пионерка_маша• 15 мая 2025

Загинув Максим Неліпа. Царство небесне...

LudaSHS• 15 мая 2025
Він одним з перших пішов, доброволець
Жаль
Такий гарний і талановитий, вмотивований
феечка.• 15 мая 2025
Це для дівчат фото додаю
Ирэн1983• 15 мая 2025
Жаль(
Співчуваю його близьким
vviko• 15 мая 2025
Дуже жаль, співчуття.
Incol• 15 мая 2025
Як же хочеться, щоб всі повернулися додому, гірко від тих втрат.
Lis• 15 мая 2025
Бл... він був капітаном Ковбоїв політеха. Перетиналась з ним в компаніях у юності. Він був класний
Земля пухом.
vviko• 15 мая 2025
Ответ дляIncol
Так хочеться закінчення цього кошмару, скільки гарних людей загинуло. Дуже дуже жаль.
Lizavel• 15 мая 2025
Божечки, как жаль
Juliana R• 15 мая 2025
🕯️😢
coloritka• 15 мая 2025
Ответ дляфеечка.
Це для дівчат фото додаю
Класний хлопець був....
Вічна пам´ять!
Николь1986• 15 мая 2025
Так жаль, так обидно... Не любила никогда это шоу, но мне он нравился, он какой-то настоящий...был... Необычный, красивый... Так жаль.... Когда же это все закончится... Ничего от переговоров не жду. Играют нами да и все. Сколько ещё
Дівчина Гілмор• 15 мая 2025
Боже, як шкода його( царство небесне 🙏
Mrs.Ochmonek• 15 мая 2025
Царство Небесне Герою
Кляте пуйло, кляті московити, скільки життів (((
Bell-k@• 15 мая 2025
Царство Небесне Герою
Beile• 15 мая 2025
Даже Шкода. У нового було гарне почуття гумору, пам´ятаю...
ViolaVio• 15 мая 2025
Царство небесне! Плачу весь ранок
SantaMonika• 15 мая 2025
Жаль ( він тільки зимою лікувався від поранень і повернувся на фронт
Краще, б не повертався
Але ж(
Йцфыяч• 15 мая 2025
Як шкода(((
tala-li• 15 мая 2025
найкращі йдуть...
а залишається Оте, що меле ’мене снайпер вб´є’
прикро
Мария10• 15 мая 2025
Сумно 😥 дуже шкода, що гинуть наші люди і такі прекрасні
Alisa.Alisa• 15 мая 2025
Теж тільки що прочитала😥 Дякую за наш захист.
Хай спочиває з миром🕯️
Natka A.• 15 мая 2025
Як жаль!
Класний був! Я і не знала, що він на фронті.
Вічна памʼять герою
ПадаюВреверансах• 15 мая 2025
Пам´ятаю його з шоу Танці з зірками, завжди усмізнений, красивий такий, високий
dramasss• 15 мая 2025
Він завжди був таким сонячним , дуже хотілося більше бачити його на екрані
Нехай спочиває ....
Beile• 15 мая 2025
*дуже. * У нього
Solar• 15 мая 2025
Вечная память! Как человек был реально достойный и светлый, заряжал позитивом с юности
Solar• 15 мая 2025
1998 год и Ковбои Политеха, Максим - капитан

https://youtube.com/clip/UgkxuVzImDh8rMThVLIdnTV3e...
Киев_Елена• 15 мая 2025
Ответ дляNatka A.
Як жаль!
Вічна памʼять герою
И я не знала( как то выпал с моего поля зрения
Татьяна-57fb• 15 мая 2025
говорят что Савченко тоже , утром слушала блогера с Одессы но он в Испании сейчас живет , ссылку не даю на него он против Зе власти ,я все равно смотрю каждое утро у него всегда свежие новости 3 раза в сутки , не наши с марафона , так сказал что Савченко Надия вроде погибла , она была командиром в штабе ,штаб накрыло , а что и как пока нет подробностей , может это фейк как Макрон нюхал ,не знаю так что ко мне никаких вопросов и претензий , меня просто интересует когда война кончится , смотрю других блогеров не кацапских и не марафонщиков брехунов тем более
tala-li• 15 мая 2025
а орден За заслуги у Кашевого, ббббб...