Девальвация• Изменено 14 мая 2025
Мені 50. Куди піти на роботу?
Здоровʼя не дозволяє активно фізично працювати. Куди піти на роботу, щоб нічого не робити фізично? Зп висока не цікавить, просто хочеться в колектив. Типу на рецепцію в стоматологію чи інший заклад.
Але там молоді дівчата потрібні.
Які можуть бути варіанти?
Але там молоді дівчата потрібні.
Які можуть бути варіанти?
Непогодка• 14 мая 2025
Ответ дляСусідка зверху
на рецепцію вас навряд чи візьмуть. хіба що за 3 копійки.
Там важен внешний вид. Но, если открыть свою,то можно хоть до старости так админить.
Непогодка• 14 мая 2025
Ответ дляДевальвация
Батьківщина
Не возьмут вас администратором в стоматку. Открывайте что-то свое
Непогодка• 14 мая 2025
Ответ дляMarmu
ви в клініках буваєте? в Медікомі (не остання клініка у місті) абсолютно різна зовнішність та вік на рецепції
Вы уверены что автор в 50 выглядит хотя бы на 40?
Та_все_ок_будет• 14 мая 2025
Ответ дляНепогодка
Я обслуговуюсь в недешевій стоматології і одна з адмінів, жінка у віці.
Гл. Амурная• 14 мая 2025
Ответ дляMarmu
Амеда ..тоже женщина ближе к 60
Непогодка• 14 мая 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
У моей сестры с мужем клиника. Она там и директор, и админ. 50летних даже не рассматривают на ресепшн
Сусідка зверху• 14 мая 2025
Ответ дляНепогодка
что открыть свою? клинику?
Девальвация
• 14 мая 2025
Ответ дляФима Собак
А что Вы делали до 50?
Працювала медсестрою. Потім по здоровʼю пішла на пенсію. Пенсія хороша. Але не вистачає спілкування.
Моська-слон• 14 мая 2025
Ответ дляНепогодка
А чому в 50 треба виглядати на 40?
Навіть доглянуті жінки виглядають на свій вік і тільки тут всі ’я виглядаю на 10 років молодше’
Та_все_ок_будет• 14 мая 2025
Ответ дляНепогодка
А навіщо це?
Сусідка зверху• 14 мая 2025
Ответ дляMarmu
якщо людина вже довго працює, то її не виженуть. а от в 50 не візьмуть на роботу.
Та_все_ок_будет• 14 мая 2025
Ответ дляНепогодка
😂 Сумніваюсь, що там де я лікуюсь, власники адмінять.
Я-ваш шанс• 14 мая 2025
Якщо хочеться в колектив, то приєднуйтеся до дівчат, що плетуть сітки для наших воїнів. Там і про роботу дізнаєтеся за балачками. Як варіант, ще можна дитину чиюсь відводити на зайняття, але потрібні рекомендації або ще краще то по знайомству знайти. Можна дати оголошення і вигулювати собачку, власники якої мають мало часу. Але така пропозиція чомусь добре за кордоном спрацьовує, а у нас ще важко.
Непогодка• 14 мая 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Понятия не имею. Власники бывают разные.
Сусідка зверху• 14 мая 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
в недешевих нема адмінів за 50.
Та_все_ок_будет• 14 мая 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Запит на спілкування, а не на вигул собачок і дітей)
Девальвация
• 14 мая 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Не про те мова. Читайте уважно