Видео на ютубе вышло, что лично ждет путина
Трамп дал добро и мировые лидеры тоже
Как думаете, есть шанс на договоренности или это просто блеф для народа, дать надежду?
Трамп дал добро и мировые лидеры тоже
Ответ дляKsusci
Руські постійно наголошують, що саме Зеленський запоров всі переговори.
До цього вони казали, що з ним розмовляти не будуть бл він нелигітимний.
Тепер вони наче готові. І вже зникла риторика що « разгаварівать там нескем на Украінє».
Зеленський якби сказав, що не поїде то путя звинуватив би його в тому, що він не хоче миру.
Якщо Зеля поїде, в путя ні, то тоді руські матимуть щось ще придумувати. Тобто нащ Президент показує свою зацікавлегість у переговорах. Нічого поганого не бачу.
Подивіться переговори Зеленського з Трампом.Криворіжська гопота на віїзді.
Ответ дляAnnaK-29fd
Ну что вы несете? Когда это президенты выполняли функцию переговорщиков? Сначала команды встречаются множество раз, приходят к общему знаменателю, а потом президенты подписывают на камеры. А этот ломится вотпрямщас, на слабо берет и вокруг него такие же потужные подсказать не могут как себя вести адекватно. Уровень подворотни: а мой брат такой крутой, а твой зассал к нему на стрелку явиться! Испанский стыд.
Один дипломат мав сміливість сказати,що так переговори не проводять.Пристайко.Тут же вилетів з посади волею сонцесяйного Зеленського.
Ответ дляРеверанс
А як Трамп себе поводив? Дуже дипломатично?
Зеленський (я не є його фанатом) перший наш президент, який не стає перед європейцями і американцями на задні лапи.
Якщо ви пам’ятаєте, які борги нам спочатку малював Трамп, то питань до Зелі не має бути.
Ви пам’ятаєте скільки ярдів нам хотіли записати в борги?
А уявіть, що Зе підписав би той брєд.
Але ні, він не підписав. І що? Боргів немає.
Тож може він все правильно зробив?
А уявіть, що Зе підписав би той брєд.
Тож може він все правильно зробив?
Ответ дляРеверанс
Мабуть логічно осмислити інформацію в Вас не вийшло.
Все можливе,це коли обезголовив ЗСУ?
Коли звільнив кадрових дипломатів?
Чи коли Зеленський матюкався при камерах в Білому Домі?.
Все можливе,це коли обезголовив ЗСУ?
Коли звільнив кадрових дипломатів?
Повністю дивилася зустріч у Білому Домі в оригіналі, без перекладу. Щось не чула матів від Зеленського там.
Соседка Маши• 12 мая 2025
Ответ дляАлесс
Забил стрелку на стадионе?
Да он так уже делал, но дальше победы на дебатах дело не пошло...
Соседка Маши• 12 мая 2025
Ответ дляkvitanka
Надежду на что? Что Зеля завалит х**ла в рукопашную?
Хороший вариант
Соседка Маши• 12 мая 2025
Ответ дляBochum
Како-то воно странное. Сначала запрещает себе в конституции с пу встречаться, теперь вызывает с позёрством того на бой. Переобувается в воздухе буквально на лету.
Как приятно, что многие заметили
Соседка Маши• 12 мая 2025
Ответ дляViktoriia2024
Як пацан грається … він не розуміє чи не освідомлює , що на кону життя людей !
Зрозуміло ж , що путін не приїде ,для чого це ?
Поки виборів не буде , то війна буде довго
Может это специально, ну кто после таких речей приедет ?
Соседка Маши• 12 мая 2025
Ответ дляKsusci
А уявіть, що Зе підписав би той брєд.
Тож може він все правильно зробив?
А уявіть, що Зе підписав би той брєд.
Тож може він все правильно зробив?
Есть такое выражение Черный лебедь, люди очень поверхностны готовы боготворить победителя даже, если он уложил миллионы...и никогда не оценят того кто просто не довел до войны...
