Девальвация• Изменено 14 мая 2025

Мені 50. Куди піти на роботу?

Здоровʼя не дозволяє активно фізично працювати. Куди піти на роботу, щоб нічого не робити фізично? Зп висока не цікавить, просто хочеться в колектив. Типу на рецепцію в стоматологію чи інший заклад.
Але там молоді дівчата потрібні.
Які можуть бути варіанти?
Непогодка• 14 мая 2025
Вы в какой стране?
Сусідка зверху• 14 мая 2025
на рецепцію вас навряд чи візьмуть. хіба що за 3 копійки.
барабанщица• 14 мая 2025
Так а что вы умеете, чтобы вас на работу брали и какой опыт?))
Непогодка• 14 мая 2025
Ответ дляСусідка зверху
Там важен внешний вид. Но, если открыть свою,то можно хоть до старости так админить.
Привіт з ботойбіччя• 14 мая 2025
В магазин на касу
автор Девальвация • 14 мая 2025
Ответ дляНепогодка
Вы в какой стране?
Батьківщина
Непогодка• 14 мая 2025
Ответ дляДевальвация
Батьківщина
Не возьмут вас администратором в стоматку. Открывайте что-то свое
Зроблено у 80-х• 14 мая 2025
У нас продавець хліба 150 в день бабули
Marmu• 14 мая 2025
Ответ дляНепогодка
ви в клініках буваєте? в Медікомі (не остання клініка у місті) абсолютно різна зовнішність та вік на рецепції
Непогодка• 14 мая 2025
Ответ дляMarmu
Вы уверены что автор в 50 выглядит хотя бы на 40?
Та_все_ок_будет• 14 мая 2025
Ответ дляНепогодка
Я обслуговуюсь в недешевій стоматології і одна з адмінів, жінка у віці.
Фима Собак• 14 мая 2025
Ответ дляДевальвация
Батьківщина
А что Вы делали до 50?
Marmu• 14 мая 2025
Ответ дляНепогодка
а навіщо виглядати в 50 на 40? ви мій коментар прочитали про різний вік?
Гл. Амурная• 14 мая 2025
Ответ дляMarmu
Амеда ..тоже женщина ближе к 60
Непогодка• 14 мая 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
У моей сестры с мужем клиника. Она там и директор, и админ. 50летних даже не рассматривают на ресепшн
Сусідка зверху• 14 мая 2025
Ответ дляНепогодка
что открыть свою? клинику?
автор Девальвация • 14 мая 2025
Ответ дляФима Собак
А что Вы делали до 50?
Працювала медсестрою. Потім по здоровʼю пішла на пенсію. Пенсія хороша. Але не вистачає спілкування.
Моська-слон• 14 мая 2025
Ответ дляНепогодка
А чому в 50 треба виглядати на 40?
Навіть доглянуті жінки виглядають на свій вік і тільки тут всі ’я виглядаю на 10 років молодше’
Та_все_ок_будет• 14 мая 2025
Ответ дляНепогодка
А навіщо це?
Алина-1240• 14 мая 2025
В какую то клинику можно устроиться
Сусідка зверху• 14 мая 2025
Ответ дляMarmu
якщо людина вже довго працює, то її не виженуть. а от в 50 не візьмуть на роботу.
Та_все_ок_будет• 14 мая 2025
Ответ дляНепогодка
😂 Сумніваюсь, що там де я лікуюсь, власники адмінять.
Алина-1240• 14 мая 2025
Даже в гос на рецепцию))идите в бсмп, наобщаетесь😁
Я-ваш шанс• 14 мая 2025
Якщо хочеться в колектив, то приєднуйтеся до дівчат, що плетуть сітки для наших воїнів. Там і про роботу дізнаєтеся за балачками. Як варіант, ще можна дитину чиюсь відводити на зайняття, але потрібні рекомендації або ще краще то по знайомству знайти. Можна дати оголошення і вигулювати собачку, власники якої мають мало часу. Але така пропозиція чомусь добре за кордоном спрацьовує, а у нас ще важко.
Непогодка• 14 мая 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Понятия не имею. Власники бывают разные.
Сусідка зверху• 14 мая 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
в недешевих нема адмінів за 50.
ДолькиКабана• 14 мая 2025
Ответ дляФима Собак
А что Вы делали до 50?
Жила, представьте
Та_все_ок_будет• 14 мая 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Запит на спілкування, а не на вигул собачок і дітей)
автор Девальвация • 14 мая 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Не про те мова. Читайте уважно
Попразендовна• 14 мая 2025
Почитаешь тему и страшно. В 50 не человек? Мне ещё далеко ,но...