Губки-уточкой• Изменено 12 мая 2025
Як схуднуть в обличчі?
Мене більш менш влаштовує мій зовнішній вигляд. Є пару зайвих кіло. Але я безвольна сидіти на дієтах. Стараюсь не їсти після 18, багато ходжу пішки 10 000-18000 кроків. В зал ходити поки не можу, бо спина дала збій. Розбираюсь з корекцією цієї проблеми.
Я в дзеркалі не бачу такого відображення, мені здається я ще так і нічого. А вчора пофоткали зі сторони. Мама дарагая, та в мене ж морда хоч пацюків бий.
Можна саме в районі обличчя підкорегувать? Уколи якісь знаю роблять. Одні хвалять, інші кажуть до фєні.
В баню може ходить регулярно. Чи масажі зможуть цю проблему виправить?
Дайте пораду, будь ласка.
Всім краси і здоров´я
Дайте пораду, будь ласка.
Всім краси і здоров´я
Боневтікла• 12 мая 2025
Мама дарагая, та в мене ж морда хоч пацюків бий. - уползла от смеха под стол
Стріляний птах• 12 мая 2025
Ответ дляБоневтікла
Губки-уточкой
• 12 мая 2025
Ответ дляГолодаю
Ліполітики колять, ага. Але є вірогідність стати шарпеєм.
Правда?
Я такого не хочу звичайно
МаксХмара• 12 мая 2025
Тільки обличчя - неможливо. Якщо у вас воно від природи не худе в не худне в першу чергу
КротоТо• 12 мая 2025
Блин, да что ж за несправедливость, у меня наоборот, лицо первое худеет, морда уже с кулачок, а жопе ещё худеть и худеть...
Губки-уточкой
• 12 мая 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Бег разгонит лимфу и уйдут отеки с лица.
Так мені важко той біг дається. Я швидко стомлююсь. Вже налаштувалась бігати, поки дітей з плавання чекаю, поруч стадіон. Ледь 2 км пробігла і все. А пройшла 5 км. Тож думаю чи не ефективніше мені ходити?
Все і одразу• 12 мая 2025
Ответ дляБоневтікла
Моя мама говорит «хоч цуциків бий»
Интересно, какой вариант верный ))
З понеділка на дієті• 12 мая 2025
Ответ дляГубки-уточкой
И мне, я очень плохо бегаю, но бегу сколько могу, потом иду отдыхаю, потом опять бегу. Так около 1,5 км сейчас. Мне 46.
З понеділка на дієті• 12 мая 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Там важна именно вибрация и тряска, в ходьбе этого нет. Я прямо вижу как все тело подтягивается и улучшается кожа даже после одной пробежки.
Губки-уточкой
• 12 мая 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Буду пробувать вже сьогодні. Дякую
З понеділка на дієті• 12 мая 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Буду пробувать вже сьогодні. Дякую
И я вечером с вами пробегусь🤗
Нагайна• 12 мая 2025
Ответ дляГубки-уточкой
делайте дома упражнения табата, разгонит метаболизм и отеки уберет. тоже не люблю бег, дома нормально занимаюсь