Цідило правди• 16 мая 2025
Відношення до дітей. Якщо один янгол інший диявол
У вас так було?
Чи відрізнялось відношення до дітей?
Тому більше лайки, іншому похвали?
Чи відрізнялось відношення до дітей?
Тому більше лайки, іншому похвали?
На границе• 16 мая 2025
У всіх відрізняється відношення до дітей. Навіть якщо розповідають, що люблять усіх своїх дітей однаково.
Цідило правди
• 16 мая 2025
Я з всіх сил намагалась любити однаково.
Старша дитина чорт в юбкі. Вся в шкірі, пірсинг, тату, байки. Колесить світом. Підлітковий вік вирвані роки.
І я була впевнена що і друга така буде.
А друга така правильна, вчиться, в кімнаті не те що чистота, а книжки по зросту виставлені.
Не дай бог зуби ввечері не почистити.
І я прям відчуваю як в мені не попорціно ця любов розвивається
І я була впевнена що і друга така буде.
Не дай бог зуби ввечері не почистити.
Цідило правди
• 16 мая 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Такого не бывает.
Чого саме не буває?
Україна понад усе!• 16 мая 2025
Ответ дляЦідило правди
Чого саме не буває?
Что один ребенок прямо супер плохой, а второй супер хороший.
На границе• 16 мая 2025
Ответ дляЦідило правди
І я була впевнена що і друга така буде.
Не дай бог зуби ввечері не почистити.
І я була впевнена що і друга така буде.
Не дай бог зуби ввечері не почистити.
Ця любов/нелюбов у Вас завжди була. Ви тільки зараз її усвідомили і можете нарешті знайти виправдання своєму відношенню.
Шальная коклетка• 16 мая 2025
Каждого ребенка есть за что любить. У меня один умный, ответственный, знает, чего хочет, но эмоционально холодный и отстраненный с малых лет. Вторая дуреха, но ласковая и заботливая.
Фенте Фря• 16 мая 2025
Ответ дляЦідило правди
І я була впевнена що і друга така буде.
Не дай бог зуби ввечері не почистити.
І я була впевнена що і друга така буде.
Не дай бог зуби ввечері не почистити.
у ребенка младшего странное поведение, да и у вас тоже автор, раз вам нравятся книги по росту, и истерика по поводу нечищенных зубов, радоваться особо нечему, это должно настораживать...мягко сказано..
Цідило правди
• 16 мая 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
В мене обидві хороші діти.
І в старшій є супер якості.вона надзвичайно емпатична людина.
І напевно я люблю і старшу і менше.
Інша справа що погляди на те як треба жити життя в нас зі старшою розійшлись
А з меншою співпадають.
І напевно я люблю і старшу і менше.
А з меншою співпадають.
Цідило правди
• 16 мая 2025
Ответ дляНа границе
Ок. А до народження другої дитини що було?
Кукусик• 16 мая 2025
Ответ дляЦідило правди
І я була впевнена що і друга така буде.
Не дай бог зуби ввечері не почистити.
І я була впевнена що і друга така буде.
Не дай бог зуби ввечері не почистити.
Так старшая уже взрослая ?
Україна понад усе!• 16 мая 2025
Ответ дляЦідило правди
В мене обидві хороші діти.
І напевно я люблю і старшу і менше.
А з меншою співпадають.
І напевно я люблю і старшу і менше.
А з меншою співпадають.
Так и пишите люблю удобного ребенка, а то ангел, дьявол.))
Ответ дляЦідило правди
І я була впевнена що і друга така буде.
Не дай бог зуби ввечері не почистити.
І я була впевнена що і друга така буде.
Не дай бог зуби ввечері не почистити.
А мене б більше молодша насторожувала
Цідило правди
• 16 мая 2025
Ответ дляФенте Фря
Ну так. А бродяжнічєство щ 14 років це прямо те що треба для підліткового віку
На границе• 16 мая 2025
Ответ дляЦідило правди
Була перша дитина, до якої було інакше відношення, ніж до другої
Дюйм оф о4ка• 16 мая 2025
Мені багато років, маю рідну сестру тількі на папері. По факту - чужа людина, не сілкуємося приблизно 30 років.
Вважаю, що це тількі провина батьків, бо в дитинстві за їх думкою я була завжди плохою, а вона завжди гарною дівчинкою.
Але по факту я закінчила школу з відзнакою, вивчилася у ВИШі без їх уваги та почала жити самостійно. А сестру все життя тянули, бо квіточка не могла нічого сама вирішити.
Досі не розумію чому так вийшло, одні батьки, одні умови та одна сім´я.
З огляду на свою молодість маю одну дитину та це мій свідомий вибір.
Бурундучиха• 16 мая 2025
Вони ж не клоновані. І не роботи однієї моделі. Перша ПОКИЩО не відповідає вашим очікуванням?
Друга або покищо ’грає’ на похвалу, або підлітковий вік ще не настав
Але ж це ваші діти. Любіть їх безмежною любов´ю і за досягнення і за помилки.
Кукусик• 16 мая 2025
Ответ дляЦідило правди
По-моему , вы триль .
Указка• 16 мая 2025
Ответ дляЦідило правди
І я була впевнена що і друга така буде.
Не дай бог зуби ввечері не почистити.
І я була впевнена що і друга така буде.
Не дай бог зуби ввечері не почистити.
О, у моєї мами теж так було)
Вгадайте, хто її лікує-доглядає зараз. Чорт в юбці чи правильна лапушка?
Ви собі десь занотуйте, що в старості з дітей треба допомогу запитувати пропорційно тому, як ви їх любите.
Фенте Фря• 16 мая 2025
Ответ дляЦідило правди
это тоже такое себе, но это либо провалы в воспитании, либо тоже одно из расстройств, хотя я думаю, что вашей дочке было невыносимо жить с вами, я бы тоже не смогла с такими приколами жить..
Цідило правди
• 16 мая 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Я люблю і ту і другу.
Але саме відношення до дітей виходить різне.
Бо дивлюсь в сторіс як старша руку забиває, і в мене аж очі сіпаються.
І друга така спокійна, доглядає за тілом, шкірою.
З ютуба намагається йогою займатись
Цідило правди
• 16 мая 2025
Ответ дляfalcon
А мене б більше молодша насторожувала
В мене старша закінчила педагогічну спеціальність, вони ж там психологію вивчають.
То визначила що менша флегматик. В той час як вона сама холерик
Меня не звали• 16 мая 2025
Автор, а у моїх обох був срач в кімнатах і нечищені зуби. Але вони вже студенти і тепер такі чемні, що куди там. І готують, і прибирають, і сміття навіть самі виносять. А найголовніше, що живуть окремо)) Люблю їх страшенно обох.
Меня не звали• 16 мая 2025
Ответ дляЦідило правди
Я люблю і ту і другу.
З ютуба намагається йогою займатись
І в кого ж ота старшенька вдалася?))