Цідило правди• 16 мая 2025
Відношення до дітей. Якщо один янгол інший диявол
У вас так було?
Чи відрізнялось відношення до дітей?
Тому більше лайки, іншому похвали?
Чи відрізнялось відношення до дітей?
Тому більше лайки, іншому похвали?
Телепузик• 16 мая 2025
Ответ дляЦідило правди
Я з всіх сил намагалась любити однаково.
Старша дитина чорт в юбкі. Вся в шкірі, пірсинг, тату, байки. Колесить світом. Підлітковий вік вирвані роки.
І я була впевнена що і друга така буде.
А друга така правильна, вчиться, в кімнаті не те що чистота, а книжки по зросту виставлені.
Не дай бог зуби ввечері не почистити.
І я прям відчуваю як в мені не попорціно ця любов розвивається
І я була впевнена що і друга така буде.
Не дай бог зуби ввечері не почистити.
Авторе,вони просто різні, а не погана і прекрасна. В мене старша двійня і вони також різні,ну і молодша. Я люблю їх трьох і зроблю для кожного все, що тільки можливо.
Цідило правди
• 16 мая 2025
Ответ дляФенте Фря
вам нужно обратиться к психологу, и сыну тоже, но в первую очередь вам, це порада...больше говорить не о чем...
В мене немає сина.
Цідило правди
• 16 мая 2025
Ответ дляУказка
та що ж таке!
Я знову чую мою маму 25 років тому)
Ви дарма вважаєте, що допомогу хочеться тільки коли до сцяк доходить. Хочеться і уваги, і щоб хтось взяв на себе пошук лікарів, і щоб проблеми приходили і рішали.
В 35-40 ми всі ще ого-го. І пихато кажемо - ніні, діти мають жити своє життя.
А в 65+ якось і погляд на життя змінюється. І до когось хочеться притулитися.
Я знову чую мою маму 25 років тому)
А я бачу перед собою свою маму. Яка любить нас, своїх дітей. Але цінує незалежність в свої 77 років.
Некомильфо• 16 мая 2025
Я вообще до лет 17 была как ваша старшая дочь, а потом стала резко спокойной и так далее. Так что теперь меня должны не любить родители
Вилосипедниця• 16 мая 2025
Нет ангелов.
Когда подрастают, понимают уже, что к чему. Если их недолюбливали, то твои 50 - 100 грн в день до сраки.
сладкий_ноябрь• 16 мая 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Что один ребенок прямо супер плохой, а второй супер хороший.
Що значить супер поганий? Що такого дитина зробила, щоб бути супер поганою?
Це ваша дитина.
Цідило правди
• 16 мая 2025
Ответ дляНекомильфо
Ну так теперь она взрослая и имеет право жить как хочет. Она ж поняла, что была неправа в тех ситуациях как я понимаю
Так. Ми просили пробачення одна у одної.
Вона напевно теж багато думала про те що було.
Зараз ми спілкуємось набагато більше ніж в підлітковому віці.
Звісно вона мене шокує ледь не щотижня своїми ідеями.
Але мені важливо залишатись в її житті.
Фенте Фря• 16 мая 2025
Ответ дляЦідило правди
В мене немає сина.
сладкий_ноябрь• 16 мая 2025
Ответ дляЦідило правди
І я була впевнена що і друга така буде.
Не дай бог зуби ввечері не почистити.
І я була впевнена що і друга така буде.
Не дай бог зуби ввечері не почистити.
І я більш ніж впевнена, що перша дитина щасливіша .
Просто перша не вписалася в ваш формат, а друга зручна.
Але це не про любов.
Майская киска• 16 мая 2025
Ответ дляНа границе
У всіх відрізняється відношення до дітей. Навіть якщо розповідають, що люблять усіх своїх дітей однаково.
Різне відношення зазвичай не тому, що когось більше люблять. Просто люди міняються, з´являється досвід. Тому часто з меншими дітьми вже менше контролю, менше очікувань і т.д.
Сонячний день• 16 мая 2025
Ответ дляФенте Фря
Это не меняет Вашей сути. Впрочем, как и многих советчиц. Вы даже не пытаетесь вчитываться в ответы автора, а сходу ставите диагноз и назначаете лечение.
Цідило правди
• 16 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Але це не про любов.
Так, ви влучно сказали.
І мене це хвилює.
Тобто я не хочу змінювати і ламати старшу.
Я хочу розібратись сама з собою
І мене це хвилює.
Я хочу розібратись сама з собою
Маруська Му• 16 мая 2025
У меня наоборот старший чудо, а младший чертяка. Иногда из дома хочется забежать.
ГугелП@лАмался• 16 мая 2025
Взагалі класно, що один-ангел, інший з ріжками, а якщо один з ріжками
І чоловік дорікає, що другу дитину не народила...
Цідило правди
• 16 мая 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
То ви навіть не узнаєте що бувають інші діти😁
ГугелП@лАмался• 16 мая 2025
Ответ дляЦідило правди
Уявляю, бачу племінницю, бо в мене син з таким характером, що ми з чоловіком не розуміємо взагалі чому він такий виріс...
