Астановитесь• 13 мая в 12:16

Коледж Оптіма, чиї діти навчаються?

Дайте відгуки будь ласка. Як проходить навчання,чи є уроки наживо?Ну і взагалі
Кому цікаво,то це колледж від онлайн школи Оптіма.
Тушьмушьнюшь• 13 мая в 12:18
Колледж? Не слышала. Думала это школа.
А что там изучают?
автор Астановитесь • 13 мая в 12:21
Ответ дляТушьмушьнюшь
Колледж? Не слышала. Думала это школа.
А что там изучают?
Стріляний птах• 13 мая в 12:21
Ответ дляТушьмушьнюшь
Колледж? Не слышала. Думала это школа.
А что там изучают?
Я тоже не знала что у них уже есть колледж.

Жаль, что в моей юности не было такого.
Стріляний птах• 13 мая в 12:21
Ответ дляТушьмушьнюшь
Колледж? Не слышала. Думала это школа.
А что там изучают?
Спеціальності:
Підприємництво та торгівля
Психологія
Комп’ютерні науки
Маркетинг
Графічний дизайн
Незламна Україна• 13 мая в 12:22
Ответ дляАстановитесь
фото
Якщо навчання на тому ж рівні, що і у школі, то диплом отримають усі, а знання лише ті, хто вчитиметься самостійно.
БершкомангоЗар• 13 мая в 12:27
Ответ дляАстановитесь
фото
Клас! Мій якраз хоче графічний дизайн, але всюди в коледжах вступний іспит - малюнок. А він не художник, просто творчий. Але зупинився на дизайні і більше нічого не хоче. То я переживаю, як же його вступити, якщо там всі після художніх шкіл. Автор, а ви вивчили питання, які вступні в Оптиму, скільки коштує? Поділіться інформацією. А диплом вони напечатаний видають?
автор Астановитесь • 13 мая в 12:28
Ответ дляНезламна Україна
Ну от в мене дитина зараз навчається в Атмосферній онлайн,зараз закінчує 9 клас,можна перейти в Оптіму,і буде диплом по закінченню.
Правда ,хотіла в коледж поступати,щоб офлайн вчитись,але не знаю,чи поступить,а по друге зараз багато коледжів і універів перейшли на онлайн навчання.
автор Астановитесь • 13 мая в 12:30
Ответ дляБершкомангоЗар
З того що знаю,але це не точно,то беруть всіх)Коштує 2000 в місяць,перший курс.
І я ще точно не знаю,чи є звичайні шкільні предмети ,можливо у них треба і в школі навчатись.Я тільки вчора про них дізналась.
Кукусикиииииии• 13 мая в 12:33
Ответ дляБершкомангоЗар
Эта специальность вот-вот отомрет, тк ИИ рисует быстро и бесплатно.
БершкомангоЗар• 13 мая в 12:35
Ответ дляКукусикиииииии
Воно малює не те, що потрібно. І не зовсім малювати. А рекламу поліграфічну. Правильно підготувати до друку. У правильному форматі. Я графічний дизайнер в минулому, ШІ поки не замінить
Кукусикиииииии• 13 мая в 12:36
Ответ дляБершкомангоЗар
Это первая специальность в списке умирающих, в связи с развитием ИИ. Пока ребенок закончит...
БершкомангоЗар• 13 мая в 12:38
Ответ дляКукусикиииииии
Так і айтішників тоді туди ж, програмістів...
Якщо дитина творча і хоче за комп´ютером, то ми не бачимо інших варіантів, на жаль. Ще і інтроверт, соціофоб
Любимка-анонимка• 13 мая в 12:39
Ответ дляАстановитесь
Колледж после 9го на 4 года. 2 года ещё общеобразовательная программа, и потом профиль. Программа у них заявлена интересная, но что меня больше всего смущает, в специальностях нет кода. Т.е. после окончания колледжа ребёнку (при желании, естественно), придётся идти на первый курс института.
Кукусикиииииии• 13 мая в 12:42
Ответ дляБершкомангоЗар
Да, младшие программисты тоже отомрут, останутся только высшее звено, архитектор и тд.
Кукусикиииииии• 13 мая в 12:43
Ответ дляБершкомангоЗар
Пусть обратит внимание на раздел компьютерной безопасности.
Лунтик-паунтик• 13 мая в 13:28
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ознайомтеся з сучасними правилами отримання освіти.

Маючи на руках диплом фахового молодшого бакалавра (ну це якщо уявити, що оптима акредитована і видає дипломи держзразка як всі інші коледжі), дитина вступає на скорочені (3 роки замість 4) бакалаврські програми в університет через нмт на рівні з усіма іншими фаховими молодшими бакалаврами (неоптимівськими випускниками).

Все питання в тому, чи акредитований той коледж і чи видає дипломи держзразка. А якщо видає, то там і код спеціалтності буде проставлений, і все інше необхідне.
Лунтик-паунтик• 13 мая в 13:34
Автор, я бачу, в 23му році був перший набір. Тобто там випускників ще не було.
Котогосподиня• 13 мая в 13:37
У колишньої колеги дитина там вчиться. Поки перший рік. То поки всі загальні дисципліни, щоб отримати атестат за шкільну освіту.
Вона там вчилася з 9-го класу, то поки нічим не відрізняється.
Маргарита и Мастер• 13 мая в 21:18
Ответ дляАстановитесь
фото
Психологію заборонили в коледжі, вони на журналістику будуть міняти, мабуть
Маргарита и Мастер• 13 мая в 21:19
Ответ дляНезламна Україна
А десь інакше? Завжди забавляють такі коментарі - я бачила багато людей тут з двоми вищими освітами і без жодних знань
Маргарита и Мастер• 13 мая в 21:22
Ответ дляКукусикиииииии
Вчора розбирала пакет малюнків від ШІ, які подав ’дизайнер’, це така жесть(( На кожного, хто вміє працювати, буквально охота.
Це як з перекладами.
Маргарита и Мастер• 13 мая в 22:01
Коледж у них після 9го або після 11 класу (що цінно, мало де є після 11 класу, а не всі діти хочуть у внз).
У мене подружка мріє, щоб вони зробили бакалаврат:)
*
Ось вони на Вступі:
https://vstup.osvita.ua/y2024/r27/6773/ - можна все почитати.
Вони беруть і дорослих, до речі.
Маргарита и Мастер• 13 мая в 22:07
Навчання - як в школі Оптіма, та сама платформа, доступ завжди є, консультації є в онлайні, а матеріали на платформі.
Відповів всім• 14 мая в 21:43
Чому вартість школи 3500 в місяць, а коледжу - 2000 грн в місяць ?
автор Астановитесь • 14 мая в 21:49
Ответ дляВідповів всім
Може це тільки за перший курс?Акціонна ціна.
Відповів всім• 15 мая в 09:50
Ответ дляАстановитесь
записалась на їх вебінар в кінці травня...
син зараз в Оптимі - все добре, якби хотів вчитись, то взагалі безмежні можливості навчання, але дуже не вистачає контакту з ’зарядженими’ вчителями і наукового вайбу (любить фізику, хімію, біологію)....але чи є такі вчителі зараз в офлайн-школах?....:(
Маргарита и Мастер• 15 мая в 15:15
Ответ дляВідповів всім
Будуть піднімати ціни, думаю, це рекламне на перші роки. Але я на вступі дивилась - кількість людей збільшилась, ліцензійні обсяги теж
Маргарита и Мастер• 15 мая в 15:16
Ответ дляВідповів всім
на жаль, як і завжди - 1-2 на школу, та і ті багато виїхали. То лише окремо добирати.