Секретница• 12 мая в 10:50
Інститут міжнародних відносин
Хто вчився з ваших знайомих? Це правда, що там одні мажори і все купується? А простим смертним там важко вчитись?
Шумелка Мышь• 12 мая в 10:52
Якщо дитина вчиться, то й там вчитиметься. Мажори є. Купувати нічого не треба)
Екатерина27• 12 мая в 10:52
За статистикою так, там поважна більшість це мажори. Зараз трохи змінилася ця статистика, мажори здебільшого вступають закордон. Але всеодно, з першого курсу там майже всі студенти за кермом власних машин, це я вже не кажу про одяг, поїздки…
Веселуха Муха• 12 мая в 11:00
Їздила на роботу повз вранці. То так, там студенти на власних автомобілях паркуються вдовж дороги. Машини не ланоси, як ви розумієте :))
У мене вчились два однокласники - вступ проплачувати батьки, але далі самі.
В гости звали?• 12 мая в 11:00
Так, мажори.
Моя знайома з 5 вільними мовами ( англійська, французька, іспанська, польська і, звичайно, українська та російська) і червоним дипломом після КІМО не потрапила нікуди в консульство/посольство. Всі її одногрупники з трійками одразу ще на 1 курсі мали місця в посольствах закордоном.
Ну і важливо, хто у вас.
Якщо дівчинка і без зв´язків, то це взагалі без варіантів.
Бо якщо простий смертний і самий розумний, то все одно в посольство не беруть. Там на десятиліття уже все розписано під дітей консулів та послів
Ну і важливо, хто у вас.
Кили и Манджаро• 12 мая в 11:06
Ответ дляВ гости звали?
Так, мажори.
Ну і важливо, хто у вас.
а кто вообще хочет в тех жабогадюкингах работать? куча работы из без посольств
Секретница
• 12 мая в 11:08
Ответ дляВ гости звали?
Так, мажори.
Ну і важливо, хто у вас.
так,в мене дівчинка і без зв*язків
В гости звали?• 12 мая в 11:09
Ответ дляКили и Манджаро
Чому? Я б хотіла. В мене є знайома. Працює зараз в консульстві в країні латинської Америки.
Зп невисока: 3000 у.о., але ВСЕ оплачує установа. Тобто, Україна, звичайно))
Квартиру, комуналку, медичну страховку, машину з водієм,охорону, навіть школу і гуртки дитині.
Робочий день з 8 до 15. Є ще короткий день. І близька 1,5 місяці відпустки, коли вона БЕЗКОШТОВНО може відпочити на морі на віллі консульства. Непогані умови, як на мене)))
Але вона не проста смертна. І теж у неї 3 чи 4 іноземні мови
В гости звали?• 12 мая в 11:10
Ответ дляСекретница
так,в мене дівчинка і без зв*язків
Тоді це одразу мимо...
Там треба хлопці і зі зв´язками(((
Знаю одного мажора, що планував працювати у консульстві франкомовної країни. Брали по зв´язкам. Питаю, чи знає він французьку, то сказав, що ні, лише англійська)) але мажор. Батьки при грошах
Там треба хлопці і зі зв´язками(((
Добротная• 12 мая в 11:13
Ответ дляВ гости звали?
Так, мажори.
Ну і важливо, хто у вас.
Та ладно. З профільною освітою можна потрапити на роботу в посольство. Правда треба років 5 попрацювати наприклад у МЗС. Ну і посади у посольстві будуть на побігеньках. Клопоту багато, грошей обмаль. Ну і посольство в Естонії чи Швейцарії, або десь у Африці - то різні умови праці.
Ну і у мене родичі та знайомі закінчили міжнародні відносини. Тому всю цю кухню знаю добре.
Секретница
• 12 мая в 11:14
Ответ дляДобротная
ви попробуйте в те МЗС потрапити))) ще й на 5 років
КоролеВешна• 12 мая в 11:15
Жінка, рідного брата там навчалася. Нууу вона гарно вчилася тому думаю не платили. Але вона мажор.
Добротная• 12 мая в 11:17
Ответ дляСекретница
На посаду якогось економіста, де купа роботи і зарплатня мінімалка- без проблем. Важко на нормальну посаду. А ото подай- принеси- порахуй: вакансії є. Мало хто хоче.
Покорительная• 12 мая в 11:30
Судячи по темі, зрозуміло, чого в світі зараз така срака.
Якщо в дипломатії самі тупі мажори.
Сосиска_Втесте• 12 мая в 11:34
Працюю поряд, еволюцію машин спостерігаю, зараз в більшості ходять нозями, машин крутих мало, та це й зрозуміло, бо багато хто вчиться за кордоном. Сина знайомий вчиться - сама звичайна сім´я, багато знайомих має, він досить комунікабельний хлопець. Те що точно радує, студенти двічі на тиждень стабільно в аудиторіях, на відміну від багатьох інших . Діти багатьох відомих наразі політиків теж в цьому закладі але й звичайних вистачає.
Первоклашка Я• 12 мая в 12:17
!. Вчилася донька у 2018-2022. на бюджеті 2. Ми не мажори, дохід на сім´ю такий же, як у всіх. Її подруги з універу теж звичайні дівчата. Але мажори, звичайно, були. 3. Так, вчитися важко, стресово і нервово, за 4 років дитина нічого нікому не платила, все здавала сама. В магістратуру туди не пішла. Працює за фахом в міжнародній компанії, про посольства взагалі не мріяла і не планувала, навіть не розглядала їх.
Секретница
• 12 мая в 12:27
Ответ дляПервоклашка Я
дякую. ну як в усіх це як? я сама виховую доньку. і мій дохід 30 тис у місяць на двох. я думаю, в Києві таких небагато.
а який у вас був факультет? якщо просто міжнародні відносини,то це переважно посольства.але там є міжнародне право, міжн.бізнес, міжн.економіка. У вас було що?
Первоклашка Я• 12 мая в 18:54
Ответ дляСекретница
Ну у нас стандартна сім´я з двома дітьми (ще одна школярка), обласний центр з відповідними зп. Чоловік звичайний зварювальник. У ті роки моя зп була 6-7 тис, у чоловіка більше. То якраз на утримання студентки йшло все, що я отримувала: тоді ще вистачало 1 тис грн на тиждень їй на витрати на харчування і транспорт, я сплачувала 1,5 тис за гуртожиток ( університетський був 500, але там не було місць), поповнювала телефон+ інтернет у гуртожитку. Зараз зп маю 20 тис, роботу і посаду не змінювала. Думаю, що зараз стільки ж стане утримувати у Києві іногороднього студента . Донька з першого ж курсу почала підробляти репетиторством з англійської, бо базові потреби на життя у Києві закривалися, але хотілося подорожей Україною. Англійська у неї вже тоді була підтверджена сертифікатом айлз на С1. Вчилася на МЕВ.
Розбещена цяточка• 13 мая в 00:11
Ответ дляСекретница
Донька розглядає лиш міжнародні відносини? Може її ще щось цікавить