Крию матом страшно• 11 мая 2025
Я похвастаться, первый раз получила подарок на день матери
Даже не знала о таком, знала, но как-то не предавала значение. Сегодня сын порадовал. Такая мелочь, а так приятно. Всех с праздником
Не гавкаю- но охраняю• 11 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Так швидко забув рідну мову?
Подозреваю, что в школе делали.
Рву и мечу• 11 мая 2025
Ответ дляПешеходик
Мої співвітчизники українці, а не провокатори, яким мова заважає
Провокатор якраз ви і є.
Не гавкаю- но охраняю• 11 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Я выложила все что получила. Открытка для меня приятный подарок. Создала позитивную тему, но отхватила и тут негатив
Автор, ну вот честно, вы,выкладывая открытку на словацком не знали, что начнется срач? Что выехавшие бесят половину форума? Вы же не вчера зарегистрировались. С праздником.
Блондинка в Шоколаде• 11 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Так швидко забув рідну мову?
Дивіться, справа не в тому, що дитина ’забула’.
Судячи з почерку, дитина мала. Листівку 100% робила у школі. Якою мовою вчиться, тою й зробила. Для автора це точно не проблема і дитина те знає. Вас же не дивувало, як в Україні на уроках праці діти робили листівки для мам українською, навіть якщо в сім´ї спілкувалися російською?
Автор, листівка БОМБЕЗНА! Я частково зрозуміла зміст, дитина дуже старалася!
Блондинка в Шоколаде• 11 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Родичі живуть у США більше 20 років, і уявляєте, вони , і іх діти і онуки спілкуються вдома тільки украінською.
За онуків не вірю) Діти, народжені в США, будуть спілкуватися англійською, бо вона значно легша. Вони можуть розуміти українську, але рідною будуть вважати саме англійську. Тим більше, якщо хоча б один з батьків не українець. А знайти українця як пару у США то велиииика рідкість.
Блондинка в Шоколаде• 11 мая 2025
Ответ дляКофе в лобби
Очень просто свалить за границу, писать милые открыточки на иностранном языке ,но при этом упорно называть себя украинцем
Коли ця дитина в їхала з України їй було 6-7 років, раз зараз 10. Не факт, що дитина встигла в перший клас піти в Україні. При цьому ця дитина має неодмінно писати українською мовою у словацькій школі. І пише це доросла тьотка, що все життя прожила в Україні, закінчила українську школу, а на форумі так і продовжує писати іноземною, бо української не опанувала. А судді хто ?)))
Крию матом страшно
• 11 мая 2025
Ответ дляКофе в лобби
Ну так если просто, почему не свалить? Если не хотите и такая счастливая в Украине, то к чему коммент. Добрую тему и ту засралии несчастные тетки, извините, но достали
ОхиИВздохи• 11 мая 2025
Ответ дляНепогодка
Це український форум. До чого ці ієрогліфи, тіпа така вся з себе дурочка не знала про день матері
Так и пишут украинки. Знаете как лишиться украинского гражданства? Поделитесь пожалуйста
ОхиИВздохи• 11 мая 2025
Ответ дляПриму в дар
А вы тётка добрая и удовлетворённая ? Это черта какой нации?
Да, добрая. Еще украинское гражданство
Там-тарарам• 11 мая 2025
Надихає
Моя донечка тільки що зафоткала цю красу і побігла теж щось робити для мене
Я шалунья• 11 мая 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Святкували. Син пішов у перший клас у 2009 році, тобто в травні 2010 нас вчителька запросила до школи на привітання, діти підготували невеличкі подарунки та концерт.
Сьогодні син подарував мені новий фен. Мій старий вже ось-ось скаже що він своє відпрацював, тому подарунок актуальний.
в мене вже рік такий фен, з аліекспрес. Дуже класний, в мене дайсону не було, але думаю це шось подібне.. я задоволена
Качка в тапцях• 11 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Сын украинец, но активно интегрируется в Словакии
В Братиславе прожиаааете?
Мамина корзиночка• 11 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Так швидко забув рідну мову?
там явно взрослый почерк, так шо...)
Ананомчикус• 11 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Автор, я за вас дуже рада, це так приємно , отримати знак уваги від дитини. Бажаю, щоб ваш синочок, завжди вас радував такими приємними сюрпризами.
Мамина корзиночка• 11 мая 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
автор сама ее и сделала, это почерк взрослого
Мамина корзиночка• 11 мая 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
нет, там как раз почерк именно взрослого
Крию матом страшно
• 11 мая 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Да бусинки слаживала, маркеры специально купила и фон для открытки. Это ж что надо в голове иметь, чтоб такое вымыслить
Блондинка в Шоколаде• 11 мая 2025
Ответ дляМамина корзиночка
А ще автор сама сиділа буси на дріт нанизувала і квіточку коряво вирізала. І все для того, щоб прочитати оцю купу лайна....
П.С. робота 100% дитяча, молодша школа, навіть не підліток.
Мамина корзиночка• 11 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
та тролляки и не такое делают
Крию матом страшно
• 11 мая 2025
Ответ дляМамина корзиночка
та тролляки и не такое делают
Вы по себе судите?)
ЯблокоРаздора• 11 мая 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Капец, сколько зависти
Зависти и злости
тема про то что ребенок поздравил маму и тут нашли к чему прикопаться
Бабуся мороз• 11 мая 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Так винтите тоже
Так я ж не бидло і не халявшиця.
Крию матом страшно
• 11 мая 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Зависти и злости
И не увидели подарки, прикопались к открытке, которую в школе сделал
Мейк-ап форева• 11 мая 2025
Ответ дляКлевотница
о, майже сусідка, я далі по Криворізькій живу. Але більшу частину часу живемо в селі в області. Хочеться додому, повертаємося, потім після спання в коридорі та чергового прильоту поруч збираємо манатки і дуємо назад в село))) якби не було такої можливості то мабуть теж кудись переїжджали би на постійній основі.
Сина однокласник живе у приватному секторі навпроти Стахановської прохідної, теж періодично отримують увесь спектр відчуттів. Тому розумію чого ви в село їздите
ОхиИВздохи• 11 мая 2025
Ответ дляНепогодка
А автор уже не украинка? С каких пор?
ОхиИВздохи• 11 мая 2025
Ответ дляБабуся мороз
Так я ж не бидло і не халявшиця.
А кто вы? Вас насильно держат?
Місячне Сяйво• 11 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Так швидко забув рідну мову?
Вы странная) мы уехали в Германию когда дочке было 7 лет, сейчас ей 10. Она пишет на немецком быстрее и грамотнее чем на русском/украинском. Подписывает поздравительные открытки на немецком. Дети моих знакомых которым сейчас 8 и 11 лет (3,5 лет живут в Германии) говорят между собой на немецком, так как все друзья немецкоговорящие, они в среде и по привычке уже и друг с другом дома говорят на немецком.