Вумна вутка• 12 мая в 21:33
как зайти в електроный Суд?
заранее спасибо
Пекельнi Борошна• 12 мая в 21:35
Электронная подпись и ключ, как у юристов, адвокатов, нотариусов, прокуроров и т.д.
Просериарила молодость• 12 мая в 21:46
Ответ дляПекельнi Борошна
Не обовʼязково
Автор, ви маєте ідентифікуватися через банк айді, дію, можливо, підпис електронний у вас є
Ви хочете створити електронний кабінет? Чи для якої мети вам?
Я адвокат, мої клієнти заходять в основному через банкайді
Пекельнi Борошна• 12 мая в 21:48
Ответ дляПросериарила молодость
Не обовʼязково
Пішли танці з бубном...
Вумна вутка
• 13 мая в 13:47
Ответ дляПросериарила молодость
Не обовʼязково
спасибо. Ну вот просто, як громадянин как можно отслеживать состояние иска?
Просериарила молодость• 13 мая в 14:39
Ответ дляВумна вутка
Ви сторона по справі? Пишіть заяву до суду про те, що у вас є електронний кабінет, тоді ця справа зʼявиться в розділі «мої справи»
Можна відслідковувати не тільки через електронний суд, а і через «Стан розгляду справ», через Єдиний реєстр судових рішень
Воно все більш-менш однаково видно. Єдине, що наприклад, якщо у вас експертиза по справі, то ви не будете бачити, як переміщується справа між експертною установою і судом
Вумна вутка
• 13 мая в 14:53
Ответ дляПросериарила молодость
дякую. Як заявник. Мені скажімо так, не потрібно дуже ’глибоке’ занурення, але хочу хоча б простого - тобто бачити, чи взято до розгляду, чи їде розгляд, чи пройшов. Чи немає якихось простих авторизацій, скажімо, по номеру телефону?
Просериарила молодость• 13 мая в 15:11
Ответ дляВумна вутка
По номеру телефону немає. Якщо у вас є номер справи, то в Єдиному реєстрі рішень ви і так побачите, що там відбувається (це відкриті дані без авторизацій)
Якщо ви заявник (чи позивач) і не вказали при подачі свій кабінет, зареєстрований в підсистемі електронний суд, то зараз можна авторизуватися різними нескладними способами (на мій погляд нескладними) і написати заяву про те, щоб вас «приєднали» до справи. В електронному суді навіть є зразок такої заяви
Вумна вутка
• 13 мая в 15:48
Ответ дляПросериарила молодость
щиро дякую. Вибачте, що нагружаю. Я телефонувала на гарячу лінію юридичну для військовослужбовців, але там довго чекати, поки передзвонить юрист. Скажіть будь ласка, чи можна в позові написати таку
вимогу ’’прошу суд витребувати з
керівництва військової частини деталізацію
нарахуваннь та виплат лікарняних, зарплати
та інших додаткових виплат з грудня по с.д’’ ?
бо не платять чоловіку вже півроку(((
завчасно дякую.
вимогу ’’прошу суд витребувати з
бо не платять чоловіку вже півроку(((
завчасно дякую.
Просериарила молодость• 13 мая в 16:14
Ответ дляВумна вутка
вимогу ’’прошу суд витребувати з
бо не платять чоловіку вже півроку(((
завчасно дякую.
вимогу ’’прошу суд витребувати з
бо не платять чоловіку вже півроку(((
завчасно дякую.
Ну взагалі таке питання пишеться в окремому клопотанні про витребування доказів, якщо ви хочете зобовʼязати здійснити доплату
Це неефективна позовна вимога, яка не призведе до вирішення справи по суті
Ну от уявімо, що після розгляду всієї справи суд зобовʼяже відповідача надати ці відомості і вам доведеться ще один позов подавати
Взагалі це складна категорія справ. Вважаю, що без юридичного супроводу там робити нема чого (я якщо що, то зовсім іншими категоріями справ займаюся).
Там є багато нюансів. Треба сідати і дивитися все від А до Я
Це як просити лікаря поставити діагноз по дерматології тільки на підставі того, що ви усно описали проблему, а лікар і в очі не бачив ту родимку/папілому чи інше утворення
Вумна вутка
• 13 мая в 19:22
Ответ дляПросериарила молодость
щиро дякую. Складність у тому, що адвокатам треба платити гроші, яких немає
Вумна вутка
• 13 мая в 19:36
Ответ дляПросериарила молодость
будь ласка, дайте пораду. Можливо, в позовній заяві просто написати : ’зобов´язати в/ч виплатити лікарняні і інші виплати в повній мірі?’ але як ми можемо довести, що вони не платять в повній мірі, адже військовослужбовцям не надають платіжних відомостей ((((
Просериарила молодость• 13 мая в 20:10
Ответ дляВумна вутка
Вам потрібно в реєстрі за ключовим словом шукати подібні справи, які суд задовольнив і писати в прохальній частині так, як написано в резолютивній частині рішення
«В повній мірі» - це точно неправильне формулювання
Вумна вутка
• 13 мая в 20:43
Ответ дляПросериарила молодость
щиро дякую, ну ось я знайшла наприклад .. тут сказано абстрактно, тобто позивач не може надати яку саме цифру було недоплачено, я так розумію
... ’...Кабінету Міністрів України №168 від
2. Зобов´язати відповідача нарахувати та виплатити позивачу додаткову грошову винагороду, передбачену постановою 28.02.2022, у розмірі до 100 000 грн за період з 21.02.2024 по 20.07.2024 пропорційно дням перебування позивача на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров´я, включаючи час переміщення з одного лікарняного закладу до іншого, та/або перебування у відпустці для лікування після тяжкого поранення за висновком військово-лікарської комісії у зв´язку з пораненням 22.11.2023, пов´язаним із
захистом Батьківщини.’
Вумна вутка
• 13 мая в 21:01
Ответ дляПросериарила молодость
дуже дякую, я так розумію потрібно одночасно подати клопотання про витребування доказів, ну тобто у нас немає ніяких розрахунків платіжних відомостей нічого
Просериарила молодость• 13 мая в 22:03
Цифра в рішенні суду і не буде зазначатися. Вона для всіх різна
Щоб подати клопотання про витребування доказів вам також потрібно надати докази, чому ви самі не можете їх отримати (вам мали видати якусь мотивовану письмову відмову на ваше звернення)