Хочу барабульки• 11 мая 2025
Оренда квартири на пенсії
Питання на злобу дня: чи ви замислювались, як будете жити на пенсії? Останнім часом про це думаю, на що жити, якщо не буде вже змоги працювати. На щастя, у нас є своя нерухомість, але на одну пенсію її утримувати ми не зможемо. Що вже казати про людей, які змушені орендувати житло.
В планах було забезпечити дітей гарною освітою, це також кошти, але так виходить, що на пенсію ми вийдемо взагалі ні з чим.
Це все звісно за умови, що ми до тієї пенсії доживемо. Але варіант, що станеться якийсь глобальний армагедон, і всім буде не до пенсій, теж не дуже заспокоює)
Аноним Советчик• 11 мая 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Нет, я просто в Европе и я в курсе
А, ну мои не в Европе, в мире еще есть пара-тройка континентов
Из Кукуева я• 11 мая 2025
Ответ дляТеща дочки
Так і намагаються виїхати.он подруга сама виїхала в Англію з 2 дітьми. А через півроку і батьків забрала. Я з нею говорила. На пенсіонерів виплати в 2.5 рази більше. З ними дуже вигідно виїджати. Посадиоа батьків у спонсорів і все. В неї виплати з дітьми разом 1300 ф на усіх в місяць. А в батьків 2400 на 2 особи.
Так это временная защита, это не внж, это заканчивается в любой момент
Все до блиску• 11 мая 2025
у нас с мужем была квартира плюс две, которые я бы унаследовала. Война уничтожила все. Как будет потом - не знаю.
тянитолкайка• 11 мая 2025
Ответ дляХочу барабульки
я не проти на вихідні приїхати на дачу в теплу пору року. А восени і взимку - це мій шлях до депресії)) і взагалі я завжди любила великі міста. Тому це не мій варіант точно)
Так отож). Я взагалі планувала по театрах та по музеях ходити на пенсії) .Танцями займатись
Хочу барабульки
• 11 мая 2025
Ответ дляШвидкоруч
Ну наши уже могут. Поэтому я не переживаю.
вам простіше, мої ще школярі) сподіваюсь, що також зможуть.
Бо навряд чи ми зможемо здавати квартири, а діти в гуртожитках побиратись. Але хто знає, як воно буде. Тому і замислилась над цим всім.
Доктор Варвар• 11 мая 2025
Ответ дляТеща дочки
Нет. Пособие меньше по сумме.а они получают пенсию. Пособие до 500 на человека.а у них в 2 р больше.
Не вводите людей в заблуждение и сами не вводитесь
Аноним Советчик• 11 мая 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Нет такого, вы очень много сочиняете, причём не из своего опыта
Конечно нет, сидите ждите свои 8 тысяч)
Хочу барабульки
• 11 мая 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Ви правильно думаєте. І якщо скорочення штату, а таке буває!!!, то в першу чергу йдуть працюючі пенсіонери.
та навіть і без скорочень шанси знайти гарну роботу скорочуються з кожинм десятком після 40.
Теща дочки• 11 мая 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Заканчивается уже 4 год. И конца этому нет, все хуже и хуже. .все везде кричат что до 2030 года. А человек, проживший 8 лет, анж получит.
Доктор Варвар• 11 мая 2025
Ответ дляАноним Советчик
Сначала было прсобие, но уже получили ПР и это пенсия как и гражданам страны.
Даже у граждан страны пенсии очень разные
Хочу барабульки
• 11 мая 2025
Ответ дляПьяная вишня
Раніше також думала , що треба гроші вкладати в житло. Але реальність інша... Знімайте рожеві окуляри, в країні війна. Переселенці також думали, що доживуть у своїх хатах.... Не можна в нашій країні щось планувати
ну ок, в нашій не можна, а де можна?)
де ж нам ще планувати? В польщі на полуниці? Я не зможу працювати в Європі за освітою.
