответ дляМама Никитки-2
свято придумане, перемога придумана, слава Америці. Все правильно?🤣
Сіточка• 09 мая 2025
Ответ дляБлакитне небо
Я не собираюсь с вами ругаться при любом исходе) Агрессивных людей считаю просто недоучеными, туповатыми особями. Но увы победа нас не ждёт в этой войне, а было бы неплохо.
Блакитне небо• 09 мая 2025
Ответ дляСіточка
Только агрессия из вас аж прет. Идите станцуйте, еще не поздно.
Сіточка• 09 мая 2025
Ответ дляБлакитне небо
Какая агрессия окститесь девушка, вам показалось или вы свои эмоции проецируете в диалог)
ПП-шница• 09 мая 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Это какой цивилизованный?Тот,что капитулировал перед третьим рейхом без боя?
ПП-шница• 09 мая 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Я бы многое могла написать про ваш ривень.Но я этого не делаю.Постарайтесь и вы быть повежливее.
Смурфик• 09 мая 2025
Ответ дляНесу добро людям
Мій прадід пройшов всю війну. Мав поранення. Так от ніколи він не святкував 9 травня! Ми тоді його вітали. А як же, ветеран, гордість. А він завжди казав, що це танці на кістках. 8 травня поминав всіх, хто не дійшов до кінця. І він не один такий був.
Т.е он разочарован что победил? Клоуны пытаются рассказать что победа это плохо.
Празднуют победу, а вспоминают и плачут о погибших. Не умные, запомните раз и навсегда, празднуют ПОБЕДУ! Скорбят за теми кто ушел!
Или ваш дед разочарован что не убили всех под чистую?
Красавишна-Улыбавишна• 09 мая 2025
С Днём Победы девочки!!!
Надеюсь скоро будет ещё одна - над диктаторским режимом!!
Гола з конопель
• 09 мая 2025
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
С Днём Победы девочки!!!
Ты давно не девочка
SometimesDiena• 09 мая 2025
Ответ дляЯ в дамках
партизаны и подпольщики достойны уважения, но изза малочисленности не могут выиграть войну.
Их эффективность не сравнится с регулярной армией.
Они не были малочисленными
РокерША• 09 мая 2025
Ответ дляБезникаЯ
Удалено администрацией...
М-да
Хоть пдресовпно и не мне, но не поленилась пожаловаться
Такого дикого хамства даже тут поискать
Котогосподиня• 09 мая 2025
Ответ дляСтрахованная
З точки зору фактів капітуляцію підписали 8 травня. Сталін наполіг на повторному підписанні 9 травня аби не як усі. Для нас як нащадків важлива памʼять, а не побєдобєсіє. Хоч 8 як історичний факт, хоч 9 з поваги до тих, хто приймав участь у тій війні. Головне який висновок ви для себе робите «ніколи знову» чи «можем повторіть».
Не пишіть дурниць. Капітуляцію Німеччина підписала о 23:00 годині в Берліні, а по московському часі це була 01:00 година, яка припадає на 9 травня. Ось і весь секрет розбіжності у датах, через різницю часу.