Девальвация• Изменено 14 мая в 22:59

Мені 50. Куди піти на роботу?

Здоровʼя не дозволяє активно фізично працювати. Куди піти на роботу, щоб нічого не робити фізично? Зп висока не цікавить, просто хочеться в колектив. Типу на рецепцію в стоматологію чи інший заклад.
Але там молоді дівчата потрібні.
Які можуть бути варіанти?
Непогодка• 14 мая в 22:59
Вы в какой стране?
Сусідка зверху• 14 мая в 22:59
на рецепцію вас навряд чи візьмуть. хіба що за 3 копійки.
барабанщица• 14 мая в 23:00
Так а что вы умеете, чтобы вас на работу брали и какой опыт?))
Непогодка• 14 мая в 23:00
Ответ дляСусідка зверху
Там важен внешний вид. Но, если открыть свою,то можно хоть до старости так админить.
Привіт з ботойбіччя• 14 мая в 23:00
В магазин на касу
автор Девальвация • 14 мая в 23:00
Ответ дляНепогодка
Вы в какой стране?
Батьківщина
Непогодка• 14 мая в 23:01
Ответ дляДевальвация
Батьківщина
Не возьмут вас администратором в стоматку. Открывайте что-то свое
Зроблено у 80-х• 14 мая в 23:02
У нас продавець хліба 150 в день бабули
Marmu• 14 мая в 23:02
Ответ дляНепогодка
ви в клініках буваєте? в Медікомі (не остання клініка у місті) абсолютно різна зовнішність та вік на рецепції
Непогодка• 14 мая в 23:02
Ответ дляMarmu
Вы уверены что автор в 50 выглядит хотя бы на 40?
Та_все_ок_будет• 14 мая в 23:03
Ответ дляНепогодка
Я обслуговуюсь в недешевій стоматології і одна з адмінів, жінка у віці.
Фима Собак• 14 мая в 23:03
Ответ дляДевальвация
Батьківщина
А что Вы делали до 50?
Marmu• 14 мая в 23:03
Ответ дляНепогодка
а навіщо виглядати в 50 на 40? ви мій коментар прочитали про різний вік?
Гл. Амурная• 14 мая в 23:03
Ответ дляMarmu
Амеда ..тоже женщина ближе к 60
Непогодка• 14 мая в 23:04
Ответ дляТа_все_ок_будет
У моей сестры с мужем клиника. Она там и директор, и админ. 50летних даже не рассматривают на ресепшн
Сусідка зверху• 14 мая в 23:04
Ответ дляНепогодка
что открыть свою? клинику?
автор Девальвация • 14 мая в 23:04
Ответ дляФима Собак
А что Вы делали до 50?
Працювала медсестрою. Потім по здоровʼю пішла на пенсію. Пенсія хороша. Але не вистачає спілкування.
Моська-слон• 14 мая в 23:04
Ответ дляНепогодка
А чому в 50 треба виглядати на 40?
Навіть доглянуті жінки виглядають на свій вік і тільки тут всі ’я виглядаю на 10 років молодше’
Та_все_ок_будет• 14 мая в 23:04
Ответ дляНепогодка
А навіщо це?
Алина-1240• 14 мая в 23:04
В какую то клинику можно устроиться
Сусідка зверху• 14 мая в 23:05
Ответ дляMarmu
якщо людина вже довго працює, то її не виженуть. а от в 50 не візьмуть на роботу.
Та_все_ок_будет• 14 мая в 23:05
Ответ дляНепогодка
😂 Сумніваюсь, що там де я лікуюсь, власники адмінять.
Алина-1240• 14 мая в 23:06
Даже в гос на рецепцию))идите в бсмп, наобщаетесь😁
Я-ваш шанс• 14 мая в 23:06
Якщо хочеться в колектив, то приєднуйтеся до дівчат, що плетуть сітки для наших воїнів. Там і про роботу дізнаєтеся за балачками. Як варіант, ще можна дитину чиюсь відводити на зайняття, але потрібні рекомендації або ще краще то по знайомству знайти. Можна дати оголошення і вигулювати собачку, власники якої мають мало часу. Але така пропозиція чомусь добре за кордоном спрацьовує, а у нас ще важко.
Непогодка• 14 мая в 23:06
Ответ дляТа_все_ок_будет
Понятия не имею. Власники бывают разные.
Сусідка зверху• 14 мая в 23:07
Ответ дляТа_все_ок_будет
в недешевих нема адмінів за 50.
ДолькиКабана• 14 мая в 23:07
Ответ дляФима Собак
А что Вы делали до 50?
Жила, представьте
Та_все_ок_будет• 14 мая в 23:07
Ответ дляЯ-ваш шанс
Запит на спілкування, а не на вигул собачок і дітей)
автор Девальвация • 14 мая в 23:07
Ответ дляТа_все_ок_будет
Не про те мова. Читайте уважно
Попразендовна• 14 мая в 23:08
Почитаешь тему и страшно. В 50 не человек? Мне ещё далеко ,но...