Теща дочки• 11 мая 2025
Ответ дляДоктор Варвар
А что ж они получают? Если 1200 на человека? Пособие 500
Доктор Варвар• 11 мая 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Нет, я просто в Европе и я в курсе
Быть в европе не означает быть в курсе
Біток чи ефір?• 11 мая 2025
Ответ дляПутающаяся
В нашей семье принято досматривать родителей, с таким понятием каждое наше поколение воспитывает детей. Бабушка досматривала свою маму, моя мама досматривала свою, я буду досматривать свою. Мои дети будут досматривать меня
У нас досматривают но не финансируют. Финансы у каждого свои
Аноним Советчик• 11 мая 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Да, у кого есть недвига и пенсионный фонд тем платят меньше, у моих нифига+рент так что получают максимум.
Я шалунья• 11 мая 2025
Ответ дляТеща дочки
Дивіться, батьки мого колишнього виїхали в англію і зараз отримують пенсію більше 1200 фунтів на кожного. Я говорила з ними.повертатись вони не будуть. Пенсіонерів там забезпечують усім- житлом.комуналкою. вони ні про що не думають.
когда они уехали? когда война началась?
Хочу барабульки
• 11 мая 2025
Ответ дляШвидкоруч
Откуда я знаю ваши возможности? Сами оцените трезво.
так оцінила вже давно. Низькокваліфікована праця чи щось типу того, ось це мене чекало б за кордоном. Або вчитись з нуля.
Теща дочки• 11 мая 2025
Ответ дляЯ шалунья
когда они уехали? когда война началась?
Травень 2022
Я шалунья• 11 мая 2025
Ответ дляАноним Советчик
Моим родителям выплачивают, хватает на оренду возле океана, все расходы+медицина бесплатная, а вы смейтесь дальше.
в какой стране?
Вишневий цвіт• 11 мая 2025
В нас є житло, і в мене і в чоловіка
Також є спільне, якщо війна не зруйнує - то буде ок
З приводу доходу, є маленька своя справа, яку можна продовжувати навіть сидячи.. якщо з головою проблем не буде
Хочу барабульки
• 11 мая 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
То ваш менший студент вже має довчитися, поки батьки на пенсію вийдуть)
чоловік раніше вийде) на ньому тримається наш сімейний бюджет переважно.
Я шалунья• 11 мая 2025
Ответ дляТеща дочки
Травень 2022
ну так это ж на время войны. Война закончится и пенсия вместе с ней
Швидкоруч• 11 мая 2025
Ответ дляХочу барабульки
ну что-то же вас заставило задуматься о пенсии...
а учиться никогда не поздно.
Сарафанное радио• 11 мая 2025
Ответ дляТеща дочки
Маю другу квартиру, яку здаю і здаватиму.а взагалі планую виїхати. Тут жити на копійки - це дурня. Купа знайомих виїхали в пенсійному віці і зараз отримують прекрасну пенсію. Не порівняти з українською.
Всех пенсионеров отправят домой. Оставят до 45 лет- кто сможет заработать пенсию в новой стране
Хочу барабульки
• 11 мая 2025
Ответ дляПесиКот
Планирую работать так долго,как получится. Возможно смогу накопить на какую нибудь хатку. Пока работа есть,то всегда можно хоть комнату снять. А потом, то уже неважно.
та я тоже планирую работать пока смогу)
Ответ дляТеща дочки
як можно отримувати прекрасну пенсію закордоном не працювавши там і дня🥴. Ви плутаєте соціальну допомогу і пенсію. Пенсія складається з пенсійних внесків, які людина сплатила протягом того часу, коли вона працювала
Я шалунья• 11 мая 2025
Ответ дляТеща дочки
ну какая пенсия в стране в которой они не работали? ну ладно они пенсионеры этого не понимают, но вы же должны понимать?
Вишневий цвіт• 11 мая 2025
Ответ дляТеща дочки
Це не пенсія, це бенефіти
Не обманюйте людей
Доктор Варвар• 11 мая 2025
Ответ дляАноним Советчик
Конечно нет, сидите ждите свои 8 тысяч)
У меня 3 тыс евро будет, как у гражданки с большим рабочим стажем. Поэтому и пишу про ваши фантазии относительно украинских пенсионеров с вз в ес