У сина (7 років) виявили СДУГ, хто з таким зв´язувався та як це впливає на ваших діток? Як з цим боролися?
Щось не спиться• 12 мая в 16:52
Оказывается у меня тоже сдвг, но раньше таких диагнозов не было, росла как все, было сложнее чем одноклассникам. Много зависит от окружения и родителей.
Трохи злякана• 12 мая в 16:59
Ответ дляЩось не спиться
И я.
Но у меня лайт-версия - проблема концентрации внимания, эмоциональность и быстрая утомояемость (от людей, учёбы, работы), но жить можно, все нормально в целом.
У сына все тоже самое, но в пару раз сильнее - с учёбой и в школе очень трудно
На_оба_рот• 12 мая в 17:17
Боротися з РДУГ це як боротися з серцевою недостатністю. З цим не боряться, а намагаються максимально компенсувати недолік і реабілітувати дитину.
Анонимарик• 12 мая в 20:52
Ніяк не боролися. Приймав ліки і трав´яні заспокійливі збори. Корекція поведінки, жорсткий розпорядок дня, дієта, спорт. З навчанням проблем не було нещастя, істерики і псіхи переріс. Підлітковий вік (13- 15) був найтяжчий. Зараз трохи емоційний, але вцілому себе контролю.