Гола з конопель• 09 мая 2025
Вчителька про 9 мая
Що це велике свято, день перемоги над нацистами. А вчора був просто день пам´яті.
Онлайн школа. Чую, бо дома. Це типа ок? Бо я вже заплуталася
ПешитеБесАшипок• 09 мая 2025
мне всегда было страшно читать, смотреть про 2ю мировую, при том что читала Эрих Мария Ремарк. моего прадеда отправили в котел с вилами, прапрадеда совок раскулачил, отобрал все и выслали его в сибирь, а деда в детдом со сменой фамилии, бабушка с братом пережили голодомор, что бы победобесы провалились
ПешитеБесАшипок• 09 мая 2025
Ответ дляСмячиком
В Украине утром 9 мая лидируют запросы, связанные с днём победы.
Такие данные приводит сервис Google Trends.
Люди ищут открытки и поздравления с этим праздником, а также трансляции с парадом победы в москве.
мы смотрим дроны прилетели или нет, а так рашу вернули в 90е, 2 дня без инета жестьььь
Сільський ансамбль• 09 мая 2025
Ответ дляСмячиком
Ой ну мамочки, я аж прослезилась на счет открыток, а вот про парад охотно верю, людям же охота поржать с марша негров победителей в ВОВ
там говорят Туркменистан еще что-то зачетное продемонстрировал
Мама Никитки-2• 09 мая 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
свято придумане, перемога придумана, слава Америці. Все правильно?🤣
Дотримуйтесь методичок, бо з імпровізацією у вас не дуже виходить, не дотягуєте здібностями
А я з косою• 09 мая 2025
Ответ дляВідморожена
Я как то встретила в магазине одну знакомую учительницу. Она приехала из за границы проведать дом, полечить зубы.
Спрашивает как мы? Я отвечаю, она спрашивает за мужа, я говорю он на фронте. Она говорит, а зачем он туда пошёл?!
Мне так хотелось матом сказать, чтоб ты с.ка смогла зубы полечить. Зайти в магазин, купить пожрать и дома приготовить.
А я кажу. Можна без мата, але сказати ТАКИМ людям це не буде зайвим
Для драки• 10 мая 2025
День примирення, з чим? Це як вибачити існування фашизму, дозволити йому бути??? День Європи, до якої ми так і не належимо? За слово ’побєдобєсіє’ готова прибити. Це день великої, священної Перемоги, мільйони, вдумайтесь, мільйони! віддали життя за нас з вами! Ви розумієте, що немає гіршої зради, ніж зрада своїх предків і родів?
Для драки• 10 мая 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ви б не кацапську пропаганду слухали, а хочаб шось читали. Наприклад скількі союз знищив тої допомоги, щоб не оплачувати після завершення війни
А ви прямо в хроніках Акаши читаєте?
НуКаНаКа• 10 мая 2025
Ответ дляВідморожена
А если бы мужики не шли воевать, по вашему не было где зубы лечить, магазинов и домов? Все это было бы даже в Бахмуте.
Зоя Жорівна• 10 мая 2025
Ответ дляМама Никитки-2
хто б про здібності казав🤣
ви гадаєте вас тут хтось ще воспрінімає серьйозно?)) так, відповідають чисто поржать🤣
Відморожена• 10 мая 2025
Ответ дляБезникаЯ
Удалено администрацией...
Вторая попытка кинуть грязь. Да представьте осталась ради него. А денег было достаточно и до войны.
Но некоторым проще придумать гадкую историю и тещить себя ей ))
АдеКВАтная• 10 мая 2025
Ответ дляВообще не факт
В Луганську, до речі, все нормально . І чоловіки звідти теж можуть виїхати
Нормально це як? Що у вашому розумінні нормально? Там розвиток зупинився 10 років тому, а потом ще роки 2-3 йшла деградація. Там зараз глухо, ані освіти, ані медицини, ані культурного життя. Ні-чо-го. Навіть трамвайні рейки розібрали. Це по-вашому нормально?
Вообще не факт• 10 мая 2025
Ответ дляАдеКВАтная
Все там є. Якщо що,мої родичі там живуть. Лікарні,театри працюють. Багато авто. Рейки розібрали ,і що? Дороги відремонтовані, Інший транспорт їздить. Ви у Києві давно були? Іржаві мости,розбиті дороги, обідрані маршрутки. Нічим не відрізняється від Луганська.
АдеКВАтная• 10 мая 2025
Ответ дляВообще не факт
Це навіть не смішно. Ваші родичі відверто брешуть, або живуть в самообмані. А що їм ще залишається? Лікарні так, працюють, тобто заклади відкриті і навіть медпрацівники там є, небагато, але є. Ось тільки рівень медицини там жахливий. І театри працюють, тільки дивитись там нема чого і ніхто туди не ходить. Тому що місто напівпорожнє. Залишились старики та колаборанти, в яких потреби на рівні плінтуса. А що ваші родичі кажуть про освіту, яка вона там? Напевно шикарна, краща за європейську, як раніше була за радянських часів - краща в світі. Нам у Києві з іржавими мостами лише мріяти про таке життя як в Луганську
Вообще не факт• 10 мая 2025
Ответ дляАдеКВАтная
Не брешіть. Так було років 5 тому. Зараз там багато людей, все відбудовується, все працює. Квартири і будинки коштують дорожче,чим до війни. Всі- і чоловіки,і жінки мають можливість виїхати в Європу. М´ясокомбінат, хлібозаводи, млин, тютюнова фабрика, ресторани, супермаркети-все працює. Вайлдберріз вже є.
Вообще не факт• 10 мая 2025
Ответ дляАдеКВАтная
І не кажіть мені про освіту- я знаю,яка у нас зараз освіта- то тривоги, то он-лайн, програма ніяка,знань теж нуль. Немає чим хвалитися.