Татьяна-8275• 12 мая 2025
Ответ дляСоседка Маши
Как приятно, что многие заметили
Как странно, что многие не поняли, для чего вводили запрет.
Ответ дляСоседка Маши
Пєтя, ми тебе цінуємо, чесно-чесно.
Особливо за здачу Криму, Іловайськ і багато іншого.
Я готова за томос руки цілувати. Ти б просто взяв пару ярдів в борг і підписав всі документи, які тобі дав би Трамп. А потім би гам потужно розказував про свої дипломатичні успіхи.
Соседка Маши• 12 мая 2025
Ответ дляKsusci
Пєтя, ми тебе цінуємо, чесно-чесно.
А Петю чего ?
Думайте еще :)
Ответ дляKsusci
А уявіть, що Зе підписав би той брєд.
Тож може він все правильно зробив?
А уявіть, що Зе підписав би той брєд.
Тож може він все правильно зробив?
Удалено администрацией...
Ответ дляavenueL
Ви, мабуть, із порохоботів, як і я. Але треба дивитися правді в очі, Зеленський чи Порох, відношення держави росія до Украіни не змінюється. Вони просто не хочуть нашого існування. Дивіться глибше.
Дивлюся глибше криворіжське чмо свариться з усіма союзниками.Доля України йому не цікава.Але згадуючи його огидного дідуся,який розстріляв в 64 році в Кривому Розі робітників не здивована.Яблуко від яблуні недалеко впало.І таке ж червиве й гниле,як дідо був.
Ответ дляKsusci
Пєтя, ми тебе цінуємо, чесно-чесно.
У Петра були успіхи хоч і був Іловайськ.
В Зеленського тотальний провал.Йдіть шмарофон подивіться може новий план потужної перемоги лідОр висрав.Потужно.
Ответ дляOlga Zelenyak
А как насчет Трампа? Он тоже туда собрался приехать по такому случаю. Только не говорите что он тоже тупой. Быть такого не может.
Он поедет только в том случае, если будет видеть, что будет результат. Ему нужна политическая победа для пиара, а не покататься туда сюда))
И собираться, не значит ехать))
ludmila905• 13 мая 2025
Ответ дляBochum
А вы чьих в таком случае будете? Макрон с елисейским дворцом срочно ищет отмазки - выходит забавно. Как говорится, остапа понесло. Но вы свято продолжаете верить в светлое и чистое
Ну так, чё слились то🤔факты о наркотиках будут?Или ваши домыслы и фантазии перешли на новый уровень 🤣🤣🤣
ludmila905• 13 мая 2025
Ответ дляРеверанс
Найкращий доказ,що Зеленський перед президенством не пройшов тест на наркозалежність.Ні для кого не секрет,що Зеленський сидить на наркоті.Тільки для Вас.
Ви тільки заголовки читаєте?
Кандидат у президенти України Володимир Зеленський відмовився повторно здавати аналізи на вживання наркотиків чи алкоголю, оскільки вже пройшов перевірку у клініці Eurolab. У команді кандидата наголосили, що їх результати є чесними. Про це на брифінгу заявив керівник штабу Зеленського Іван Баканов, пише Gazeta.ua
ludmila905• 13 мая 2025
Ответ дляРеверанс
О,то ви за Петю #опу рвете🤣🤣🤣
То вже точно лідОр🫣🫣🫣 з успіхами😄😄😄
JannyMoney• 13 мая 2025
Ответ дляAnnaK-29fd
я иногда ношу дамскую сумочку. А вы что несете?
А что несет Мерц когда говорит пуйлу, что перемирие с 12.05 или усиление давления га рашку. А что несет трамп, когда напрямую указывает, что вот садитесь и общайтесь.
Вам стыдно и за них тоже? Вам наверное поесть и поспать некогда, все стыдитесь, бедненькая.
Переговорные группы до задницы пока лпр отсиживается в своем бункере.
Это ясно всем. Кроме вас.