Сонячний день• 16 мая 2025
Ответ дляЦідило правди
Так, ви влучно сказали.
І мене це хвилює.
Я хочу розібратись сама з собою
І мене це хвилює.
Я хочу розібратись сама з собою
Мені іноді здається, що діти приходять у цей світ, щоб змінити дорослих, навчити їх чомусь новому, допомогти розкрити в собі якісь нові сторони. Часто вони нам дають більше, чим ми їм.
Із Ваших постів мені зрозуміло, що у відносинах зі старшою донькою у вас все буде добре. Про молодшу казати щось рано. ’В тихом омуте...’
Мудрості, терпіння і любові Вам з обома дітьми.
Цідило правди
• 16 мая 2025
Ответ дляСонячний день
Дякую🥰
Щепотка_совести• 16 мая 2025
Ответ дляФенте Фря
у ребенка младшего странное поведение, да и у вас тоже автор, раз вам нравятся книги по росту, и истерика по поводу нечищенных зубов, радоваться особо нечему, это должно настораживать...мягко сказано..
Дожили, что порядок в комнате ребенка и почищенные без напоминаний зубы - это странно и должно настораживать:)) Отвыкли от нормальных детей:))
Фенте Фря• 16 мая 2025
Ответ дляЩепотка_совести
порядок в комнате и чистка зубов, да, это норма, не норма выстраивание по ранжиру и не почистить зубы во время, и от этого психоз, вот не норма...
сладкий_ноябрь• 16 мая 2025
Ответ дляЦідило правди
Так, ви влучно сказали.
І мене це хвилює.
Я хочу розібратись сама з собою
І мене це хвилює.
Я хочу розібратись сама з собою
Діти все відчувають
Більш ніж впевнена, що на старшу ресурсу у вас не має, тому вона живе своїм життям і контактує з нею мінімальний
Щепотка_совести• 16 мая 2025
Ответ дляФенте Фря
1. Автор не писала про психоз от нечищенных зубов.
2. Книги по росту выставлялись на полках всегда и во все времена, еще с тех пор, как в каждом доме была домашняя библиотека, а про ОКР еще никто и не слышал.
Коли я бачу в сімʼї всі діти приблизно одинакові ( не по зовнішності, а по реакціях, порядності модна так сказати) - то я розумію, що ці діти виховувались в одинакових умовах любові і вимог. Це дуже замітно. Діти можу ь бути більш активні, і менш. Але чортиками вони самі не виростають. Значить їм все таки на якомусь етапі недодали, що їм було потрібно уваги і любові. На прикладі свого чоловіка і його брата : брат всього на рік молодший, але його бавили і все йому давали, а він ще такий , що все йому треба було і все мало бути йому. Чоловік получав уваги уже по залишковому принципу, що дали - то і добре. Так і залишилось в дорослому віці. Дитинство дуже накладає відбиток. Вважаю, якби брателло трохи получав більше за заслуги і менше мама б велась за а любі його захцянки - то він би виріс трохи кращою людиною. В знайомих, родичів, якщо діти на свій вік мають те, що їм потрібно, а не нехтують деякими, то там діти одинакові можна сказати навіть по характеру, способах життя, успіхах. Обоє гарно влаштовані в житті . У них нема обід ні на батьків, ні на один одного. Якщо батьки дали одинаково обом освіту ( яку вони хотіли), обом помогли або обом не помогли купити житло, обох кличуть до себе на свʼята. До обох їздять і за обох внуками одинаково дивляться - такі сімї всі дружні. І нема там страстей. В інших - що наробили в дитинстві , потім Все життя розгрібають. Тому я не вірю, що можна любити більше чи менше і що в одній сімї може боти чорт і янгол : значить в родині нездорова психологічна атмосфера: в тому числі це може йти не тільки від батьків, а і від бабусь-дідусів. Останні часто особливо яро проявляють любов до одних внуків і нелюбов до інших.
Указка• 16 мая 2025
Ответ дляЦідило правди
Що ж.
Тоді віж щирого серця бажаю вам вирости такою, як ваша мама.
ПлюшкамиБалуюсь• 16 мая 2025
Ответ дляЦідило правди
І я була впевнена що і друга така буде.
Не дай бог зуби ввечері не почистити.
І я була впевнена що і друга така буде.
Не дай бог зуби ввечері не почистити.
Найстрашніше - це ідеальні діти. Нажаль така ідеальність може вилитись в психічний розлад. В сина сестри так виявилось.
Непонятно• 16 мая 2025
Тупая тема какая-то. Не вижу никакого дьявола в первом ребёнке. О своей сестре могу рассказать, из тех кто бросалась с палками на мать, отнимала пенсию и угрожала убить меня за наследство (не исполнила т.к мы не виделись). Родители слишком мягкие, разбаловали, вот и результат. А у вас полная ерунда